О выделении средств на оплату проживания участников шестого заседания совещания руководителей аппаратов уголовного розыска министерств внутренних дел (полиции) государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 2006 года N 150-p
В связи с проведением в период с 7 по 9 июня 2006 года в городе Астане шестого заседания совещания руководителей аппаратов уголовного розыска министерств внутренних дел (полиции) государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - заседание):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на оплату проживания членов делегаций, принимающих участие в заседании, в сумме 1152000 (один миллион сто пятьдесят две тысячи) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң iшкi iстер министрлiктерi (полиция) қылмыстық iздестiру аппараттарының басшылары кеңесiнiң алтыншы мәжiлiсiне қатысушылардың қонақ үйде тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 1 маусымдағы N 150-ө Өкімі
2006 жылғы 7 - 9 маусым кезеңiнде Астана қаласында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң iшкi iстер министрлiктерi (полиция) қылмыстық iздестiру аппараттарының басшылары кеңесiнiң алтыншы мәжiлiсiнiң (бұдан әрi - мәжiлiс) өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi мәжiлiске қатысатын делегациялар мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына ақы төлеуге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1152000 (бiр миллион бiр жүз елу екi мың) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр