О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 302-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 176-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 302-р "Об утверждении Плана мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Премьер-Министра Королевства Норвегия К.М. Бондевика в Республику Казахстан 25-26 мая 2004 года" следующее изменение:
в пункте 3 слово "квартал" заменить словом "полугодие".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 қазандағы N 302-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 176-ө Өкімі
"Норвегия Корольдiгiнiң Премьер-Министрi К.М. Бондевиктiң Қазақстан Республикасына 2004 жылғы 25 - 26 мамырдағы ресми сапары барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 қазандағы N 302-ө өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "тоқсанына" деген сөз "жарты жылда" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр