О проведении IV молодежных Дельфийских игр государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 177-p
1. Принять предложение Министерства образования и науки Республики Казахстан о проведении с 24 по 30 октября 2006 года в городе Астане IV молодежных Дельфийских игр государств-участников Содружества Независимых Государств.
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению IV молодежных Дельфийских игр государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - игры).
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами обеспечить подготовку и проведение игр.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку участникам, членам жюри и почетным гостям игр по списку, представленному Министерством образования и науки Республики Казахстан.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка и безопасность участников, жюри и гостей игр в местах пребывания, проживания и проведения мероприятий.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении транспортом участников, жюри и гостей игр.
7. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить медицинское обслуживание участников, гостей и членов жюри игр.
8. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения игр, а также торжественных мероприятий по их открытию и закрытию.
9. Акимату города Астаны оказать содействие в оформлении города и обеспечении мест проведения игр.
10. Финансирование мероприятий, связанных с подготовкой и проведением игр, осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год Министерству образования и науки Республики Казахстан и Министерству культуры и информации Республики Казахстан - государственным органам-администраторам республиканских бюджетных программ 040 "Проведение молодежной политики" и 019 "Проведение государственной информационной политики".
11. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 июня 2006 года N 177-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
IV молодежных Дельфийских игр государств-участников
Содружества Независимых Государств
Айтимова                - Министр образования и науки
Бырганым Сариевна         Республики Казахстан, председатель
Абдымомунов             - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович      Республики Казахстан, заместитель
председателя
Бектуров                - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович           Республики Казахстан
Мустафина               - заместитель акима города Астаны
Сабила Сапаровна
Алпысбаев               - заместитель председателя Комитета
Газимбек Алпысбаевич      административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Шабдарбаев              - руководитель Аппарата Министерства
Алмас Тынышбаевич         здравоохранения Республики Казахстан
Болегенов               - директор Департамента по делам
Ергали Болегенович        Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кузембаев               - директор Департамента искусств
Валерий Альбекович        Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Джунуспаев              - лидер Альянса студентов Казахстана
Алмас Сериккажиевич
Жумин                   - исполнительный директор объединения
Данат Есболович           юридических лиц в форме ассоциации
"Конгресс молодежи Казахстана".

Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң IV жастар Дельфийлiк ойындарын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 177-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң 2006 жылғы 24 - 30 қазанда Астана қаласында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң IV жастар Дельфийлiк ойындарын өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiліп отырған Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң IV жастар Дельфийлiк ойындарын (бұдан әрi - ойындар) дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, ойындарды дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi ұсынған тiзiм бойынша ойындарға қатысушыларға, қазылар алқасының мүшелерiне және құрметтi қонақтарға визалық қолдау көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi қоғамдық тәртiптiң сақталуын және ойындарға қатысушылардың, қазылар алқасының және қонақтардың болатын, тұратын және iс-шаралар өтетiн орындарда қауiпсiздiгiн қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi ойындарға қатысушыларды, қазылар алқасын және қонақтарды көлiкпен қамтамасыз етуде жәрдем көрсетсiн.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi ойындарға қатысушыларға, қонақтарға және қазылар алқасының мүшелерiне медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi ойындарды дайындау және өткiзу барысын, сондай-ақ олардың ашылуы мен жабылуы бойынша салтанатты iс-шаралардың бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етудi қамтамасыз етсiн.
9. Астана қаласының әкiмдiгi қаланы безендiруге және ойындарды өткiзу орындарын қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсiн.
10. Ойындарды дайындауға және өткiзуге байланысты iс-шараларды қаржыландыру Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiне және Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi - 040 "Жастар саясатын жүргiзу" және 019 "Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу" республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi - мемлекеттiк органдарға 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылсын.
11. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 27 маусымдағы
N 177-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң
IV жастар Дельфийлiк ойындарын дайындау және өткiзу
жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Әйтiмова                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Бiрғаным Сарықызы         министрi, төрайым
Әбдiмомынов             - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Азамат Құрманбекұлы       вице-министрi, төрайымның орынбасары
Бектұров                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Азат Ғаббасұлы            коммуникация вице-министрi
Мұстафина               - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Сәбила Сапарқызы
Алпысбаев               - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Ғазымбек Алпысбайұлы      министрлiгiнiң Әкiмшiлiк полиция комитетi
төрағасының орынбасары
Шабдарбаев              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Алмас Тынышбайұлы         министрлiгiнiң Аппарат басшысы
Бөлегенов               - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Ерғали Бөлегенұлы         министрлiгi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы iстерi департаментiнiң
директоры
Күзембаев               - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Валерий Альбекұлы         ақпарат министрлiгi Өнер департаментiнiң
директоры
Жүнiсбаев               - Қазақстан студенттерi альянсының
Алмас Серiкқажыұлы        көшбасшысы
Жумин                   - "Қазақстан жастарының конгресi"
Данат Есболұлы            қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң атқарушы директоры