О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О частном предпринимательстве"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июня 2006 года N 179-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве" (далее - перечень).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан, центральным и местным государственным органам в установленном законодательством порядке:
1) разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан и уполномоченный орган по предпринимательству о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 июня 2006 года N 179-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственные
органы,
ответственные
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений
в постановление Пра-
вительства Республики
Казахстан от 4 апреля
2003 года N 327
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв), МИТ
Июль 2006 года
2.
О внесении изменений
и дополнений в пос-
тановление Правитель-
ства Республики
Казахстан от 26
ноября 2004 года N
1237
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Июль 2006 года
3.
Об утверждении
Правил создания и
деятельности центров
поддержки малого
предпринимательства,
бизнес-инкубаторов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Июль 2006 года
4.
Об утверждении
Правил проведения
аккредитации
объединений субъектов
частного предприни-
мательства
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Июнь 2006 года
5.
Об утверждении
Типового положения
об экспертных советах
по вопросам
предпринимательства
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Июнь 2006 года
6.
О внесении изменений
в постановление Пра-
вительства Республики
Казахстан от 6
декабря 2001 года N
1586
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Июль 2006 года
7.
Об утверждении формы
книги учета посещений
и проверок
Приказ уполно-
моченного орга-
на по предприни-
мательству
МИТ, ГП
Июль 2006 года
8.
Создание web-сайта в
общедоступных теле-
коммуникационных
сетях (Интернете и
других) для распро-
странения на бесплат-
ной основе информации
и материалов, не ог-
раниченных к распро-
странению, и обеспе-
чение их рекламы
Решения цен-
тральных и мест-
ных государ-
ственных органов
Центральные и
местные государ-
ственные органы
Июль 2006 года
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ГП  - Генеральная прокуратура
МИТ - Министерство индустрии и торговли
МФ  - Министерство финансов

"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 28 маусымдағы N 179-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі, орталық және жергілікті мемлекеттік органдар заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық кесімдер қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметі мен кәсіпкерлік жөніндегі уәкілетті органды қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 28 маусымдағы
N 179-ө өкімімен
бекітілген
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының
2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік
құқықтық кесімнің
атауы
Кесімнің
нысаны
Орындауға
жауапты
мемлекеттік
органдар
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 327 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині (жинақтау), ИСМ
2006 жылғы шілде
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1237 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2006 жылғы шілде
3.
Шағын кәсіпкерлікті қолдау орталықтарын,
бизнес-инкубаторларды құру және олардың қызметі ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2006 жылғы шілде
4.
Жеке кәсіпкерлік субъектілерінің бірлестіктерін аккредиттеуді жүргізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2006 жылғы маусым
5.
Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңестер туралы үлгі ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2006 жылғы маусым
6.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2006 жылғы шілде
7.
Қатысу мен тексеруді есепке алу кітабының нысанын бекіту туралы
Кәсіпкерлік жөніндегі уәкілетті органның бұйрығы
ИСМ, БП
2006 жылғы шілде
8.
Таралуына шек қойылмайтын ақпараттар мен материалдарды ақысыз негізде тарату үшін жалпыға бірдей қол жетімді телекоммуникациялық желілерде (Интернетте және басқалары) web-сайт құру және олардың жарнамасын қамтамасыз ету
Орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың шешімдері
Орталық және жергілікті мемлекеттік органдар
2006 жылғы шілде
Ескертпе:
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП - Бас прокуратура
ИСМ - Индустрия және сауда министрлігі
Қаржымині - Қаржы министрлігі