О мерах по реализации законов Республики Казахстан "О концессиях" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам концессии"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2006 года N 216-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов (далее - перечень), принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года " О концессиях " и " О внесении изменений  и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам концессии" (далее - законы).
2. Центральным исполнительным органам разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан соответствующие нормативные правовые акты согласно перечню.
3. Местным исполнительным органам в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в реализацию законов и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
N 216-р от 28 июля 2006 года
Сноска. В перечень внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 10 ноября 2006 года  N 319-p .
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации законов Республики Казахстан
от 7 июля 2006 года "О концессиях" и "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты по вопросам концессии"
N
п/
п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Государ-
ственный
орган,
ответст-
венный
за
исполне-
ние
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1.
О проекте Указа
Президента Республики
Казахстан "О перечне
объектов, не подлежащих
к передаче в концессию"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2006 года
2.
Об утверждении правил
ведения реестра
заключенных договоров
концессии и
предоставленных
государственных
гарантий и
поручительств
государства
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Сентябрь
2006 года
3.
Об утверждении правил
предоставления,
рассмотрения и отбора
предложений по
объектам, возможным к
передаче в концессию,
и проведения конкурса
по передаче объектов в
концессию
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2006 года
4.
Об утверждении типовых
договоров концессии в
различных отраслях
(сферах) экономики
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
(созыв),
МЭМР,
МТК, МИТ
Сентябрь
2006 года
5.
Об утверждении
критериев к проектам
реализации концессии
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2006 года
6.
О создании и
утверждении положения
о Комиссии по
концессиям в отношении
объектов, относящихся
к республиканской
собственности
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2006 года
7.
Об утверждении перечня
объектов, предлагаемых
к передаче в концессию
на среднесрочный период
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2006 года
8.
О государственных
закупках услуг,
имеющих важное
стратегическое
значение по вопросам
концессии
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2006 года
9.
Об утверждении
методики оценки
стоимости
государственной
поддержки
Приказ
уполномочен-
ного органа
МФ
Сентябрь
2006 года
10.
Об утверждении порядка
и условий эксплуатации
платных автомобильных
дорог и мостовых
переходов, а также
ставок сбора за проезд
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТК
Декабрь
2006 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан

"Концессиялар туралы» және»Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне концессия мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 28 шілдедегі N 216-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған Концессиялар туралы»және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне концессия мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі заңдарын (бұдан әрі - заңдар) іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік   құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар тізбеге сәйкес тиісті   нормативтік құқықтық кесімдерді әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
3. Жергілікті атқарушы органдар екі ай мерзімде заңдарды іске асыруға тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық кесімдерді   қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы»22»шілдедегі
N 216-ө өкімімен
бекітілген
"Концессиялар туралы"»және "Қазақстан Республикасының кейбір
заңнамалық актілеріне концессия мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы»Қазақстан Республикасының
заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.11.10. N  319  өкімімен.
Р/с N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің  нысаны
Орындауға  жауапты мемлекеттік орган
Орындау  мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Концессияға беруге жатпайтын объектілердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы
қыркүйек
2.
Концессияның жасалған шарттарының және берілген мемлекеттік кепілдіктер мен мемлекет кепілгерлігінің тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2006 жылғы
қыркүйек
3.
Концессияға берілуі мүмкін объектілер бойынша ұсыныстар беру, оларды қарау және іріктеу мен объектілерді концессияға беру жөнінде конкурс өткізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы
қыркүйек
4.
Экономиканың түрлі салаларындағы концессияның үлгі шарттарын бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині, (жинақтау), ЭМРМ, ККМ, ИСМ
2006 жылғы
қыркүйек
5.
Концессияны іске асыру жобаларына өлшемдерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы
қыркүйек
6.
Республикалық меншікке жататын объектілерге қатысты концессиялар жөнінде комиссия құру және ол туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы
қыркүйек
7.
Орта мерзімді кезеңге арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы
қыркүйек
8.
Концессия мәселелері бойынша маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы
қыркүйек
9.
Мемлекеттік қолдаудың құнын бағалаудың әдістемесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы қыркүйек
10.
Ақылы автомобиль жолдарын және көпiр өткелдерiн пайдалану тәртiбi мен шарттарын,  сондай-ақ жүріп тұру
үшiн алым ставка-
ларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң қаулысы
ККМ
2006 жылғы
желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі