О проведении второго чемпионата мира по боксу среди студентов высших учебных заведений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2006 года N 265-p
1. Принять предложение Министерства образования и науки Республики Казахстан о проведении в период со 2 по 9 октября 2006 года в городе Алматы второго чемпионата мира по боксу среди студентов высших учебных заведений (далее - чемпионат мира).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению чемпионата мира.
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан, Министерству туризма и спорта Республики Казахстан и акиму города Алматы обеспечить подготовку и проведение чемпионата мира в городе Алматы.
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения чемпионата мира.
5. Министерству здравоохранения Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении участников чемпионата мира медицинским обслуживанием.
6. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить в городе Алматы охрану общественного порядка, безопасность официальных лиц и участников чемпионата мира в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах иностранных граждан участников чемпионата мира.
7. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку и произвести выдачу виз иностранным гражданам - участникам чемпионата мира, направляющимся в Республику Казахстан по приглашению Министерства образования и науки Республики Казахстан.
8. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении бронирования мест для проезда участников чемпионата мира на железнодорожном и воздушном транспорте в соответствии с представленным организаторами графиком выезда участников чемпионата мира.
9. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 сентября 2006 года N 265-р
Состав
организационного комитета по подготовке и
проведению второго чемпионата мира по боксу
среди студентов высших учебных заведений
Айтимова                     - Министр образования и науки
Бырганым Сариевна              Республики Казахстан, председатель
Кульназаров                  - председатель Комитета по спорту
Анатолий Кожекенович           Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Букенов                      - первый заместитель акима города
Кайрат Ахмадиевич              Алматы, заместитель председателя
Нургужин                     - директор Департамента высшего и
Марат Рахмалиевич              послевузовского образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Алпыспаев                    - президент акционерного общества
Серик Айтакынович              "Казахская академия транспорта и
коммуникаций имени М. Тынышпаева"
Абишев                       - президент акционерного общества
Али Ажимович                   "Казахский экономический университет
имени Т. Рыскулова"
Ашляев                       - первый вице-президент федерации
Казбек Сопыжанович             любительского бокса Республики
Казахстан
Есполов                      - ректор Казахского национального
Тлектес Исабаевич              аграрного университета
Закирьянов                   - президент Национального спортивного
Кайрат Хайруллинович           союза университетов Республики
Казахстан, президент акционерного
общества "Казахская академия спорта
и туризма"
Кожамкулов                   - ректор Казахского национального
Толеген Абдисагиевич           университета имени Аль-Фараби
Кошаев                       - генеральный директор Национального
Марат Нагашбекович             научно-практического центра
физической культуры Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Куттыбаев                    - президент студенческой национальной
Канатбек Абдалимович           Федерации бокса Республики
Казахстан, вице-президент
акционерного общества "Казахская
академия спорта и туризма"
Сулеев                       - ректор Казахского национального
Досым Касымович                технического университета имени
К. Сатпаева

Жоғары оқу орындарының студенттерi арасында бокстан екiншi әлем чемпионатын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 13 қыркүйектегі N 265-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң 2006 жылғы 2 - 9 қазан кезеңiнде Алматы қаласында жоғары оқу орындарының студенттерi арасында бокстан екiншi әлем чемпионатын (бұдан әрi - әлем чемпионаты) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берілiп отырған әлем чемпионатын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнің құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi және Алматы қаласының әкiмi Алматы қаласында әлем чемпионатын дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi әлем чемпионатын дайындау және өткiзу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi әлем чемпионатына қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсiн.
6. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Алматы қаласында қоғамдық тәртiптi, ресми адамдар мен әлем чемпионатына қатысушылардың тұратын және жарыстар өткiзілетiн орындардағы қауiпсiздiгiн, әлем чемпионатына қатысушы шетел азаматтарын қонақ үйлерде тiркеудi қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң шақыруы бойынша Қазақстан Республикасына жiберiлген әлем чемпионатына қатысушы шетел азаматтарына визалық қолдау көрсетсiн және визалар берудi жүргiзсiн.
8. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi ұйымдастырушылар ұсынған әлем чемпионатына қатысушылардың жолға шығу кестесiне сәйкес әлем чемпионатына қатысушылардың темiр жол және әуе көлiгiнде жол жүруi үшiн орындарды броньдауды қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсiн.
9. Осы өкiмнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 13 қыркүйектегi
N 265-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Жоғары оқу орындарының студенттерi арасында бокстан
екiншi әлем чемпионатын дайындау және өткiзу жөнiндегi
ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Әйтiмова                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Бiрғаным Сарықызы         министрi, төрайым
Құлназаров              - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Анатолий Қожекенұлы       министрлiгi Спорт комитетiнiң төрағасы,
төрайымның орынбасары
Бөкенов                 - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары,
Қайрат Ахмадиұлы          төрайымның орынбасары
Нұрғожин                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Марат Рахмалыұлы          министрлігі Жоғары және жоғары оқу орнынан
кейiнгi бiлiм департаментiнiң директоры,
төрайымның орынбасары
Алпысбаев               - "М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлiк
Серiк Айтақынұлы          және коммуникация академиясы" акционерлiк
қоғамының президентi
Әбiшев                  - "Т.Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық
Әли Әжiмұлы               университетi" акционерлiк қоғамының
президентi
Ашляев                  - Қазақстан Республикасы әуесқой бокс
Қазбек Сопыжанұлы         федерациясының бiрiншi вице-президентi
Есполов                 - Қазақ ұлттық аграрлық университетiнiң
Тiлектес Исабайұлы        ректоры
Закириянов              - Қазақстан Республикасы университет-
Қайрат Хайроллаұлы        терiнiң ұлттық спорттық одағының
президентi, "Қазақ спорт және туризм
академиясы" акционерлiк қоғамының
президентi
Қожамқұлов              - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық
Төлеген Әбдiсағиұлы       университетiнiң ректоры
Қошаев                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Марат Нағашыбекұлы        министрлiгi Дене тәрбиесiнiң ұлттық
ғылыми-практикалық орталығының бас
директоры
Құттыбаев               - Қазақстан Республикасының студенттiк
Қанатбек Әбдәлiмұлы       ұлттық бокс федерациясының президентi,
"Қазақ спорт және туризм академиясы"
акционерлiк қоғамының вице-президентi
Сүлеев                  - Қ.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық
Досым Қасымұлы            университетiнiң ректоры