О подготовке и проведении рабочего визита Премьер-Министра Украины Януковича В.Ф. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2006 года N 356-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Украиной и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Премьер-Министра Украины Януковича Виктора Федоровича в Республику Казахстан (далее - визит) 13-14 декабря 2006 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Украины согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Украины в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Украины Януковича В.Ф. над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Украины в аэропорту города Астаны, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.

Украинаның Премьер-Министрi В.Ф. Януковичтiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 356-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және Украинаның Премьер-Министрi Виктор Федорович Януковичтiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрi - сапар) 2006 жылғы 13-14 желтоқсанда Астана қаласында дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Украина делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiнде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Украина делегациясы мүшелерiнiң Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлiгiмен бiрлесiп, Украинаның Премьер-Министрi В.Ф. Януковичтiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К.Ахметовтiң атынан түскi ас кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкiмi Украина делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, баратын орындарында бiрге жүрудi, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан принять участие в торжественной церемонии возложения цветов Премьер-Министром Украины Януковичем В.Ф. к монументу "Защитникам Отечества" в городе Астане.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 декабря 2006 года N 356-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Украины
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов украинской делегации по формату 1+5 в гостинице "Риксос Президент Отель" города Астаны.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риксос Президент Отель".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Украины.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах украинской делегации.
6. Организация цветочного оформления в местах проведения мероприятий.
7. Организация обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К. в честь Премьер-Министра Украины Януковича В.Ф. в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы Украинаның Премьер-Министрi В.Ф. Януковичтiң Астана қаласындағы "Отан қорғаушылар" монументiне гүл қою салтанатты рәсiмiне қатыссын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 13 желтоқсандағы
N 356-ө өкiмiне
қосымша
Украина делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Украина делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель" қонақ үйiне 1+5 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Риксос Президент Отель" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Украина делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Украина делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Iс-шаралар өткiзiлетiн жерлерде гүлмен безендiрудi ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д.К. Ахметовтiң атынан Украинаның Премьер-Министрi В.Ф. Януковичтiң құрметiне Астана қаласында түскi ас ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.