О возложении обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 365-p
На период моего очередного трудового отпуска с 25 декабря 2006 года по 6 января 2007 года исполнение обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан возложить на МАСИМОВА К.К. - заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндеттерін жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 желиоқсандағы N 365-ө Өкімі
Менің 2006 жылғы 25 желтоқсаннан бастап 2007 жылғы 6 қаңтарға
дейін еңбек демалысында болу кезеңінде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндетін атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
Пемьер-Министрі