О проведении презентации профессиональной велосипедной команды "Астана"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 января 2007 года N 2-р
1. Провести в городе Астане 19 января 2007 года презентацию профессиональной велосипедной команды "Астана".
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета по подготовке и проведению презентации профессиональной велосипедной команды "Астана";
2) план мероприятий по подготовке и проведению презентации профессиональной велосипедной команды "Астана".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
8 января 2007 года N 2-р
Состав
организационного комитета по подготовке и
проведению презентации профессиональной
велосипедной команды "Астана"
Досмухамбетов                - Министр туризма и спорта
Темирхан Мынайдарович          Республики Казахстан, председатель
Айтекенов                    - вице-министр туризма и спорта
Кайрат Медыбаевич              Республики Казахстан, заместитель
Касымов                      - вице-министр внутренних дел
Калмуханбет Нурмуханбетович    Республики Казахстан
Омаров                       - вице-министр здравоохранения
Кадыр Токтамысович             Республики Казахстан
Бабакумаров                  - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович               Республики Казахстан
Алиев                        - первый заместитель Министра
Рахат Мухтарович               иностранных дел Республики Казахстан
Бектуров                     - вице-министр транспорта и
Азат Габбасович                коммуникаций Республики Казахстан
Супрун                       - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич              планирования Республики Казахстан
Смаилов                      - вице-министр финансов
Алихан Асханович               Республики Казахстан
Аманшаев                     - заместитель акима города Астаны
Ермек Амерханович
Кульназаров                  - председатель Комитета по спорту
Анатолий Кожекенович           Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Канагатов                    - директор Республиканского
Елсияр Баймухамедович          государственного казенного
предприятия "Дирекция штатных
национальных команд и спортивного
резерва" Комитета по спорту
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Проскурин                    - вице-президент федерации
Николай Абрамович              велосипедного спорта Республики
Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
8 января 2007 года N 2-р
План
мероприятий по подготовке и проведению презентации
профессиональной велосипедной команды "Астана"
N
Мероприятия
Сроки
исполнения
Ответственные
исполнители
1.
Подготовить список
участников презентации
8 января
МТС РК
2.
Определить место проведения презентации
и обеспечить его
оформление
8 января
МТС РК
акимат
г. Астаны
3.
Разработать сценарий
проведения презентации
8 января
МКИ РК
4.
Подготовить и провести
церемонию презентации
и концерт для
участников презентации
12 января
МКИ РК
5.
Подготовить смету
расходов на проведение
презентации
8 января
МТС РК
6.
Составить график
приезда и отъезда
участников презентации
10 января
МТС РК,
МТК РК
7.
Обеспечить встречу,
размещение и проводы
участников презентации
18-20
января
Акимат
г. Астаны
МТС РК,
МТК РК
8.
Обеспечить питание
участников презентации
19-20
января
МФ РК,
МТС РК,
акимат
г. Астаны
9.
Организовать визовую
поддержку для
иностранных участников
презентации
19 января
МИД РК
10.
Обеспечить общественный
порядок и безопасность
участников презентации
19-20
января
МВД РК
11.
Обеспечить аккредитацию
представителей
иностранных СМИ
19 января
МКИ РК
12.
Организовать освещение
презентации в
республиканских
средствах массовой
информации и обеспечить
проведение
пресс-конференции
19 января
МКИ РК
13.
Обеспечение участников
презентации медицинским
обслуживанием
19 января
МЗ РК
14.
Обеспечить
бронированием мест на
воздушном транспорте
15 января
МТК РК

"Астана" кәсіби велосипед командасының тұсаукесерін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы N 2-ө Өкімі
1. 2007 жылғы 19 қаңтарда Астана қаласында "Астана" кәсіби велосипед командасының тұсаукесері өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған:
1) "Астана" кәсіби велосипед командасының тұсаукесерін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) "Астана" кәсіби велосипед командасының тұсаукесерін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 8 қаңтардағы
N 2-ө өкімімен
бекітілген
"Астана" кәсіби велосипед командасының тұсаукесерін
дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комнтетінің
құрамы
Досмұхамбетов                     - Қазақстан Республикасының Туризм
Темірхан Мыңайдарұлы                және спорт министрі, төраға
Әйтекенов                         - Қазақстан Республикасының Туризм
Қайрат Медібайұлы                   және спорт вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Қасымов                           - Қазақстан Республикасының Ішкі
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы          істер вице-министрі
Омаров                            - Қазақстан Республикасының
Қадыр Тоқтамысұлы                   Денсаулық сақтау вице-министрі
Бабақұмаров                       - Қазақстан Республикасының
Ержан Жалбақұлы                     Мәдениет және ақпарат
вице-министрі
Әлиев                             - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Рахат Мұхтарұлы                     істер министрінің бірінші
орынбасары
Беқтұров                          - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы                      және коммуникация вице-министрі
Супрун                            - Қазақстан Республикасының
Виктор Васильевич                   Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Смаиылов                          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханович                    вице-министрі
Аманшаев                          - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Ермек Әмірханұлы
Құлназаров                        - Қазақстан Республикасы Туризм
Анатолий Қожекенұлы                 және спорт министрлігі Спорт
комитетінің төрағасы
Қанағатов                         - Қазақстан Республикасы Туризм
Елсияр Баймұхамедұлы                және спорт министрлігі Спорт
комитеті "Ұлттық штаттық
командалар және спорттық резерв
дирекциясы" республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры
Проскурин                         - Қазақстан Республикасы велосипед
Николай Абрамович                   спорты федерациясының
вице-президенті
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 8 қаңтардағы
N 2-ө өкімімен
бекітілген
"Астана" кәсіби велосипед командасының тұсаукесерін
дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
N
Іс-шаралар
Орындалу мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
Тұсаукесерге қатысушылардың тізімін дайындау
8 қаңтар
ҚР ТСМ
2
Тұсаукесер өткізу орнын белгілеу және оны безендендіруді қамтамасыз ету
8 қаңтар
ҚР ТСМ, Астана қаласының әкімдігі
3
Тұсаукесерді өткізу сценариін әзірлеу
8 қаңтар
ҚР МАМ
4
Тұсаукесер рәсімін және тұсаукесерге қатысушыларға арналған концертті дайындау және өткізу
12 қаңтар
ҚР МАМ
5
Тұсаукесерді өткізу шығыстарының сметасын дайындау
8 қаңтар
ҚР ТСМ
6
Тұсаукесерге қатысушылардың келу және кету кестесін жасау
10 қаңтар
ҚР ТСМ, ҚР ТКМ
7
Тұсаукесерге қатысушыларды қарсы алу, орналастыру және шығарып салуды қамтамасыз ету
18-20 қаңтар
Астана қаласының әкімдігі, ҚР ТСМ, ҚР ТКМ
8
Тұсаукесерге қатысушыларды тамақтандыруды қамтамасыз ету
19-20 қаңтар
ҚР ҚМ, ҚР ТСМ, Астана қаласының әкімдігі
9
Тұсаукесерге қатысатын шетелдіктерге визалық қолдауды ұйымдастыру
19 қаңтар
ҚР СІМ
10
Қоғамдық тәртіпті және тұсаукесерге қатысушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету
19-20 қаңтар
ҚР ІІМ
11
Шетелдік БАҚ өкілдеріне аккредиттеуді қамтамасыз ету
19 қаңтар
ҚР МАМ
12
Тұсаукесердің бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын ұйымдастыру және баспасөз-конференция өткізуді қамтамасыз ету
19 қаңтар
ҚР МАМ
13
Тұсаукесерге қатысушыларға медициналық қызмет көрсетуді қамтамасыз ету
19 қаңтар
ҚР ДСМ
14
Әуе көлігінде орындарды брондауды қамтамасыз ету
15 қаңтар
ҚР ТКМ