О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 325-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 января 2007 года N 5-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 325-р "О Плане мероприятий по переходу на европейские авиационные требования отрасли гражданской авиации Республики Казахстан в период до 2008 года" следующие изменения и дополнения:
в  Плане  мероприятий по переходу на европейские авиационные требования отрасли гражданской авиации Республики Казахстан в период до 2008 года, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 строки порядковый номер 2, аббревиатуру "МТК" заменить аббревиатурами "МТК (свод), МОН";
строку, порядковый номер 5, исключить;
строки, порядковые номера 4, 6 изложить в новой редакции:
"
4.
Обеспечение
деятельности
с развитием
АО "Академия
гражданской
авиации"
Экспертная
оценка
необходи-
мых мате-
риально-
техничес-
ких,
учебных и
учебно-
методичес-
ких ресур-
сов для
обеспече-
ния соот-
ветствия
европей-
ских
требований
подготов-
ки, пере-
подготовки
авиацион-
ных кадров
в Академии
граждан-
ской
авиации.
Приведение
в соот-
ветствие с
европей-
скими
требова-
ниями
учебных и
лаборатор-
ных
помещений,
приобре-
тение
учебных и
компьютер-
ных
программ,
тренажер-
ных комп-
лексов для
подготовки
специалис-
тов на
западную
авиацион-
ную
технику.
Обучение и
сертифика-
ция
ведущими
зарубежны-
ми специа-
листами
сотрудни-
ков КГА
МТК и
препода-
вателей
Академии
граждан-
ской
авиации.
Проведение
семинара
по
внедрению
Европей-
ских
авиацион-
ных требо-
ваний в
Республике
Казахстан
с участием
предста-
вителей
ICAO, EASA
(JAA), МАК
и ассоциа-
ций УТЦ
стран СНГ.
МТК,
МОН,
Академия
граждан-
ской
авиации
до 31
декабря
2006
года
122.255
Рес-
пуб-
ликан-
ский
бюджет
";
"
6.
Информиро-
вание и
ознакомление
организаций
гражданской
авиации об
этапах
внедрения
JAR с
учетом опыта
ICAO, EASA,
МАК и
ассоциаций
УТЦ стран
СНГ.
Семинар-
совещание
МОН,
МТК,
Академия
граждан-
ской
авиации
Апрель
2007
года
Не
тре-
буются
Не
тре-
буются
";
Примечание дополнить аббревиатурами следующего содержания:
"МОН - Министерство образования и науки
МАК - Межгосударственный авиационный комитет
СНГ - Содружество Независимых Государств
УТЦ - Учебно-тренировочный центр
ICAO - Международная организация гражданской авиации".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 17 қарашадағы N 325-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 5-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласын 2008 жылға дейiнгi кезеңде еуропалық авиация талаптарына көшiру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 17 қарашадағы N 325-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласын 2008 жылға дейiнгi кезеңде еуропалық авиация талаптарына көшiру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 4-бағанындағы "ККМ" деген аббревиатура "ККМ (жинақтау), Бiлiмминi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 4, 6-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"4.  "Азаматтық   Азаматтық авиа-   ККМ,       2006   122.  Респуб-
авиация      ция академиясын-  Бiлiмминi, жылғы  255   лика-
академиясы"  да авиация кадр-  Азаматтық  31 жел-      лық
АҚ-ны        ларын даярлау-    авиация    тоқсанға     бюджет
дамыта       дың, қайта даяр-  академия-  дейiн
отырып,      лаудың еуропа-    сы
қызметiн     лық талаптарына
қамтамасыз   сәйкестiгiн
ету          қамтамасыз ету
үшін қажетті
материалдық-
техникалық, оқу
және оқу-
әдiстемелiк
ресурстарды
сараптамалық
бағалау.
Батыстың
авиациялық
техникасына
арналған мамандар
даярлау үшiн оқу
және зертханалық
үй-жайларды
еуропалық
талаптарға сәйкес
келтiру, оқу және
компьютерлiк
бағдарламалар,
жаттығу кешендерiн
сатып алу.
Шетелдiк жетекшi
мамандардың
ККМ ААК қызмет-
керлерiн және
Азаматтық авиация
академиясының
оқытушыларын
оқытуы және
сертификаттауы.
IСАО, EASA
(JAA), МАК және
ТМД елдерi ОЖО
қауымдастықтары
өкiлдерiнiң
қатысуымен
Қазақстан Pec-
публикасында
Еуропалық авиация
талаптарын
енгiзу жөнiнде
семинар өткiзу.                             ";
"6.  Азаматтық    Семинар-кеңес    Бiлiмминi,  2007   Та-  Талап
авиация                       ККМ         жылғы  лап  етiлмей-
ұйымдарына                    Азаматтық   сәуiр  етiл-  дi
IСАО, EASA,                   авиация            мейді
МАК және                      академиясы
ТМД елдерi
ОЖО
қауымдас-
тықтарының
тәжiрибесiн
ескере
отырып, JAR
енгізу
кезеңдерi
туралы
хабарлау
және онымен
таныстыру.                                                ";
Ескертпе мынадай мазмұндағы сөзбен және аббревиатуралармен толықтырылсын:
"Білімминi - Бiлiм және ғылым министрлiгi
MAК - Мемлекетаралық авиация комитетi
ТМД - Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы
ОЖО - Оқу-жаттығу орталығы
IСАО - Халықаралық азаматтық авиация ұйымы".
Премьер-Министр