О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 2007 года N 25-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в  перечне  нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 "Срок исполнения":
в строках, порядковые номера 3, 8, слова "декабрь 2006 года" заменить словами "декабрь 2007 года";
в строке, порядковый номер 34, слова "июль 2006 года" заменить словами "декабрь 2007 года";
в строке, порядковый номер 50, подпункт 1) исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 16 ақпандағы N 25-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
"Орындау мерзiмi" деген 5-бағанда:
реттiк нөмiрлерi 3, 8-жолдарда "2006 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 34-жолда "2006 жылғы шілде" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 50-жолда 1) тармақшa алынып тасталсын.
Премьер-Министр