О подготовке и проведении рабочего визита Президента Грузии М. Саакашвили в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 41-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Грузией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Президента Грузии М. Саакашвили (далее - визит) в город Астану 5-6 марта 2007 года:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Грузии по формату "1+5" согласно  приложению ;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Грузии в аэропортах городов Астаны и Алматы, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Грузии М. Саакашвили над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, организовать посещение грузинской делегацией Казахской национальной академии музыки, а также организовать концертную программу во время рабочего завтрака от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева.
6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан организовать посещение грузинской делегацией Республиканского государственного предприятия "Национальный научный медицинский центр".

Грузияның Президентi M.Саакашвилидiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақсан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 41-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Грузия арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2007 жылғы 5-6 наурызда Грузия Президентi M.Саакашвилидiң Астана қаласына жұмыс сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Грузия делегациясының мүшелерiне "1+5" форматы бойынша қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткiзуге арналған шығыстарды 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Грузия делегациясы мүшелерiнiң Астана және Алматы қалаларының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Грузия Президентi M.Саакашвилидiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн, грузин делегациясының Қазақ ұлттық музыка академиясына баруын қамтамасыз етсiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың атынан жұмыс бабындағы таңертеңгiлiк ас кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi грузия делегациясының "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына баруын ұйымдастырсын.

7. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Грузии в аэропортах городов Астаны и Алматы, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан принять участие во встрече/проводах грузинской делегации в аэропорту города Астаны.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 марта 2007 года N 41-р
Организационные меры по обслуживанию членов
делегации Грузии
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов грузинской делегации по формату "1+5" в городе Астане в гостинице "Риксос Президент".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в Астане в гостинице "Риксос Президент".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Грузии.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах грузинской делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация рабочего завтрака от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Грузии М. Саакашвили и обеда в честь супруги Президента Грузии М. Саакашвили в городе Астана.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

7. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Грузия делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, болатын орындарында бiрге жүрудi, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы грузия делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алуға/шығарып салуға қатыссын.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 2 наурыздағы
N 41-ө өкiмiне
қосымша
Грузия делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Грузин делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Риксос Президент" қонақ үйiне "1+5" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн Астана қаласындағы "Риксос Президент" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, сапар бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Грузия делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Грузин делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Iс-шаралар өткiзiлетiн жерлердi гүлмен безендiру.
7. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Назарбаевтың атынан Грузия Президентi M.Саакашвилидiң құрметiне Астана қаласында жұмыс бабындағы таңертеңгiлiк ас және Грузияның Президентi M.Саакашвилидiң жұбайының құрметiне түскi ас ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.