О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2007 года N 44-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Конституционного закона  Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Верховному Суду Республики Казахстан и государственным органам согласно перечню:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президента Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 марта 2007 года N 44-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Конституционного закона
Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года
"О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон
Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей
Республики Казахстан"
N
п/ п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Срок
испол-
нения
Государ-
ственные
органы,
ответ-
ственные
за
исполнение
1.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые указы
Президента Республики
Казахстан по вопросам
судебного
администрирования
Указ
Президента
Республики
Казахстан
Март
2007 года
ВС
(созыв),
ГП, МЭБП,
КСА
2.
Об утверждении
Положения о судебном
жюри
Указ
Президента
Республики
Казахстан
Март
2007 года
ВС
3.
О внесении изменений
в Указ Президента
Республики Казахстан
от 26 июня 2001 года
N 643
Указ
Президента
Республики
Казахстан
Март
2007 года
ВС
4.
Об утверждении
перечня заболеваний,
препятствующих
исполнению профессио-
нальных обязанностей
судьи
Совместный
приказ
КСА и МЗ
Март
2007 года
КСА
(созыв),
МЗ
5.
Об утверждении
Правил выплаты
единовременной
компенсации при
получении увечья
(травмы, ранения,
контузии, профессио-
нального заболевания)
или гибели (смерти)
судьи в связи
с исполнением
служебных
обязанностей
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Март
2007 года
КСА
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
КСА - Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан.

"Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 наурыздағы N 44-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 11 желтоқсандағы Конституциялық заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты және мемлекеттiк органдар тiзбеге сәйкес:
1) нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлесiн және  белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Президентi мен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 6 наурыздағы
N 44-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 11 желтоқсандағы Конституциялық заңын icкe асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Аяқтау нысаны
Орындалу мерзiмi
Орындалу-
ына жауапты мемлекет-
тiк
органдар
1
Сот әкiмшiлiгi мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан
Республикасы
Президентінің
Жарлығы
2007 жылғы
наурыз
ЖС
(жинақтау),
БП, ЭБЖМ,
СӘК
2
Сот жюриi туралы ереженi бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Президентінің
Жарлығы
2007 жылғы
наурыз
ЖС
3
Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
2001 жылғы 26
маусымдағы N 643
Жарлығына өзгерiстер енгiзу
туралы
Қазақстан
Республикасы
Президентінің
Жарлығы
2007 жылғы
наурыз
ЖС
4
Судьялардың кәсiптiк мiндеттерiн атқаруына кедергi келтiретiн аурулардың тiзбесiн бекiту туралы
СӘК-пен
ДСМ-нің
бірлескен
бұйрығы
2007 жылғы
наурыз
СӘК
(жинақтау),
ДСМ
5
Судьяның қызметтiк мiндеттерiн атқаруына байланысты мертiгу алған (жарақат жаралану,
контузия, кәсiби ауру) немесе қаза тапқан (қайтыс болған) кезде бiржолғы өтемақы төлеу eрежесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
2007 жылғы
наурыз
СӘК
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖС - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
БП - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
СӘК - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Сот әкiмшiлiгi комитетi.