О мерах по реализации законов Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 56-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 12 января 2007 года " О национальных реестрах  идентификационных номеров" и " О внесении изменений и дополнений  в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) привести ведомственные нормативные правовые акты в соответствие с законами, указанными в пункте 1 настоящего распоряжения.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан осуществить контроль за исполнением настоящего распоряжения и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 марта 2007 года N 56-р
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 29 мая 2007 г. N  141-р .
Перечень нормативных правовых актов, принятие
которых необходимо в целях реализации законов
Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных
реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений
и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам национальных реестров
идентификационных номеров"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового
акта
Форма
завершения
Государ-
ственные
органы,
ответствен-
ные за
исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении
Правил создания,
ведения и
использования
национальных
реестров
идентификационных
номеров
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв),
МФ, АИС,
МТСЗН, НБ,
АС
Март
2007
года
2
Об утверждении
требований к
интегральной
микросхеме,
используемой при
изготовлении
документов,
удостоверяющих
личность
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв),
АИС, КНБ
Июнь
2007 года
3
Об утверждении
Правил формирова-
ния идентифика-
ционного номера,
обращения физи-
ческих и
юридических лиц
(филиалов и пред-
ставительств),
а также
индивидуальных
предпринимателей
для формирования
идентификацион-
ного номера и
переоформления
ранее выданных
документов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв),
МФ
Март
2007 года
4
О внесений изме-
нений и дополне-
ний в некоторые
решения Прави-
тельства Респу-
блики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв),
МФ, АИС,
МТСЗН, НБ,
АС
Март
2007 года
5
Об утверждении
Правил занесения
идентификацион-
ного номера в
интегральную
микросхему
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ (созыв),
АИС
Июнь
2007 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
АС - Агентство Республики Казахстан по статистике
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан

"Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 56-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған " Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң  ұлттық тiзiлiмдерi туралы" және " Қазақстан Республикасының  кейбiр заңнамалық актiлерiне сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
2) ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi осы өкiмнiң 1-тармағында көрсетiлген заңдарға сәйкес келтiрсiн.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi осы өкiмнiң орындалуын бақылауды жүзеге асырсын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 14 наурыздағы
N 56-ө өкімімен
бекiтiлген
"Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.29. N  141  өкімімен.
P/c N
Нормативтік құқықтық
актінің атауы
Аяқтау
нысаны
Орында-
луына
жауапты
мемлекет-
тік
органдар
Орындалу
мерзімі
1
2
3
4
5
1
Сәйкестендiру нөмiрлерiн-
iң ұлттық тiзiлiмдерiн
құру, жүргiзу және
пайдалану ережесiн бекiту
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
(жинақ-
тау),
Қаржымині,
АБА,
Еңбекмині,
ҰБ, СА
2007 жыл-
ғы наурыз
2
Жеке басты куәландыратын
құжаттарды даярлау
кезiнде пайдаланылатын
интегралдық микросхемаға
қойылатын талаптарды
бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
(жинақ-
тау), АБА,
ҰҚК
2007 жыл-
ғы маусым
3
Сәйкестендiру нөмiрiн
қалыптастыру, жеке және
заңды тұлғалардың
(филиалдар мен
өкiлдiктердiң), сондай-ақ
жеке кәсiпкерлердiң
сәйкестендiру нөмiрiн
қалыптастыру және бұрын
берiлген құжаттарын қайта
ресiмдеу өтiніштерiнiң
eрежесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
(жинақ-
тау),
Қаржымині
2007 жыл-
ғы наурыз
4
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
(жинақ-
тау),
Қаржымині,
АБА,
Еңбекмині,
ҰБ, СА
2007 жыл-
ғы наурыз
5
Сәйкестендіру нөмірін      интегралдық микросхемаға
енгізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
(жинақ-
тау), АБА
2007 жыл-
ғы маусым
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк
СА - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi