О выделении средств на проведение встречи с технической миссией Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 63-р
В целях организации встречи с технической миссией Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций (далее - ЭСКАТО) с 16 по 21 апреля 2007 года в городе Алматы по вопросам организации 63-й сессии ЭСКАТО:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на оплату проживания в гостинице, транспортных расходов членов технической миссии ЭСКАТО в сумме 3697230 (три миллиона шестьсот девяносто семь тысяч двести тридцать) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

Біріккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссиясының техникалық миссиясымен кездесу өткізуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 63-ө Өкімі
2007 жылғы 16 - 21 сәуірде Алматы қаласында Біріккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссиясының (бұдан әрі - АТМЭӘК) техникалық миссиясымен АТМЭӘК-тің 63-сессиясын ұйымдастыру мәселелері бойынша кездесуді ұйымдастыру мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі АТМЭӘК-тің техникалық миссиясы мүшелерінің қонақ үйде тұруына, көліктік шығындарына ақы төлеуге 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 006»"Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 3697230 (үш миллион алты жүз тоқсан жеті мың екі жүз отыз) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр