от 24 августа 2000 года
N 331
Постановление
Правления
Национального
Банка
Республики
Казахстан
НБ
Апрель
2007
года
Примечание : расшифровка аббревиатур:
КПМ   - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
МЮ    - Министерство юстиции Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
МВД   - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ    - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МОН   - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТК   - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МООС  - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МЭМР  - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
МФ    - Министерство финансов Республики Казахстан
МТС   - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МКИ   - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АИС   - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АЗР   - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными
ресурсами
КНБ   - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
НБ    - Национальный Банк Республики Казахстан

ның 2000 жылғы 24 тамыз-
дағы N 331 қаулысына
өзгерістер мен толықтыру-
лар енгізу туралы
Қазақстан Республика-
сының
Ұлттық Банкі
Басқармасының
қаулысы
ҰБ
2007 жылғы
сәуір
Ескертпе:  аббревиатуралардың толық жазылуы:
ПМК            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
АШМ            - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ЭБЖМ           - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әділетмині     - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Еңбекмині      - Қазақстан Республиқасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ІІМ            - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСМ            - Қазақстан Республиқасы Денсаулық сақтау министрлігі
БҒМ            - Қазақстан Республиқасы Білім және ғылым министрлігі
ККМ            - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
ИСМ            - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
ЭМРМ          - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
Қаржымині     - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ТСМ           - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Мәдениетмині  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
АБА           - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
ЖРА           - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
ҰҚК           - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰБ            - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі