О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 225-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 96-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 225-р "Об утверждении Плана мероприятий по комплексному подходу к формированию здорового образа жизни" следующее изменение:
в  Плане  мероприятий по комплексному подходу к формированию здорового образа жизни, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 "Срок исполнения" строки, порядковый номер 4, цифру "1" заменить цифрой "4".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 225-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 96-ө Өкімі
"Салауатты өмір салтын қалыптастыруға кешенді көзқарас жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 225-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Салауатты өмір салтын қалыптастыруға кешенді көзқарас жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 4-жолдың "Орындау мерзімі" деген 5-бағанындағы "1" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын.
Премьер-Министр