О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 26 марта 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам уголовно-исполнительной системы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2007 года N 114-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 26 марта 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам уголовно-исполнительной системы" (далее - Перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) совместно с заинтересованными государственными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 мая 2007 года N 114-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 26 марта 2007 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам уголовно-исполнительной системы"
N
п/п
Наименование
Форма акта
Ответст-
венные
испол-
нители
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1
О ведомственных
наградах уголовно-
исполнительной
системы органов
юстиции Республики
Казахстан
Проект
Указа
Президента
Республики
Казахстан
МЮ
Июнь
2007 года
2
Об утверждении
Положения о
прохождении службы
лицами рядового и
начальствующего
состава органов
(учреждений)
уголовно-исполни-
тельной системы
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Июнь
2007 года
3
Об утверждении Правил
прикомандирования
сотрудников уголовно-
исполнительной
системы к
государственным
органам Республики
Казахстан и
международным
организациям
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Июнь
2007 года
4
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые приказы
Министра юстиции
Республики Казахстан
по вопросам уголовно-
исполнительной
системы
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ
Июнь
2007 года
5
Об утверждении
Правил осуществления
контроля за
поведением лиц,
освобожденных
условно-досрочно от
отбывания наказания
Приказ
уполномочен-
ного органа
МВД
Июнь
2007 года
6
Об утверждении
Правил
осуществления
контроля за
поведением
военнослужащих,
освобожденных
условно-досрочно от
отбывания наказания
Приказ
уполномочен-
ного органа
МО
Июнь
2007 года
7
Об утверждении
Правил изъятия
государственных
наград и документов
к ним уголовно-
исполнительными
инспекциями
Комитета
уголовно-исполни-
тельной системы
Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ
Июнь
2007 года
8
Об утверждении
Перечня заболеваний,
являющихся основанием
для освобождения
осужденных от
отбывания наказания
Приказ
уполномочен-
ного органа
КУИС МЮ,
МЗ
Июнь
2007 года
9
Об утверждении
Правил проведения
цензуры отправляемой
и получаемой
осужденными к лишению
свободы
корреспонденции
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЮ
Июнь
2007 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ      - Министерство юстиции Республики Казахстан
МВД     - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МО      - Министерство обороны Республики Казахстан
МЗ      - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
КУИС МЮ - Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства
юстиции Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық-атқару жүйесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 наурыздағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы»8 мамырдағы N 114-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық-атқару жүйесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі:
1) Тізбеге сәйкес мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы » 8 мамырдағы
N 114-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық-атқару жүйесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
N
Атауы
Актінің
нысаны
Жауапты
орындау-
шылар
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасы
әділет органдары қылмыс-
тық-атқару жүйесінің ве-
домстволық наградалары
туралы
Қазақстан
Республикасы-
ның Президенті
Жарлығының
жобасы
Әділетмині
2007 жылғы
маусым
2
Қазақстан Республикасы
қылмыстық-атқару жүйесі
органдарының (мекемеле-
рінің) қатардағы және
басшы құрамдағы
адамдарының қызмет
өткеруі туралы ережені
бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
маусым
3
Қылмыстық-атқару жүйесі-
нің қызметкерлерін Қазақ-
стан Республикасының
мемлекеттік органдарына
және халықаралық ұйымдар-
ға іссапарға жіберу
ережесін бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
маусым
4
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің кейбір
бұйрықтарына қылмыстық-
атқару жүйесі мәселелері
бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Әділетмині
2007 жылғы
маусым
5
Жазасын өтеуден шартты
түрде мерзімінен бұрын
босатылған адамдардың
мінез-құлқын бақылауды
жүзеге асыру ережесін
бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
ІІМ
2007 жылғы
маусым
6
Жазасын өтеуден шартты
түрде мерзімінен бұрын
босатылған әскери қызмет-
шілердің мінез-құлқын
бақылауды жүзеге асыру
ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қорғаныс-
мині
2007 жылғы
маусым
7
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Қылмыстық-атқару жүйесі
комитеті қылмыстық-атқару
инспекцияларының мемле-
кеттік наградаларды және
оған құжаттарды алып қою
ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Әділетмині
2007 жылғы
маусым
8
Сотталғандарды жазасын
өтеуден босату үшін негіз
болып табылатын аурулар-
дың тізбесін бекіту тура-
лы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Әділетмині
ҚАЖК, ДСМ
2007 жылғы
маусым
9
Бас бостандығынан айыру-
ға сотталғандар жіберетін
және алатын хат-хабарлар-
ды цензурадан өткізу
ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Әділетмині
2007 жылғы
маусым
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ІІМ              - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қорғанысмині     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ДСМ              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
Әділетмині ҚАЖК  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті