О создании рабочей группы по разработке Концепции развития центров обслуживания населения по принципу "одного окна"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 мая 2007 года N 115-p
В целях разработки Концепции развития центров обслуживания населения по принципу "одного окна":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Балиева                    - Министр юстиции Республики Казахстан,
Загипа Яхяновна              руководитель
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович              Казахстан, заместитель руководителя
Алибаев                    - заместитель председателя Комитета
Айтбай Суюнбаевич            по организации правовой помощи и
оказанию юридических услуг населению
Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Баталов                    - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович              Республики Казахстан
Раймбеков                  - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович           Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Бергенев                   - первый заместитель акима
Адылгазы Садвокасович        Восточно-Казахстанской области
Букенов                    - первый заместитель акима города Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Долженков                  - первый заместитель акима Алматинской
Виктор Анатольевич           области
Жусупов                    - первый заместитель акима Кызылординской
Бейбит Газизович             области
Умурзаков                  - первый заместитель акима Актюбинской
Избак Куанышевич             области
Бочин                      - заместитель акима Павлодарской области
Виктор Захарович
Иманалиев                  - заместитель акима Жамбылской области
Бахытбек Зубайраулы
Мамытбеков                 - заместитель акима Южно-Казахстанской
Асылжан Сарыбаевич           области
Нургалиев                  - заместитель акима Акмолинской области
Аскар Каиртаевич
Развин                     - заместитель акима Северо-Казахстанской
Сергей Владимирович          области
Садвакасова                - заместитель акима Западно-Казахстанской
Елдана Макеновна             области
Смагулов                   - заместитель акима города Астаны
Болат Советович
Трумов                     - заместитель акима Мангистауской области
Серикбай Отелгенович
Джуламанов                 - заместитель председателя Комитета
Нурлан Айтманович            начальника штабов Министерства обороны
Республики Казахстан
Кипшаков                   - исполняющий обязанности председателя
Аргын Мыктыбаевич            заместителя Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жайлаубаева                - директор Департамента информатизации
Асия Сейтжапаровна           Агентства Республики Казахстан
по информатизации и связи
Сарбасов                   - директор Департамента правового
Акмади Адилович              обеспечения и информационно-
аналитической работы Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Айтмухамбетова             - директор департамента финансов
Сауле Толеновна              акимата Костанайской области
Уразгулов                  - директор департамента экономики
Расул Кабдуллович            и бюджетного планирования
Карагандинской области
Абильбекова                - заместитель директора Департамента
Айгуль Абилькадировна        методологии бюджетного процесса и
функционального анализа Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Усербаев                   - заместитель начальника управления
Амантай Сламжанович          мобилизационной подготовки Департамента
организационно-мобилизационной работы
Министерства обороны Республики
Казахстан
Тотаев                     - советник акима Атырауской области
Бауржан Сатыбалдиевич

"Жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа қызмет керсету орталықтарын дамыту тұжырымдамасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 8 мамырдағы N 115-ө Өкімі
"Жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарын дамыту тұжырымдамасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Балиева               - Қазақстан Республикасының Әділет министрі,
Зағипа Яхянқызы         жетекші
Құсдәулетов           - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы          вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Әлібаев               - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Айтбай Сүйінбайұлы      Халыққа құқықтық көмек және заң
қызметтерін көрсетуді ұйымдастыру комитеті
төрағасының орынбасары, хатшы
Баталов               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Болатұлы          сауда вице-министрі
Райымбеков            - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Каналбек Өтжанұлы       басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Бергенев              - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші
Әділғазы Сәдуақасұлы    орынбасары
Бөкенов               - Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары
Қайрат Ақмәдиұлы
Долженков             - Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары
Виктор Анатольевич
Жүсіпов               - Қызылорда облысы әкімінің бірінші
Бейбіт Ғазизұлы         орынбасары
Өмірзақов             - Ақтөбе облысы әкімінің бірінші орынбасары
Ізбақ Қуанышұлы
Бочин                 - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Виктор Захарович
Иманәлиев             - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Бақытбек Зүбайраұлы
Мамытбеков            - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Асылжан Сарыбайұлы      орынбасары
Нұрғалиев             - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Асқар Қайыртайұлы
Развин                - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Сергей Владимирович     орынбасары
Сәдуақасова           - Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Елдана Мәкенқызы
Смағұлов              - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Болат Советұлы
Тұрымов               - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Серікбай Өтелгенұлы
Жоламанов             - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Нұрлан Айтманұлы        министрлігінің Штабтар бастықтары комитеті
төрағасының орынбасары
Қыпшақов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Арғын Мықтыбайұлы       Салық комитетінің төрағасы орынбасарының
міндетін атқарушы
Жайлаубаева           - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Әсия Сейітжапарқызы     байланыс агенттігі Ақпараттандыру
департаментінің директоры
Сарбасов              - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Ақмәди Әділұлы          әлеуметтік қорғау министрлігі Құқықтық
қамтамасыз ету және ақпараттық-талдау
жұмысы департаментінің директоры
Айтмұхамбетова        - Қостанай облысы әкімдігі қаржы
Сәуле Төленқызы         департаментінің директоры
Оразғұлов             - Қарағанды облысының экономика және
Расул Қабдоллаұлы       бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Әбілбекова            - Қазақстан Республикасы Экономика және
Айгүл Әбілқадырқызы     Бюджеттік жоспарлау министрлігі Бюджеттік
процесс әдіснамасы және функционалдық
талдау департаменті директорының орынбасары
Өсербаев              - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
Амантай Сыламжанұлы     ұйымдастыру-жұмылдыру жұмысы департаменті
жұмылдыру дайындығы басқармасы бастығының
орынбасары
Тотаев                - Атырау облысы әкімінің кеңесшісі
Бауыржан Сатыбалдыұлы

2. Рабочей группе в срок до 1 августа 2007 года разработать и внести в установленном законодательством порядке в Правительство Республики Казахстан проект Концепции развития центров обслуживания населения по принципу "одного окна".
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде»"Жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарын дамыту тұжырымдамасының жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне«енгізсін.
Премьер-Министр