О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2007 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2007 года N 127-р
Во исполнение  постановления  Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "О плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы":
1. Утвердить прилагаемый План информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2007 год (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и заинтересованным организациям обеспечить:
1) эффективную информационную работу в соответствии с Планом;
2) представление информации по результатам проведенных мероприятий в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан один раз в полугодие, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным полугодием.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан представлять в Правительство Республики Казахстан один раз в полугодие, не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным полугодием, сводную информацию о реализации Плана.
4. Координацию работ по реализации мероприятий, предусмотренных Планом, возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 мая 2007 года N 127-р
План информационной работы
по презентации инвестиционных возможностей
Республики Казахстан на 2007 год
N
п/
п
Мероприятие
Место
проведения*
Срок
прове-
дения
Ответст-
венные за
исполнение
Источники
финансиро-
вания
1
2
3
4
5
6
Мероприятия за пределами Республики Казахстан
1.
Казахстанский
Экономический
форум
(Kazakhstan
Growth Forum)
г. Лондон
Соединенное
Королевство
Великобритании
и Северной
Ирландии
Июнь
МИД, МИТ,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы,
АО "ФУР
"Қазына",
ОСПРК
"Атамекен"
Конференция
"Адам Смит"
и компания
"IBC
Global"
2.
Бизнес-форум
"Инвестиционные
возможности
Казахстана"
г. Нью-Йорк,
Соединенные
Штаты Америки
Июнь
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы,
АО "ФУР
"Қазына",
ОСПРК
"Атамекен"
МИТ
3.
Бизнес-форум
"Инвестиционные
возможности
Республики
Казахстан"
с участием
деловых кругов
стран Северной
Европы
г. Амстердам,
Королевство
Нидерландов
Второе
полу-
годие
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы,
АО "ФУР
"Қазына",
ОСПРК
"Атамекен"
МИТ
Мероприятия в Республике Казахстан
4.
Азиатско-
Тихоокеанский
Бизнес-форум
2007/Экономичес-
кий форум СПЕКА
"На перекрестке
дорог (между
Азией и
Европой):
использование
возможностей
Центральной
Азии"
г. Алматы

Қазақстан Республикасы инвестициялық мүмкіндіктерінің тұсау кесері жөніндегі ақпараттық жұмыстың 2007 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 15 мамырдағы N 127-ө Өкімі
"Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319  қаулысын  орындау үшін:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы инвестициялық
мүмкіндіктерінің тұсаукесері жөніндегі ақпараттық жұмыстың 2007 жылға арналған жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттік органдар мен мүдделі ұйымдар:
1) Жоспарға сәйкес тиімді ақпараттық жұмысты;
2) жарты жылда бір рет, есепті жарты жылдықтан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне өткізілген іс-шаралардың нәтижелері жөнінде ақпарат беруді қамтамасыз етсін.
3) Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі жарты жылда бір рет есепті жарты жылдықтан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылуы туралы жиынтық ақпарат берсін;
4) Жоспарда көзделген іс-шараларды іске асыру жөніндегі жұмыстарды үйлестіру Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 15 мамырдағы
N 127-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы инвестициялық мүмкіндіктерінің
тұсаукесері жөніндегі ақпараттық жұмыстың 2007 жылға
арналған жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Өткізу
орны*
Өткізу
мерзімі
Орындауға
жауапты-
лар
Қаржы-
ландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасынан тыс жердегі іс-шаралар
1.
Қазақстандық
Экономикалық
форум (Каzаkh-
stan Growth
Forum)
Лондон
қаласы,
Ұлыбрита-
ния және
Солтүстік
Ирландия
Құрама
Корольдігі
Маусым
СІМ, ИСМ,
мүдделі
мемлекет-
тік орган-
дар, "Қазы-
на" ОДҚ"
АҚ, "Ата-
мекен"
ҚКЖЖО
"Адам
Смит" кон-
ференция-
сы мен
"ІВС
Global"
компания-
сы
2.
"Қазақстанның
инвестициялық
мүмкіндіктері"
бизнес-форумы
Нью-Йорк
қаласы,
Америка
Құрама
Штаттары
Маусым
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекет-
тік орган-
дар, "Қазы-
на" ОДҚ"
АҚ, "Ата-
мекен"
ҚКЖЖО
ИСМ
3.
Солтүстік
Еуропа елдері
іскер топтары-
ның қатысуы-
мен "Қазақстан
Республикасы-
ның инвести-
циялық мүмкін-
діктері" биз-
нес-форумы
Амстердам
қаласы,
Нидерланд
Корольдігі
Екінші
жарты
жылдық
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекет-
тік орган-
дар, "Қазы-
на" ОДҚ"
АҚ, "Ата-
мекен"
ҚКЖЖО
ИСМ
Қазақстан Республикасындағы іс-шаралар
4.
"Жолдардың
қиылысында
(Азия мен
Еуропа арасын-
да): Орталық
Азияның мүм-
кіндіктерін
пайдалану"
Азия-Тынық
мұхит бизнес-
форумы, 2007/
ОАЭАБ Экономи-
калық форумы
Алматы
қаласы
2007 жылғы

18-19
мая
2007
года
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы,
АО "ФУР
"Казына",
ОСПРК
"Атамекен"
МИД
5.
Бизнес-форум с
участием
казахстанских
и германских
деловых кругов
при содействии
Казахстанско-
германской
ассоциации
предпринимателей
г. Астана
Второе
полу-
годие
МИТ,
акимат
города
Астана,
КГАП
МИТ
6.
III региональный инвестиционный
форум
г. Усть-
Каменогорск
Второе
полу-
годие
МИТ,
акимат
Восточно-
Казах-
станской
области
Бюджет
Восточно-
Казахстан-
ской
области
7.
Региональный
форум "Инвести-
ционные
возможности
Павлодарской
области"
г. Павлодар
Второе
полу-
годие
МИТ,
акимат
Павлодар-
ской
области
Бюджет
Павлодар-
ской
области
Примечания :
* Возможно проведение инвестиционных мероприятий в рамках визитов Главы государства и Правительства за рубеж, во время поездок руководства страны по регионам Казахстана, а также в ходе визитов глав иностранных государств в Казахстан в течение 2007 года. Сроки и место проведения указанных мероприятий являются ориентировочными, могут изменяться в зависимости от договоренностей казахстанской стороны с иностранными организаторами.
Расшифровка аббревиатур :
МИД        - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ        - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
АО "ФУР    - акционерное общество "Фонд устойчивого развития
"Қазына"     "Қазына"
ОСПРК      - общенациональный союз предпринимателей и работодателей
"Атамекен"   Казахстана "Атамекен"
КГАП       - Казахстанско-германская ассоциация предпринимателей

18-19
мамыр
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекет-
тік орган-
дар, "Қазы-
на" ОДҚ"
АҚ, "Ата-
мекен"
ҚКЖЖО
СІМ
5.
Қазақстан-
герман кәсіп-
керлері қауым-
дастығының
жәрдемдесуімен
қазақстан мен
герман іскер
топтарының
қатысуымен
бизнес-форум
Астана
қаласы
Екінші
жарты
жылдық
ИСМ, Астана
қаласының
әкімдігі,
ҚГКҚ
ИСМ
6.
III өңірлік
инвестициялық
форум
Өскемен
қаласы
Екінші
жарты
жылдық
ИСМ, Шығыс
Қазақстан
облысының
әкімдігі
Шығыс
Қазақстан
облысының
бюджеті
7.
"Павлодар
облысының ин-
вестициялық
мүмкіндіктері"
өңірлік форумы
Павлодар
қаласы
Екінші
жарты
жылдық
ИСМ,
Павлодар
облысының
әкімдігі
Павлодар
облысының
бюджеті
Ескертпе :
* Инвестициялық іс-шаралар Мемлекет және Үкімет басшыларының шетелге сапары шеңберінде, ел басшылығының Қазақстан өңірлері бойынша сапары кезінде, сондай-ақ шетел мемлекеттері басшыларының 2007 жылдың ішінде Қазақстанға сапары барысында өткізілуі мүмкін. Көрсетілген іс-шараларды өткізу мерзімі мен орны болжамды болып табылады, қазақстандық тараптың шетелдік ұйымдастырушылармен уағдаластығына байланысты өзгертілуі мүмкін.
Аббревиатуралардың толық жазылуы :
СІМ   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
"Қазына ОДҚ" АҚ -»"Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы
"Атамекен" ҚКЖЖО -»"Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен жұмыс берушілерінің жалпыұлттық одағы
ҚГКҚ - Қазақстан-герман кәсіпкерлерінің қауымдастығы