О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 56-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2007 года N 141-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 56-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров" следующие изменение и дополнение:
в  перечне  нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 2, слово "март" заменить словом "июнь";
дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"5 Об утверждении      Постановление   МЮ          Июнь 2007
Правил              Правительства   (созыв),    года
занесения           Республики      АИС
идентификационного  Казахстан
номера в
интегральную
микросхему                                             ".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 56-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 29 мамырдағы N 141-ө Өкімі
"Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" және»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 56-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген»"Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" және»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағанындағы»"наурыз" деген сөз»"маусым" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
"5  Сәйкестендіру    Қазақстан       Әділетмині     2007
нөмірін          Республикасы    (жинақтау),    жылғы
интегралдық      Үкіметінің      АБА            маусым
микросхемаға     қаулысы
енгізу ережесін
бекіту туралы                                        ".
Премьер-Министр