О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 294-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2007 года N 145-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 294-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" следующее изменение:
в  перечне  нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 "Срок исполнения" строки, порядковый номер 7, слова "Июнь 2007 года" заменить словами "Июнь 2009 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 294-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 30 мамырдағы N 145-ө Өкімі
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 294-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жолдың "Орындалу мерзімі" деген 4-бағанындағы "2007 жылғы маусым" деген сөздер "2009 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр