О внесении дополнений и изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 57-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2007 года N 206-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 57-р "О временном порядке подготовки и проведения селекторных совещаний" следующие дополнения и изменения:
в Плане-графике селекторных совещаний на 2007 год, утвержденном указанным распоряжением:
в пунктах 28.2, 32.2, 37.2, 41.2:
графу 4 "Ответственные исполнители" после аббревиатуры "АФН" дополнить аббревиатурами ", МИТ, АРЕМ, НБ, МЭМР, МСХ,";
пункты 21.2 и 22.3 исключить;
пункт 23.2 изложить в следующей редакции:
"
2.
Отчет Министра энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан о
состоянии энергообеспечения
регионов страны и
перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
"
пункт 23.3 исключить;
пункт 24.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
О ходе реализации Программы
снижения информационного
неравенства в Республике
Казахстан на 2007-2009 годы,
утвержденной постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 13 октября 2006 года N 995
АИС, МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны и Алматы
"
пункты 25.2 и 26.3 исключить;
пункт 27.2 изложить в следующей редакции:
"
2.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии
энергообеспечения регионов страны
и перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
"
пункт 28.3 изложить в следующей редакции:
"
2.
О ходе исполнения протокольных
поручений, данных по итогам
рабочей поездки Премьер-Министра
Республики Казахстан Масимова К.К.
в Западно-Казахстанскую и
Жамбылскую области
Акимы Западно-
Казахстанской
и Жамбылской
областей, МЭБП
"
пункт 29.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
О ходе исполнения протокольных
поручений, данных по итогам
рабочей поездки Премьер-Министра
Республики Казахстан Масимова К.К.
в Костанайскую область и отчет
акима города Астаны
Акимы
Костанайской
области и
города Астаны,
МЭБП
"
пункт 31.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии энергообес-
печения регионов страны и
перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
"
пункты 32.3, 33.3 и 34.3 исключить;
пункт 36.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии энергообес-
печения регионов страны и
перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
"
пункт 37.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
О ходе реализации Программы
снижения информационного
неравенства в Республике Казахстан
на 2007-2009 годы, утвержденной
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2006 года N 995
АИС, МОН,
акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
"
пункт 38.3 исключить;
пункт 40.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии
энергообеспечения регионов страны
и перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
"
пункт 41.3 изложить в следующей редакции:
"
3.
О ходе выполнения протокольных
решений, данных на прошедших
селекторных совещаниях
МЭБП, государ-
ственные
органы, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
"
в примечании после строки "АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" дополнить строками следующего содержания:
"АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 57-ө өкіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 31 шілдедегі N 206-ө Өкімі
"Селекторлық кеңестерді дайындау мен өткізудің уақытша тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 57-ө  өкіміне  мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Селекторлық кеңестердің 2007 жылға арналған жоспар-кестесінде:
реттік нөмірлері 28.2, 32.2, 37.2, 41.2-тармақтарда:
"Жауапты орындаушылар" деген 4-баған»"ҚҚА" аббревиатурасынан кейін ", ИСМ, ТМРА, ҰБ, ЭМРМ, АШМ," деген аббревиатуралармен толықтырылсын;
21.2, 22.3-тармақтар алынып тасталсын;
23.2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2.   Қазақстан Республикасы                   ЭМРМ, облыстардың,
Энергетика және минералдық               Астана және Алматы
ресурстар министрінің ел                 қалаларының әкімдері
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы есебі                               "
23.3-тармақ алынып тасталсын;
24.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Қазақстан Республикасы                   АБА, БҒМ,
Үкіметінің 2006 жылғы                    облыстардың, Астана
13 қазандағы N 995                       және Алматы
қаулысымен бекітілген                    қалаларының әкімдері
Қазақстан Республикасында
ақпараттық теңсіздікті
төмендетудің 2007 - 2009
жылдарға арналған
бағдарламасын іске асыру
барысы туралы                                             "
25.2 және 26.3-тармақтар алынып тасталсын;
27.2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2.   Қазақстан Республикасын                 ЭМРМ, облыстардың,
Энергетика және минералдық              Астана және Алматы
ресурстар министрінің ел                қалаларының әкімдері
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы есебі                             "
28.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2.   Қазақстан Республикасының               Батыс Қазақстан және
Премьер-Министрі                        Жамбыл облыстарының
К.Қ. Мәсімовтің Батыс                   әкімдері, ЭБЖМ
Қазақстан және Жамбыл
облыстарына жұмыс
сапарларының қорытындылары
бойынша берілген хаттамалық
тапсырмалардың орындалу
барысы туралы                                            "
29.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Қазақстан Республикасының               Қостанай облысының
Премьер-Министрі                        және Астана қаласының
К.Қ. Мәсімовтің Қостанай                әкімдері, ЭБЖМ
облысына жұмыс сапарының
қорытындылары бойынша берілген
хаттамалық тапсырмалардың орындалу
барысы туралы және Астана
қаласы әкімінің есебі                                    "
31.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Қазақстан Республикасының               ЭМРМ, облыстардың,
Энергетика және минералдық              Астана және Алматы
ресурстар министрінің ел                қалаларының әкімдері
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы есебі                             "
32.3, 33.3, 34.3-тармақтар алынып тасталсын;
36.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Қазақстан Республикасы                  ЭМРМ, облыстардың,
Энергетика және минералдық              Астана және Алматы
ресурстар министрінің ел                қалаларының әкімдері
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы есебі                             "
37.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Қазақстан Республикасы                  АБА, БҒМ,
Үкіметінің 2006 жылғы                   облыстардың, Астана
13 қазандағы N 995                      және Алматы
қаулысымен бекітілген                   қалаларының әкімдері
Қазақстан Республикасында
ақпараттық теңсіздікті
төмендетудің 2007 - 2009
жылдарға арналған
бағдарламасын іске асыру
барысы туралы                                           "
38.3-тармақ алынып тасталсын;
40.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Қазақстан Республикасы                  ЭМРМ, облыстардың,
Энергетика және минералдық              Астана және Алматы
ресурстар министрінің ел                қалаларының әкімдері
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы есебі                            "
41.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.   Өткен селекторлық кеңестерде            ЭБЖМ, мемлекеттік
берілген хаттамалық                     органдар,
шешімдердің орындалу                    облыстардың,
барысы туралы                           Астана және Алматы
қалаларының
әкімдері         "
ескертпеде "ТМРА - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі".
Премьер-Министр