О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам реализации Северо-Каспийского проекта
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2007 года N 208-р
В целях выработки предложений по вопросам реализации Северо-Каспийского проекта:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                    - Премьер-Министр
Карим Кажимканович           Республики Казахстан, руководитель
Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кунакаев                   - директор Департамента прямых
Саяхат Алпысович             инвестиций в недропользование
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарь
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов
Даулет Едилович              Республики Казахстан
Куставлетов                - вице-министр юстиции
Дулат Рашитович              Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Бралиев                    - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич          Республики Казахстан
Карабалин                  - президент акционерного общества
Узакбай Сулейменович         "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Карбузов                   - председатель Таможенного комитета
Козы-Корпеш Жапарханович     Министерства финансов Республики
Казахстан
Рахметов                   - председатель Налогового комитета
Нурлан Кусаинович            Министерства финансов Республики
Казахстан
Кешубаев                   - директор по нефтегазовым активам
Галиаусат Каирбекович        акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук" (по согласованию)
Назаров                    - управляющий директор по управлению
Болат Кунакбаевич            проектами соглашений о разделе
продукции акционерного общества
"Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Сноска. Пункт с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года  N 390-p .
2. Рабочей группе обеспечить выработку и внесение в Правительство Республики Казахстан предложений по реализации Северо-Каспийского проекта.
Премьер-Министр

Солтүстік Каспий жобасын іске асыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 31 шілдедегі N 208-ө Өкімі
Солтүстік Каспий жобасын іске асыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                  - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы          Премьер-Министрі, жетекші
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы        және минералдық ресурстар министрі,
жетекшінің орынбасары
Оразбақов                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы           және сауда министрі
Ерғожин                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы             вице-министрі
Құсдәулетов              - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы             вице-министрі
Бірәлиев                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидоллаұлы         ортаны қорғау вице-министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы           және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қонақаев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Саяхат Алпысұлы            минералдық ресурстар министрлігі Жер
қойнауын пайдаланудағы тікелей
инвестициялар департаментінің
директоры, хатшы
Қарабалин                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Ұзақбай Сүлейменұлы        акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Кәрбозов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы    Кеден комитетінің төрағасы
Рахметов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Нұрлан Құсайынұлы          Салық комитетінің төрағасы
Кешубаев                 - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Ғалиаусат Қайырбекұлы      жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының мұнай-газ
активтері жөніндегі директоры
(келісім бойынша)
Назаров                  - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Болат Қонақбайұлы          акционерлік қоғамының өнімді бөлу туралы
келісімдердің жобаларын басқару
жөніндегі басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы  N 390-ө  Өкімімен.
2. Жұмыс тобы Солтүстік Каспий жобасын іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеуді және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр