О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 325-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 219-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 325-р "О Плане мероприятий по переходу на европейские авиационные требования отрасли гражданской авиации Республики Казахстан в период до 2008 года" следующие изменения:
в плане мероприятий по переходу на европейские авиационные требования отрасли гражданской авиации Республики Казахстан в период до 2008 года, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 7, слова "До 31 марта 2007 года" заменить словами "До 31 декабря 2007 года";
строку, порядковый номер 8, исключить;
в строке, порядковый номер 9, слова "До 30 июня 2007 года" заменить словами "До 30 ноября 2007 года";
строки, порядковые номера 10, 11 и 12, изложить в следующей редакции:
"
10.
1. Анализ
состояния
отрасли
гражданской
авиации и
нормативно-
правовой
базы
Республики
Казахстан
в сфере
гражданской
авиации на
соответствие
международ-
ным авиаци-
онным требо-
ваниям и
стандартам.
2. Выявление
и анализ
потребностей
отрасли
гражданской
авиации
Республики
Казахстан и
отраслевой
нормативно-
правовой
базы,
подлежащей
приведению
в соответст-
вие с
европейскими
авиационными
требования-
ми.
3. Определе-
ние приори-
тетности
выявленных
потребностей
и их
очередности
перехода на
европейские
авиационные
стандарты.
4. Опреде-
ление круга
субъектов
гражданской
авиации,
деятельность
которых
подлежит
приведению в
соответствие
с европейс-
кими
авиационными
требования-
ми, с учетом
выявленных
потребностей
и очереднос-
ти.
5. Оценка
экономичес-
кой эффек-
тивности
перехода
отрасли
гражданской
авиации на
европейские
авиационные
стандарты
Информация
в Прави-
тельство
МТК
До 31
октября
2007 года
85,1
Республи-
канский
бюджет
11.
1. Составле-
ние Програм-
мы повышения
квалификации
сотрудников
КГА МТК и
работников
субъектов
гражданской
авиации.
2. Определе-
ние перечня
квалифика-
ционных
требований к
работникам
отрасли и
сотрудникам
КГА МТК
РК для
формирования
перечня лиц,
направляемых
на повышение
квалификации
по
Программе.
3. Мероприя-
тия по
конкурсному
отбору лиц,
направляемых
на повышение
квалификации
по
Программе.
4. Проведе-
ние семина-
ров по
повышению
квалификации
Информация
в Прави-
тельство
МТК
До 30
ноября
2007 года
53,4
Республи-
канский
бюджет
12.
1. Составле-
ние графика
перехода
отрасли
гражданской
авиации и
отраслевой
нормативно-
правовой
базы на
европейские
авиационные
требования.
2. Получение
заключения
EASA на
график
Информация
в Прави-
тельство,
семинары
МТК
До 15
декабря
2007 года

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қарашадағы N 325-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 219-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласын 2008 жылға дейінгі кезеңде еуропалық авиация талаптарына көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қарашадағы N 325-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласын 2008 жылға дейінгі кезеңде еуропалық авиация талаптарына көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 7-жолдағы "2007 жылғы 31 наурызға дейін" деген сөздер "2007 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "2007 жылғы 30 маусымға дейін" деген сөздер "2007 жылғы 30 қарашаға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 10, 11 және 12-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
1. Азаматтық авиация саласының жай күйін және Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласындағы нормативтік құқықтық базасының жай-қүйінің халықаралық авиация талаптары мен стандарттарына сәйкестігін талдау.
Үкіметке
ақпарат
ККМ
2007
жылғы 31
қазанға
дейін
85,1
Респуб-
ликалық
бюджет
2. Қазақстан Республикасы азаматтық авиация саласының және салалық нормативтік құқықтық базасының еуропалық авиация талаптарына сәйкес келтіру қажеттілігін анықтау және талдау.
3. Анықталған қажет- тіліктердің басымдылығын және оларды еуропалық авиация стандарттарына көшірудің кезектілігін айқындау.
4. Анықталған қажеттіліктер мен кезектілікті ескере отырып, қызметі еуропалық авиация талаптарына сәйкес келтіруге жататын азаматтық авиация субъектілерінің тобын айқындау.
5. Азаматтық авиация саласын еуропалық авиация стандарттарына көшірудің экономикалық тиімділігін бағалау.
11.
1. ККМ ААК қызметкерлері мен азаматтық авиация субъектілері қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бағдарламасын жасау
Үкіметке ақпарат
ККМ
2007
жылғы
30
қарашаға
дейін
53,4
Республикалықбюджет
2. Бағдарлама бойынша біліктілігін арттыруға жіберілетін адамдардың тізбесін қалыптастыру үшін сала қызметкерлері
мен ҚР ККМ ААК қызметкерлеріне қойылатын біліктілік талаптарының тізбесін айқындау
3. Бағдарлама бойынша біліктілігін арттыруға жіберілетін адамдарды конкурстық іріктеу жөніндегі іс-шаралар.
4. Біліктілікті арттыру жөнінде семинарлар өткізу.
12.
1. Азаматтық авиация саласын және салалық нормативтік құқықтық базаны еуропалық авиация талаптарына көшіру кестесін жасау.
Үкіметке ақпарат, семинар-лар
ККМ
2007 жылғы 15 желтоқ- санға дейін

50,7
Республи-
канский
бюджет
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

50,7
Республикалық бюджет
2. Кестеге ЕАSА-ның қорытындысын алу
".
Премьер-Министр