О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 80-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 292-р
Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 80-р "О создании рабочей группы по координации действий государственных органов по недопущению возникновения и распространения птичьего гриппа".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 80-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 қазандағы N 292-ө Өкімі
"Мемлекеттік органдардың құс тұмауының туындауына және оның таралуына жол бермеу жөніндегі іс-қимылдарын үйлестіру бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 80-ө  өкімінің  күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр