О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2007 года N 231-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2007 года N 313-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2007 года N 231-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности отраслевых регуляторов" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности отраслевых регуляторов", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 4, исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 22 тамыздағы N 231-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 қазандағы N 313-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салалық реттеуіштер қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 22 тамыздағы N 231-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салалық реттеуіштер қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 4-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр