О создании рабочей группы по выработке предложений о реализации транзитных преимуществ Казахстана на железнодорожном транспорте
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 344-р
1. В целях выработки предложений о реализации транзитных преимуществ Казахстана на железнодорожном транспорте создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Ныгметович             Республики Казахстан, руководитель
Уразбеков                  - председатель Комитета путей сообщения
Марат Жанабергенович         Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Конкаков                   - начальник управления развития
Тулен Камарович              железнодорожного транспорта Комитета
путей сообщения Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан,
секретарь
Рахимбекова                - исполняющий обязанности директора
Салтанат Темиркуловна        Департамента транспортной политики и
международного сотрудничества
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Елемесов                   - исполняющий обязанности председателя
Омархан Коптлеуович          Комитета промышленности и научно-
технического развития Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Амреев                     - директор Департамента индустриально-
Галым Махмутбаевич           инновационной политики Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Айсагалиева                - заместитель председателя Комитета
София Серикбаевна            таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Жексембаев                 - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович          развития секторов экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Байдаулетов                - директор группы по управлению
Нуржан Талипович             транспортными активами акционерного
общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Таласпеков                 - главный инженер акционерного общества
Кадыл Секенович              "национальной компании "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)
2. Рабочей группе в трехмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о реализации транзитных преимуществ Казахстана на железнодорожном транспорте.
Премьер-Министр

Қазақстанның темір жол көлігіндегі транзиттік артықшылықтарды іске асыру туралы ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 344-ө Өкімі
1. Қазақстанның темір жол көлігіндегі транзиттік артықшылықтарды іске асыру туралы ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                        - Қазақстан Республикасының Көлік
Серік Нығметұлы                  және коммуникация министрі, жетекші
Оразбеков                      - Қазақстан Республикасы Көлік және
Марат Жаңабергенұлы              коммуникация министрлігі Қатынас
жолдары комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Қоңқақов                       - Қазақстан Республикасы Көлік және
Төлен Қамарұлы                   коммуникация министрлігінің
Қатынас жолдары комитеті темір жол
көлігін дамыту басқармасының
бастығы, хатшы
Рахымбекова                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Салтанат Темірқұлқызы            коммуникация министрлігінің
Көліктік саясат және халықаралық
ынтымақтастық департаменті
директорының міндетін атқарушы
Елемесов                       - Қазақстан Республикасы Индустрия
Омархан Көптілеуұлы              және сауда министрлігінің
Өнеркәсіп және ғылыми-техникалық
даму комитеті төрағасының міндетін
атқарушы
Әміреев                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Ғалым Махмұтбайұлы               және сауда министрлігінің
Индустриялық-инновациялық
саясат департаментінің директоры
Айсағалиева                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
София Серікбайқызы               министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Жексембаев                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Қуандық Аманжолұлы               және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Экономика
секторларын дамыту департаменті
директорының орынбасары
Байдәулетов                    - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Нұржан Тәліпұлы                  басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
көліктік активтерді басқару
тобының директоры (келісім бойынша)
Таласпеков                     - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Қадыл Секенұлы                   компаниясы" акционерлік қоғамының
бас инженері (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы үш ай мерзімде Қазақстанның темір жол көлігіндегі транзиттік артықшылықтарды іске асыру туралы ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр