О подготовке и проведении рабочего визита в Республику Казахстан наследного принца эмирата Абу Даби, заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года N 360-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Объединенными Арабскими Эмиратами (далее - ОАЭ), обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита наследного принца эмирата Абу Даби, заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами ОАЭ шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна в Республику Казахстан в период с 30 ноября по 1 декабря 2007 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации ОАЭ по формату "1+10" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации ОАЭ в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета наследного принца эмирата Абу Даби, заместителя Главнокомандующего Вооруженными силами ОАЭ шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации ОАЭ в аэропорту города Астаны.

Абу Даби әмірлігінің тақ мұрагері, Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 360-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Біріккен Араб Әмірліктері (бұдан әрі - БАӘ) арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту, Абу Даби әмірлігінің тақ мұрагері, БАӘ Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі - сапар) 2007 жылғы 30 қараша - 1 желтоқсан кезеңінде Астана қаласында дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатыңда:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес "1+10" форматы бойынша БАӘ делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2007 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан РеспубликасыӨҰлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) БАӘ делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Абу Даби әмірлігінің тақ мұрагері, БАӘ Қарулы күштері қолбасшысының орынбасары, шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімдігі БАӘ делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін.

7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2007 года N 360-р
Организационные меры по обслуживанию членов делегации
Объединенных Арабских Эмиратов
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов (по формату 1+10) в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов.
6. Организация приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К. Масимова.
7. Медицинское обслуживание членов делегации Объединенных Арабских Эмиратов и сопровождающих лиц.
8. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.

7. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 30 қарашадағы
N 360-ө өкіміне
қосымша
Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының мүшелерін (1+10 форматы бойынша) Астана қаласында орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін қонақ үйде орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Делегация басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Мәсімовтің атынан қабылдау ұйымдастыру.
7. Біріккен Араб Әмірліктері делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.
8. Іс-шаралар өткізілетін жерлерде гүлмен көркемдеу.