О создании рабочей группы по выработке предложений по формированию, повышению и укреплению положительного имиджа Республики Казахстан на международной арене
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 380-p
1. В целях дальнейшей выработки предложений по формированию, повышению и укреплению положительного имиджа Республики Казахстан на международной арене, создать рабочую группу в следующем составе:
Ашикбаев                   - председатель Комитета международной
Ержан Нигматуллаевич         информации Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, руководитель
Уразов                     - председатель Комитета информации и
Нурай Нургожаевич            архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Конурбаева                 - начальник отдела реализации
Алмагуль Валихановна         информационных проектов управления
информации Комитета международной
информации Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, секретарь
Кожамжаров                 - председатель Комитета по организации
Темирбулат Жанайдарович      правовой помощи и оказанию юридических
услуг населению Министерства юстиции
Республики Казахстан
Бокишева                   - директор Департамента стратегии
Рыскуль Марипбековна         развития туризма и спорта Министерства
туризма и спорта Республики Казахстан
Брагин                     - директор Департамента правового
Александр Геннадиевич        обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Габбасов                   - директор Департамента предупреждения
Сырым Габбасович             чрезвычайных ситуаций и перспективного
развития Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Жайляубаева                - директор Департамента информатизации
Асия Сеитжаппаровна          Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Жамаубаев                  - директор Департамента координации
Ерулан Кенжебекович          Национального банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Ибраев                     - начальник Департамента социальной и
Амангельды Аманзакович       психологической работы Комитета
начальников штаба Министерства обороны
Республики Казахстан
Ирсалиев                   - директор Департамента стратегии
Серик Азтаевич               развития образования и международного
сотрудничества Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Капаров                    - директор Департамента кадрового
Серик Габбасович             обеспечения Агентства Республики
Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию)
Кожахметов                 - директор центра информации и по связям
Багдат Болатжанулы           c общественностью Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Муханова                   - заместитель руководителя аппарата
Алмагуль Жумабаевна          Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
(по согласованию)
Нуржанов                   - начальник Департамента правового
Касымтай Биржанович          обеспечения и международного
сотрудничества Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция) (по согласованию)
Оспанов                    - директор Департамента стратегии
Берик Серикович              развития агропромышленного комплекса
и аграрной науки Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Орсариев                   - директор Департамента внутренней
Арын Амангельдиевич          политики акимата города Астаны
Рахимбекова                - директор Департамента транспортной
Салтанат Темиркуловна        политики и международного сотрудничества
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Сарбасов                   - директор Департамента правового
Ахмади Адилулы               обеспечения и информационно-
аналитической работы Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Султанова                  - директор Департамента координации
Зульфия Медетовна            Агентства Республики Казахстан по
статистике
Тулебаев                   - директор Департамента ядерной
Алмаз Кажкенович             энергетики и внешних связей Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Казыбаев                   - заместитель директора Департамента
Сабыр Самижанович            международных отношений Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шорманов                   - директор Департамента по
Ербол Алимкулович            предпринимательству и промышленности
акимата города Алматы
Хуанова                    - заведующая отделом международных
Гульнар Тнимгереевна         связей и протокола аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан
(по согласованию)
Алпысбаев                  - заместитель директора Департамента по
Аманжол Алиханулы            регулированию и контролю в сфере
телекоммуникации и аэронавигации
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Байжанов                   - заместитель директора Службы "Барлау"
Габит Жакыпбаевич            Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Бубеев                     - заместитель директора Департамента
Мухтар Сапаралиевич          стратегии и анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Исмаилов                   - директор Департамента лечебно-
Жумагали Казыбаевич          профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Айгарина                   - пресс-секретарь Министерства
Алия Бакытовна               индустрии и торговли Республики
Казахстан
Джумабаева                 - глава представительства в городе
Индира Бахтияровна           Астане Агентства Республики Казахстан
по регулированию деятельности
регионального финансового центра
города Алматы (по согласованию)
Койчуманова                - пресс-секретарь Министерства финансов
Мадина Байтурсуновна         Республики Казахстан
Мукатаев                   - начальник управления по надзору за
Марат Абусагитович           применением международных договоров
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Сагындык                   - начальник отдела геодезии, картографии
Марал Жанабыловна            и геоинформационых систем Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Ашуев                      - директор департамента корпоративного
Айдын Жумабекович            управления акционерного общества
"Национальный холдинг "КазАгро"
(по согласованию)
Божгулов                   - руководитель пресс-центра
Марат Мухитбекович           акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына" (по согласованию)
Шадиров                    - советник преседателя правления
Гани Айдарханович            акционерного общества "Национальный
научно-технологический холдинг "Самгау"
(по согласованию)
Бульдекбаев                - руководитель Пресс-службы акционерного
Мурат Абдисатарович          общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию).

Қазақстан Республикасының халықаралық аренадағы жағымды имиджін қалыптастыру, арттыру және нығайту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 380-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасының халықаралық аренадағы жағымды имиджін қалыптастыру, арттыру және нығайту бойынша ұсыныстарды одан әрі әзірлеу мақсатында мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Ашықбаев               - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Ержан Нығматоллаұлы      істер министрлігі Халықаралық
ақпарат комитетінің төрағасы,
жетекші
Оразов                 - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Нұрай Нұрғожаұлы         және ақпарат министрлігі Ақпарат
және мұрағат комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Қоңырбаева             - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Алмагүл Уәлиханқызы      істер министрлігі Халықаралық
ақпарат комитетінің ақпарат
басқармасы ақпараттық жобаларды
іске асыру бөлімінің бастығы,
хатшы
Қожамжаров             - Қазақстан Республикасы Әділет
Темірболат Жанайдарұлы   министрлігінің Халыққа құқықтық
көмек және заңгерлік қызмет
көрсетуді ұйымдастыру комитетінің
төрағасы
Бөкішева               - Қазақстан Республикасы Туризм
Рыскүл Мәріпбекқызы      және спорт министрлігі Туризмді
және спортты дамыту стратегиясы
департаментінің директоры
Брагин                 - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Александр Геннадиевич    ортаны қорғау министрлігі Құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
Ғаббасов               - Қазақстан Республикасы Төтенше
Сырым Ғаббасұлы          жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайлардың алдын алу және
перспективалық даму департаментінің
директоры
Жайлаубаева            - Қазақстан Республикасы
Әсия Сейітжаппарқызы     Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі Ақпараттандыру
департаментінің директоры
Жамаубаев              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ерұлан Кенжебекұлы       Банкі Үйлестіру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Ыбыраев                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Амангелді Аманзақұлы     министрлігінің Штабтар
бастықтары комитеті Әлеуметтік
және психологиялық жұмыс
департаментінің бастығы
Ырысәлиев              - Қазақстан Республикасы Білім
Серік Әзтайұлы           және ғылым министрлігі Білімді
дамыту стратегиясы және
халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Қапаров                - Қазақстан Республикасы
Серік Ғаббасұлы          Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі Кадрлық қамтамасыз ету
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Қожахметов             - Қазақстан Республикасы Ішкі
Бағдат Болатжанұлы       істер министрлігі ақпарат және
жұртшылықпен байланыс орталығының
директоры
Мұқанова               - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Алмагүл Жұмабайқызы      бақылайтын есеп комитеті аппарат
басшысының орынбасары
(келісім бойынша)
Нұржанов               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қасымтай Біржанұлы       қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы
полициясы) Құқықтық қамтамасыз ету
және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің бастығы
(келісім бойынша)
Оспанов                - Қазақстан Республикасы Ауыл
Берік Серікұлы           шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту
стратегиясы және аграрлық ғылым
департаментінің директоры
Орсариев               - Астана қаласының әкімдігі Ішкі
Арын Амангелдіұлы        саясат департаментінің директоры
Рақымбекова            - Қазақстан Республикасы Көлік және
Салтанат Темірқұлқызы    коммуникация министрлігі Көлік
саясаты және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
Сарбасов               - Қазақстан Республикасы Еңбек
Ақмәди Әділұлы           және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Құқықтық қамтамасыз
ету және ақпараттық талдау жұмысы
департаментінің директоры
Сұлтанова              - Қазақстан Республикасы
Зүлфия Медетқызы         Статистика агенттігі Үйлестіру
департаментінің директоры
Төлебаев               - Қазақстан Республикасы
Алмас Қажкенұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Ядролық
энергетика және сыртқы байланыстар
департаментінің директоры
Қазыбаев               - Қазақстан Республикасы
Сабыр Сәмижанұлы         Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Халықаралық
қатынастар департаменті
директорының орынбасары
Шорманов               - Алматы қаласының әкімдігі
Ербол Әлімқұлұлы         Кәсіпкерлік және өнеркәсіп
департаментінің директоры
Қуанова                - Қазақстан Республикасы
Гүлнәр Тынымгерейқызы    Жоғарғы Сотының аппараты
халықаралық байланыстар және
протокол бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Алпысбаев              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Аманжол Әлиханұлы        монополияларды реттеу
агенттігінің Телекомунникация
мен аэронавигация саласындағы
реттеу және бақылау департаменті
директорының орынбасары
Байжанов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ғабит Жақыпбайұлы        қауіпсіздік комитетінің Барлау
қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Бөбеев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мұхтар Сапарәлиұлы       нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау агенттігінің
Стратегия және талдау департаменті
директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Ысмайылов              - Қазақстан Республикасы
Жұмағали Қазыбайұлы      Денсаулық сақтау министрлігі
Емдеу-алдын алу жұмысы
департаментінің директоры
Айғарина               - Қазақстан Республикасы
Әлия Бақытқызы           Индустрия және сауда министрлігінің
баспасөз хатшысы
Жұмабаева              - Қазақстан Республикасы Алматы
Индира Бақтиярқызы       қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
агенттігі Астана қаласындағы
өкілдігінің басшысы
(келісім бойынша)
Қойшыманова            - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәдина Байтұрсынқызы     министрлігінің баспасөз хатшысы
Мұқатаев               - Қазақстан Республикасы Бас
Мұрат Әбусағитұлы        прокуратурасы халықаралық
шарттардың қолданылуын қадағалау
басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Сағындық               - Қазақстан Республикасы Жер
Марал Жанәбілқызы        ресурстарын басқару агенттігі
геодезия, картография және
геоақпараттық жүйелер бөлімінің
бастығы
Ашуев                  - "ҚазАгро" ұлттық холдингі"
Айдын Жұмабекұлы         акционерлік қоғамы корпоративтік
басқару департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Божғұлов               - "Қазына" орнықты даму қоры"
Марат Мұхитбекұлы        акционерлік қоғамы баспасөз
орталығының басшысы (келісім
бойынша)
Шәдіров                - "Самғау" ұлттық
Ғани Айдарханұлы         ғылыми-технологиялық холдингі"
акционерлік қоғамы басқарма
төрағасының кеңесшісі
(келісім бойынша)
Бөлдекбаев             - "Самұрық" мемлекеттік
Мұрат Әбдісатарұлы       активтерді басқару жөніндегі
қазақстандық холдингі" акционерлік
қоғамы Баспасөз қызметінің басшысы
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 10 мая 2008 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по формированию, повышению и укреплению положительного имиджа Республики Казахстан на международной арене.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министp

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 10 мамырға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының халықаралық аренадағы жағымды имиджін қалыптастыру, арттыру және нығайту бойынша ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр