О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 393-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 декабря 2007 года N 393-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года
"О внесении изменений и дополнений в Бюджетный кодекс
Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государ-
ственный
орган,
ответст-
венный за
исполнение
Срок
испол-
нения
1
2
3
4
5
1.
О государственных органах
и регионах, определенных для
внедрения новых подходов к
государственному
планированию,
ориентированному на результат
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Январь
2008
года
2.
О внесении изменений и
дополнений в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 20 марта 2007
года N 225
ПостановлениеПравительстваРеспублики
Казахстан
МФ(созыв),
МЭБП
Январь
2008
года
Примечание :
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 393-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған»"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 28 желтоқсандағы
N 393-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік
құқықтық актінің
атауы
Актінің
нысаны
Орын-
дауға
жауапты
мемле-
кеттік
орган
Орындау
мерзімі
1.
Нәтижеге бағдарлан-
ған мемлекеттік
жоспарлауға жаңа
тәсілдер енгізу
үшін анықталған
мемлекеттік орган-
дар мен өңірлер
туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2008
жылғы
қаңтар
2.
Қазақстан Республи-
касы Үкіметінің
2007 жылғы 20
наурыздағы N 225
қаулысына өзгеріс-
тер мен толықтыру-
лар енгізу туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржы-
мині
(жинақ-
тау),
ЭБЖМ
2008
жылғы
қаңтар
Ескертпе:
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі