О создании рабочей группы для выработки предложений по решению вопроса ликвидации нефтяного амбара на месторождении "Узень" в Мангистауской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2008 года N 52-р
1. В целях выработки предложений по решению вопроса ликвидации нефтяного амбара на месторождении "Узень" в Мангистауской области, создать рабочую группу в следующем составе:
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан, руководитель
Рахимбергенов               - председатель Комитета экологического
Мурат Магауович               регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Темирханов                  - начальник управления контроля за
Кенес Каиргельдинович         состоянием окружающей среды Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Есематова                   - старший прокурор отдела Генеральной
Айганыс Бахытжановна          прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Былкылов                    - заместитель председателя Комитета
Мажит Текешевич               административной полиции
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Брекешев                    - начальник управления Департамента
Сериккали Амангалиевич        развития нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Бисенов                     - начальник управления
Бахыт Айдарханович            природопользования акимата
Мангистауской области
Сиражев                     - директор Департамента охраны труда и
Нурлан Жаксыгалиевич          окружающей среды акционерного
общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Лебедь                      - заместитель директора Департамента
Валентина Ивановна            правового обеспечения акционерного
общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Адиев                       - директор Департамента охраны труда и
Руслан Курбанович             окружающей среды акционерного
общества "Разведка Добыча
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Жолдасов                    - заместитель директора Департамента
Едге Бактыгалиевич            добывающих активов акционерного
общества Национальная компания
"Казмунайгаз" (по согласованию)
2. Рабочей группе до 1 июня 2008 года выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по решению вопроса ликвидации нефтяного амбара на месторождении "Узень" в Мангистауской области.

Маңғыстау облысындағы "Өзен" кен орнында мұнай қоймасын жою мәселесін шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 4 наурыздағы N 52-ө Өкімі
1. Маңғыстау облысындағы "Өзен" кен орнында мұнай қоймасын жою мәселесін шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сәрсембаев           - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы      ортаны қорғау вице-министрі,
жетекші
Рақымбергенов        - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Мұрат Мағауұлы         ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Темірханов           - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Кеңес Қайыргелдіұлы    ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитеті қоршаған ортаның
жағдайын бақылау басқармасының
бастығы, хатшы
Есематова            - Қазақстан Республикасы Бас
Айғаныс Бақытжанқызы   прокуратурасының бөлім аға
прокуроры (келісім бойынша)
Былқылов             - Қазақстан Республикасы Ішкі
Мәжит Текешұлы         істер министрлігі Әкімшілік
полициясы комитеті төрағасының
орынбасары
Бірекешов            - Қазақстан Республикасы Энергетика
Серікқали Аманғалиұлы  және минералдық ресурстар
министрлігі Мұнай өнеркәсібін
дамыту департаментінің басқарма
бастығы
Бисенов              - Маңғыстау облысының әкімдігі
Бақыт Айдарханұлы      табиғатты пайдалану басқармасының
бастығы
Сиражев              - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Нұрлан Жақсығалиұлы    акционерлік қоғамы Еңбекті және
қоршаған ортаны қорғау департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Лебедь               - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Валентина Ивановна     акционерлік қоғамы Құқықтық
қамтамасыз ету департаменті
директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Әдиев                - "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру"
Руслан Құрбанұлы       акционерлік қоғамы Еңбекті
және қоршаған ортаны қорғау
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Жолдасов             - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Едіге Бақтығалиұлы     акционерлік қоғамының Өндіруші
активтер департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 маусымға дейін Маңғыстау облысындағы "Өзен" кен орнында мұнай қоймасын жою мәселесін шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.

3. Разрешить рабочей группе в установленном порядке привлекать специалистов центральных и иных государственных органов и организаций для выполнения возложенных на рабочую группу задач.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр

3. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен өзіне жүктелген міндеттерді орындау үшін орталық және өзге де мемлекеттік органдар мен ұйымдардың мамандарын тартуға рұқсат берілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктеледі.
Премьер-Министр