О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке и проведению в 2008 году в Республике Казахстан международной конференции, посвященной 30-летию принятия Алма-Атинской декларации о первичной медико-санитарной помощи
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2008 года N 67-р
Для выработки предложений по подготовке и проведению в 2008 году в Республике Казахстан международной конференции, посвященной 30-летию принятия Алма-Атинской декларации о первичной медико-санитарной помощи:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Дерновой                    - Министр здравоохранения Республики
Анатолий Григорьевич          Казахстан, заместитель руководителя
Токежанов                   - заместитель директора Департамента
Болат Турганович              стратегического развития и
международного сотрудничества
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Доскалиев                   - депутат Мажилиса Парламента
Жаксылык Акмурзаевич          Республики Казахстан (по согласованию)
Даненов                     - заместитель Министра иностранных дел
Нурлан Жумагалиевич           Республики Казахстан
Ермегияев                   - вице-министр туризма и спорта
Талгат Амангельдиевич         Республики Казахстан
Куанганов                   - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович           Республики Казахстан
Курманов                    - вице-министр труда и социальной
Алмас Мухаметкаримович        защиты населения Республики Казахстан
Петров                      - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович            Республики Казахстан
Рахимжанов                  - вице-министр культуры и информации
Амерхан Муратпекович          Республики Казахстан
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан
Сейдуманов                  - заместитель акима города Алматы
Серик Турарович
Тусумов                     - председатель Комитета дорожной
Омурзак Толеуович             полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Курмангалиева               - директор Департамента развития
Аида Даденовна                социальных сфер Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Оразалиев                   - директор Департамента
Баглан Нурланович             стратегического планирования и
сводного анализа Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Исмаилов                    - руководитель странового офиса
Габит                         Всемирной Организации Здравоохранения
в Казахстане (по согласованию).

2008 жылы Қазақстан Республикасында бастапқы медициналық-санитарлық көмек туралы Алматы декларациясының қабылданғандығына 30 жыл толуына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 19 наурыздағы N 67-ө Өкімі
2008 жылы Қазақстан Республикасында бастапқы медициналық-санитарлық көмек туралы Алматы декларациясының қабылданғандығына 30 жыл толуына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізуге ұсыныстар әзірлеу үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                     - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы              Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Дерновой                     - Қазақстан Республикасының
Анатолий Григорьевич           Денсаулық сақтау министрі,
жетекшінің орынбасары
Төкежанов                    - Қазақстан Республикасы
Болат Тұрғанұлы                Денсаулық сақтау министрлігінің
Стратегиялық даму және халықаралық
ынтымақтастық департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Досқалиев                    - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы            Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Дәненов                      - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Жұмағалиұлы             Сыртқы істер министрінің орынбасары
Ермегияев                    - Қазақстан Республикасының Туризм
Талғат Амангелдіұлы            және спорт вице-министрі
Қуанғанов                    - Қазақстан Республикасының Білім
Фархат Шаймұратұлы             және ғылым вице-министрі
Құрманов                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Алмас Мұхаметкәрімұлы          және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Петров                       - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович             Төтенше жағдайлар вице-министрі
Рақымжанов                   - Қазақстан Республикасының
Әмірхан Мұратпекұлы            Мәдениет және ақпарат вице-министрі
Сәрсембаев                   - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Сәкенұлы              Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрі
Сейдуманов                   - Алматы қаласы әкімінің
Серік Тұрарұлы                 орынбасары
Түсімов                      - Қазақстан Республикасы Ішкі
Өмірзақ Төлеуұлы               істер министрлігі Жол полициясы
комитетінің төрағасы
Құрманғалиева                - Қазақстан Республикасы
Аида Дәденқызы                 Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Әлеуметтік саланы
дамыту департаментінің директоры
Оразалиев                    - Қазақстан Республикасы Индустрия
Бағлан Нұрланұлы               және сауда министрлігі
Стратегиялық жоспарлау және
жиынтық талдау департаментінің
директоры
Ысмайылов                    - Дүниежүзілік денсаулық сақтау
Ғабит                          ұйымының Қазақстандағы елдік
офисінің жетекшісі (келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 10 июня 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке и проведению в 2008 году в Республике Казахстан международной конференции, посвященной 30-летию принятия Алма-Атинской декларации о первичной медико-санитарной помощи.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 10 маусымға дейінгі мерзімде 2008 жылы Қазақстан Республикасында бастапқы медициналық-санитарлық көмек туралы Алматы декларациясының қабылданғандығына 30 жыл толуына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр