О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке и проведению Пятого форума руководителей приграничных регионов в городе Актобе с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 177-р
В целях выработки предложений по подготовке и проведению Пятого форума руководителей приграничных регионов в городе Актобе с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации (далее - форум):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                    - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич            Республики Казахстан, руководитель
Советский                   - ответственный секретарь Министерства
Вячеслав Крестьянович         индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Умурзаков                   - первый заместитель акима Актюбинской
Избак Куанышевич              области, заместитель руководителя
Кусаинов                    - начальник управления развития
Даулетбек Каирбекович         двустороннего торгово-экономического
сотрудничества и протокола
Департамента торговых переговоров
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Нокин                       - аким города Актобе
Серик Кенесович
Нурашев                     - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Бекбулатович            Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Онгарбаев                   - председатель Комитета науки
Еркин Ануарович               Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Оразалиев                   - председатель Комитета административной
Молдияр Молыбаевич            полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Жумангарин                  - заместитель председателя Комитета
Серик Макашевич               торговли Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Нурахметов                  - заместитель председателя Комитета
Саят Ермаханович              информации и архива Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Байменов                    - заместитель начальника Главного штаба -
Жолдас Жумагалиевич           начальник управления охраны
государственной границы Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Имашев Тимур                - директор Департамента развития
Есенгалиевич                  газовой промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Рахимбекова                 - директор Департамента стратегического
Салтанат Темиркуловна         планирования и международного
сотрудничества Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Нургазиева                  - директор Департамента общественно-
Бану Ганиевна                 политической работы Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Донбаев                     - начальник управления прогнозирования
Калдыбек Мамытович            научной и научно-технической
деятельности Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Кожабергенов                - исполняющий обязанности начальника
Ермек Калиевич                управления международного
сотрудничества Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Карибжанова                 - начальник управления международного
Галия Токтарбековна           сотрудничества Департамента правового
обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Муханова                    - начальник управления международного
Гульнара Жанетовна            сотрудничества Департамента
стратегического планирования
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Шалбаев                     - начальник управления сотрудничества
Айдар Есламбекұлы             с Российской Федерацией Департамента
Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Булатова                    - главный эксперт управления
Светлана Юрьевна              формирования имиджа и продвижения
туристских услуг Комитета индустрии
туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Решетько                    - главный эксперт управления
Елена Ивановна                ветеринарно-санитарной безопасности
Комитета государственной инспекции в
агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы Президенттерінің қатысуымен Ақтөбе қаласында шекара маңы өңірлері басшыларының бесінші форумын дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 177-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы Президенттерінің қатысуымен Ақтөбе қаласында шекара маңы өңірлері басшыларының бесінші форумын (бұдан әрі - форум) дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Школьник                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич          сауда министрі, жетекші
Советский                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Вячеслав Крестьянович       сауда министрлігінің жауапты хатшысы,
жетекшінің орынбасары
Өмірзақов                 - Ақтөбе облысы әкімінің бірінші
Ізбақ Қуанышұлы             орынбасары, жетекшінің орынбасары
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Дәулетбек Қайырбекұлы       сауда министрлігі Сауда келіссөздері
департаментінің екі жақты сауда-
экономикалық ынтымақтастықты дамыту және
хаттама басқармасының бастығы, хатшы
Нокин                     - Ақтөбе қаласының әкімі
Серік Кеңесұлы
Нұрашев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Тимур Бекболатұлы           сауда министрлігі Инвестиция
комитетінің төрағасы
Оңғарбаев                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Еркін Әнуарұлы              министрлігі Ғылым комитетінің төрағасы
Оразалиев                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Молдияр Молыбайұлы          министрлігі Әкімшілік полициясы
комитетінің төрағасы
Жұманғарин                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Серік Мақашұлы              сауда министрлігінің Сауда комитеті
төрағасының орынбасары
Нұрахметов                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Саят Ермаханұлы             ақпарат министрлігі Ақпарат және
мұрағат комитеті төрағасының орынбасары
Байменов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жолдас Жұмағалиұлы          қауіпсіздік комитетінің Шекара маңы
қызметі Мемлекеттік шекараны қорғау
басқармасының бастығы - бас штаб
бастығының орынбасары
Имашев Тимур              - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Есенғалиұлы                 минералдық ресурстар министрлігі Газ
өнеркәсібін дамыту департаментінің
директоры
Рахымбекова               - Қазақстан Республикасы Көлік және
Салтанат Темірқұлқызы       коммуникация министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Нурғазиева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Бану Ғаниқызы               ақпарат министрлігі Қоғамдық-саяси жұмыс
департаментінің директоры
Донбаев                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Қалдыбек Мамытұлы           министрлігінің Ғылым комитеті ғылыми
және ғылыми-техникалық қызметті дамытуды
болжау басқармасының бастығы
Қожабергенов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Ермек Қалиұлы               Кедендік бақылау комитетінің халықаралық
ынтымақтастық басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Кәрібжанова               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Ғалия Тоқтарбекқызы         қорғау министрлігінің Құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаменті халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Мұханова                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Гүлнәр Жанетқызы            министрлігінің Стратегиялық жоспарлау
департаменті халықаралық ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Шалбаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Есләмбекұлы           министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті Ресей
Федерациясымен ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Волатова                  - Қазақстан Республикасы Туризм және
Светлана Юрьевна            спорт министрлігінің Туризм индустриясы
комитеті имиджді қалыптастыру және
туристік қызметті жылжыту басқармасының
бас сарапшысы
Решетько                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Елена Ивановна              министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитеті
ветеринарлық-санитарлық қауіпсіздік
басқармасының бас сарапшысы.

2. Рабочей группе в срок до 15 июля 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по организации и проведению форума.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                              К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 15 шілдеге дейінгі мерзімде форумды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К.Мәсімов