О подготовке и проведении официального визита Премьера Государственного Совета Китайской Народной Республики Вэнь Цзябао в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 262-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой (далее - КНР) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита в Республику Казахстан Премьера Государственного Совета КНР Вэнь Цзябао в период с 29 по 31 октября 2008 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьера Государственного Совета КНР Вэнь Цзябао в период с 29 по 31 октября 2008 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации КНР по формату "1+10" согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации КНР в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьера Государственного Совета КНР Вэнь Цзябао над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.

Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік кеңесінің Премьері Вэнь Цзябаоның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 29 қазандағы N 262-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасының (бұдан әрі - ҚХР) арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және 2008 жылғы 29 - 31 қазан кезеңінде Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік кеңесінің Премьері Вэнь Цзябаоның Қазақстан Республикасына ресми сапарын Астана қаласында дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2008 жылғы 29 - 31 қазан кезеңінде Астана қаласында Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік кеңесінің Премьері Вэнь Цзябаоның ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес "1+10" форматы бойынша ҚХР ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) ҚХР ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік кеңесінің Премьері Вэнь Цзябаоның арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін және Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.

6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации КНР в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Премьера Государственного Совета КНР Вэнь Цзябао в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 октября 2008 года № 262-р
Организационные меры по обслуживанию членов официальной
делегации Китайской Народной Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации КНР (по формату 1+10), сопровождающих лиц в гостинице города Астаны.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации КНР.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К.Масимова в честь Премьера Государственного Совета КНР Вэнь Цзябао в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

6. Астана қаласының әкімдігі ҚХР делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу мен шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында ҚХР Мемлекеттік кеңесінің Премьері Вэнь Цзябаоны қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 29 қазандағы
N 262-ө өкіміне
қосымша
Қытай Халық Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. ҚХР ресми делегациясының мүшелерін (1+10 форматы бойынша), бірге жүретін адамдарды Астана қаласында қонақ үйге орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйге орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Делегация басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
5. ҚХР ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К. Мәсімовтің атынан Астана қаласында Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік кеңесінің Премьері Вэнь Цзябаоның құрметіне ресми қабылдау ұйымдастыру.
8. Ресми делегацияның мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.