О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Черногории Мило Джукановича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября 2008 года N 269-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Черногорией, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Черногории Мило Джукановича в Республику Казахстан 11 ноября 2008 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Черногории по формату "1+5" согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Черногории в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Черногории Мило Джукановича над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет из аэропорта города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Черногории в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.

Черногорияның Премьер-Министрі Мило Джукановичтің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 10 қарашадағы N 269-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Черногория арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту, Черногорияның Премьер-Министрі Мило Джукановичтің 2008 жылғы 11 қарашада Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес Черногория ресми делегациясының мүшелеріне "1+5" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Черногория ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді және арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Черногорияның Премьер-Министрі Мило Джукановичтің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімдігі Черногорияның ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөнінде ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежай мен көшелерді безендіруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи/проводах Премьер-Министра Черногории Мило Джукановича в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 ноября 2008 года № 269-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Черногории
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Черногории по формату "1+5" в городе Астане в гостинице "Риксос Президент Отель Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Астане в гостинице "Риксос Президент Отель Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, програмки визита, спецпропуски на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Черногории.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К.К. Масимова в честь Премьер-Министра Черногории М. Джукановича в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Черногорияның Премьер-Министрі Мило Джукановичті қарсы алу/шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 10 қарашадағы
N 269-ө өкіміне
қосымша
Черногория ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Черногория ресми делегациясының мүшелерін Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель Астана" қонақ үйіне "1+5" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель Астана" қонақ үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Черногория ресми делегацияның басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресми делегацияны қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен көркемдеу.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ. Мәсімовтің атынан Черногорияның Премьер-Министрі М.Джукановичтің құрметіне Астана қаласында ресми түскі ас ұйымдастыру.
8. Ресми делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.