О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке проекта Государственной программы молодежной политики на 2010-2014 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 291-р
В целях выработки предложений по разработке проекта Государственной программы молодежной политики на 2010-2014 годы (далее - Программа):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдрахимов                 - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Габидулла Рахматуллаевич     Республики Казахстан, руководитель
Туймебаев                  - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитович          Казахстан, заместитель руководителя
Аукенов                    - директор Департамента воспитательной
Ерлан Муратович              работы и молодежной политики
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Бердонгаров                - депутат Мажилиса Парламента Республики
Танирберген Муратович        Казахстан (по согласованию)
Сыздыкова                  - депутат Мажилиса Парламента Республики
Бахыт Ахметовна              Казахстан (по согласованию)
Жошыбаев                   - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович           иностранных дел Республики Казахстан
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едил Куламкадырович          Республики Казахстан
Орсариев                   - исполняющий обязанности Председателя
Арын Амангельдиевич          Агентства Республики Казахстан по
делам государственной службы
(по согласованию)
Аксакалов                  - заместитель акима Жамбылской области
Кумар Иргебаевич
Базарбаев                  - заместитель акима Карагандинской
Аскар Ермурзаевич            области
Бекмагамбетов              - заместитель акима Акмолинской области
Галым Мадешович
Бектаев                    - заместитель акима Южно-Казахстанской
Али Абдикаримович            области
Бектурганов                - заместитель акима Костанайской области
Серик Чингисович
Жумабекова                 - заместитель акима Павлодарской области
Рысты Маговьяновна
Караев                     - заместитель акима Мангистауской области
Жауымбай
Амантурович
Каскин                     - заместитель акима Северно-Казахстанской
Тлеген Толегенович           области
Кемалов                    - заместитель акима Атырауской области
Сайфолла Насырович
Муканов                    - заместитель акима Алматинской области
Серик Мейрханович
Мухамедов                  - заместитель акима Кызылординской
Мурат Бахтиярович            области
Оралмагамбетов             - заместитель акима Актюбинской области
Жеткерген Тлеулесович
Рахимжанов                 - заместитель акима города Астаны
Амирхан Муратбекович
Сейдуманов                 - заместитель акима города Алматы
Серик Турарович
Таженов                    - заместитель акима Восточно-Казахстанской
Аманкельды Едрисович         области
Кульназаров                - председатель Комитета по спорту
Анатолий Кожекенович         Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Щегорцова                  - директор Департамента анализа и
Анастасия Геннадьевна        стратегического планирования
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Мукаев                     - директор Департамента финансового и
Анвар Маратович              правового обеспечения Агентства
Республики Казахстан по информатизации
и связи
Каптагаева                 - заместитель директора Департамента
Айгуль Кайратовна            развития науки и человеческих ресурсов
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Кайрханов                  - начальник управления социальной и
Серикхан Назарович           психологической работы Департамента
социальной и психологической работы
Комитета начальников штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Курманбаев                 - начальник управления учебных заведений
Бауржан                      Департамента кадровой работы
Мухаметканович               Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Лепешко                    - начальник управления моделирования
Степан Степанович            сельского расселения и микрокредитования
Комитета по делам сельских территорий
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Сабиева                    - начальник управления занятости населения
Айгуль Касеновна             Департамента занятости и миграции
населения Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Сабырбаева                 - начальник управления персоналом
Бахытгуль Жумашевна          Департамента юридической и кадровой
службы Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Сугирбеков                 - начальник управления анализа и
Нурболат Маликович           разработки подзаконных актов Департамента
подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Тулегенова                 - начальник управления анализа,
Жанна Викторовна             мониторинга и социальных программ
Департамента воспитательной работы
и молодежной политики Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Имашев                     - начальник управления внутренней политики
Тлеккабыл Имашевич           акимата Западно-Казахстанской области
Сапарбекова                - эксперт управления развития образования
Гульназ                      Департамента и науки развития социальной
Абдишукировна                сферы Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Балыкбаев                  - президент Республиканского
Такир Оспанович              государственного казенного предприятия
"Национальная академия образования имени
Ы. Алтынсарина" Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Бобрышев                   - координатор исполнительного секретариата
Лаврентий Васильевич         молодежного крыла "Жас Отан" Народно-
Демократической партии "Hyp Отан"
(по согласованию)
Лепешев                    - заместитель директора Республиканского
Дмитрий Владимирович         государственного казенного предприятия
"Республиканский учебно-оздоровительный
центр "Балдаурен" Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Тупицын                    - председатель совета Ассоциации детских
Сергей Геннадьевич           и молодежных организаций Павлодарской
области (по согласованию)
Баймуханов                 - директор государственного фонда развития
Нурбол Болатович             молодежной политики города Алматы
(по согласованию)
Кулик                      - директор Социального корпоративного
Виталий Олегович             фонда "ЗУБР" (по согласованию)
Натарова                   - заместитель директора Социального
Юлия Николаевна              корпоративного фонда "ЗУБР"
(по согласованию)
Сулейменов                 - президент акционерного общества
Ербол Зинаддинович           "Национальный центр научно-технической
информации" (по согласованию)
Сыдыков                    - исполнительный директор объединения
Нурлан Ерболатович           юридических лиц "Конгресс молодежи
Казахстана" (по согласованию)
Утешев                     - исполнительный секретарь молодежного
Нурлан Сулейменович          крыла "Жас Отан" Народно-Демократической
партии "Hyp Отан" (по согласованию)

Жастар саясатының 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 291-ө Өкімі
Жастар саясатының 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының (бұдан әрі - бағдарлама) жобасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдірахымов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ғабидолла Рахматоллаұлы       Министрі Кеңсесінің Басшысы,
жетекші
Түймебаев                   - Қазақстан Республикасының Білім
Жансейіт Қансейітұлы          және ғылым министрі, жетекшінің
орынбасары
Әукенов                     - Қазақстан Республикасы Білім
Ерлан Мұратұлы                және ғылым министрлігі Тәрбие жұмысы
және жастар саясаты департаментінің
директоры, хатшы
Бердіоңғаров                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Тәңірберген Мұратұлы          Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Сыздықова                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Бақыт Ахметқызы               Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы             министрлігінің жауапты хатшысы
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы            және сауда вице-министрі
Орсариев                    - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Арын Амангелдіұлы             қызмет істері агенттігі төрағасының
міндетін атқарушы (келісім бойынша)
Ақсақалов                   - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Құмар Іргебайұлы
Базарбаев                   - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Асқар Ермұрзаұлы
Бекмағамбетов               - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Ғалым Мәдешұлы
Бектаев                     - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Әли Әбдікәрімұлы              орынбасары
Бектұрғанов                 - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Серік Шыңғысұлы
Жұмабекова                  - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Рысты Мағауияқызы
Қараев                      - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Жауымбай Амантұрұлы
Қаскин                      - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Тілеген Төлегенұлы            орынбасары
Кемалов                     - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Сайфолла Насырұлы
Мұқанов                     - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Серік Мейірханұлы
Мұхамедов                   - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Мұрат Бахтиярұлы
Оралмағамбетов              - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Жеткерген Тілеулесұлы
Рахымжанов                  - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Әмірхан Мұратбекұлы
Сейдуманов                  - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Серік Тұрарұлы
Тәженов                     - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Амангелді Едірісұлы           орынбасары
Құлназаров                  - Қазақстан Республикасы Туризм және
Анатөлі Қожекенұлы            спорт министрлігі Спорт комитетінің
төрағасы
Щегорцова                   - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Анастасия Геннадьевна         ақпарат министрлігі Талдау және
стратегиялық жоспарлау департаментінің
директоры
Мұқаев                      - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Анвар Маратұлы                және байланыс агенттігі Қаржылық және
құқықтық қамтамасыз ету департаментінің
директоры
Қаптағаева                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Айгүл Қайратқызы              министрлігі Ғылымды және адам
ресурстарын дамыту департаменті
директорының орынбасары
Қайырханов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Серікхан Назарұлы             министрлігінің Штаб бастықтары комитеті
Әлеуметтік және психологиялық жұмыс
департаменті әлеуметтік және
психологиялық жұмыс басқармасының
бастығы
Құрманбаев                  - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Бауыржан Мұхаметқанұлы        министрлігі Кадр жұмысы департаменті
оқу орындары басқармасының бастығы
Лепешко                     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Степан Степанович             министрлігі Ауылдық аумақтар істері
комитеті ауылдық жайғастыруды модельдеу
және шағын кредит беру басқармасының
бастығы
Сәбиева                     - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Айгүл Қасенқызы               халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Халықты жұмыспен қамту және көші-кон
департаменті халықты жұмыспен қамту
басқармасының бастығы
Сабырбаева                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Бақытгүл Жұмашқызы            минералды ресурстар министрлігі Заң
және кадр қызметі департаменті
персоналды басқару басқармасының
бастығы
Сүгірбеков                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрболат Мәлікұлы             министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаменті заңға тәуелді актілерді
талдау және әзірлеу басқармасының
бастығы
Төлегенова                  - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Жанна Викторовна              министрлігі Тәрбие жұмысы және жастар
саясаты департаменті талдау, монитиринг
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Имашев                      - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің ішкі
Тілекқабыл Имашұлы            саясат басқармасының бастығы
Сапарбекова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Гулнәз Әбдішүкірқызы          бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік саланы дамыту департаменті
білім және ғылымды дамыту басқармасының
сарапшысы
Балықбаев                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Такир Оспанұлы                министрлігі "Ы. Алтынсарин атындағы
Ұлттық білім академиясы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
президенті
Бобрышев                    - "Нұр Отан" халықтық демократиялық
Лаврентий Васильевич          партиясы "Жас Отан" жастар қанаты
атқарушы хатшылығының үйлестірушісі
(келісім бойынша)
Лепешев                     - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Дмитрий Владимирович          министрлігі "Балдәурен" республикалық
оқу-сауықтыру орталығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
директорының орынбасары
Тупицын                     - Павлодар қалалық мәслихатының депутаты,
Сергей Геннадьевич            Павлодар облысы Балалар мен жастар
ұйымдары қауымдастығы кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Баймұқанов                  - Алматы қаласы жастар саясатын дамыту
Нұрбол Болатұлы               мемлекеттік қорының директоры (келісім
бойынша)
Кулик                       - "ЗУБР" әлеуметтік корпоративтік қорының
Виталий Олегович              директоры (келісім бойынша)
Натарова                    - "ЗУБР" әлеуметтік корпоративтік қоры
Юлия Николаевна               директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Сүлейменов                  - "Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат
Ербол Зинаддинұлы             орталығы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Сыдықов                     - "Қазақстан жастары конгресі" заңды
Нұрлан Ерболатұлы             тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Өтешев                      - "Нұр Отан" халықтық демократиялық
Нұрлан Сүлейменұлы            партиясы "Жас Отан" жастар қанатының
атқарушы хатшысы (келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 24 июля 2009 года выработать предложения по разработке проекта Программы и внести в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра образования и науки Республики Казахстан Туймебаева Ж.К.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 24 шілдеге дейінгі мерзімде Бағдарламаның жобасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Ж.Қ. Түймебаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов