О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "О трансфертном ценообразовании"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 296-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "О трансфертном ценообразовании" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 296-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 5 июля 2008 года "О трансфертном ценообразовании"
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Государст-
венный
орган,
ответствен-
ный за
исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Перечня
международных деловых
операций по товарам
(работам, услугам),
сделки по которым
подлежат мониторингу
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
январь
2009 года
2.
Об утверждении Перечня
биржевых товаров
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
январь
2009 года
3.
Об утверждении Перечня
официально признанных
источников информации о
рыночных ценах
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
январь
2009 года
4.
Об утверждении Правил
осуществления мониторинга
сделок
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
январь
2009 года
5.
Правила о порядке
взаимодействия
деятельности
уполномоченных органов
при проведении контроля
по вопросам трансфертного
ценообразования
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
январь
2009 года
Примечание :
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан

"Трансферттік баға белгілеу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақсатан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 296-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Трансферттік баға белгілеу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомствалық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 296-ө өкімімен бекітілген
"Трансферттік баға белгілеу туралы" Қазақстан
Республикасының 2008 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске
асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Олар бойынша мәмілелер мониторингке жататын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша халықаралық іскерлік операциялар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы қаңтар
2.
Биржалық тауарлар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы қаңтар
3.
Нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы қаңтар
4.
Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы қаңтар
5.
Трансферттік баға белгілеу мәселелері бойынша бақылау жүргізу кезінде уәкілетті органдардың өзара іс-қимылының тәртібі туралы ереже
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы қаңтар
Ескертпе:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі.