О подготовке и проведении заседания Совета глав правительств Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2009 года № 72-р
В целях проведения заседания Совета глав правительств Содружества Независимых Государств (далее - Совет) 21-22 мая 2009 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания Совета.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов официальных делегаций по формату "1+5" согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение заседания Совета за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003"Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальных делегаций в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специальных самолетов.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролеты специальных самолетов глав делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет из аэропорта города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) освещение заседания Совета в средствах массовой информации;
2) организацию концертной программы во время официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить:
1) выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам членов официальных делегаций в аэропорту города Астаны;
2) сопровождение в местах посещения;
3) медицинское обслуживание членов делегаций;
4) транспортное обслуживание членов делегаций;
5) подготовку и оформление аэропорта и улиц города Астаны;

Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Үкімет басшылары кеңесінің отырысын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 18 мамырдағы N 72-ө Өкімі
2009 жылғы 21-22 мамырда Астана қаласында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Үкімет басшылары кеңесінің (бұдан әрі - Кеңес) отырысын өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Кеңестің отырысын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес ресми делегациялардың мүшелерін "1+5" форматы бойынша қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) Кеңестің отырысын өткізуге жұмсалатын шығыстарды 2009 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) ресми делегациялар мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақтарды күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, делегация басшылары арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтулерін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
1) Кеңестің отырысын бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімдігі:
1) ресми делегациялар мүшелерін Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды;
2) болатын жерлерде бірге жүруді;
3) делегация мүшелеріне медициналық қызмет көрсетуді;
4) делегация мүшелеріне көліктік қызмет көрсетуді;
5) Астана қаласының әуежайы мен көшелерін дайындауды және безендіруді;

6) техническое оснащение мест проведения мероприятий (микрофоны, звукоусиление, световое оборудование, звукозапись);
7) организацию культурной программы.
7. Агентству по информатизации и связи Республики Казахстан обеспечить:
1) организацию и работу пресс-центра на время проведения мероприятий;
2) техническое оснащение мест проведения мероприятий (факсимильные и телефонные аппараты с выходом в междугороднюю и международную сеть, компьютерная техника и расходные материалы, ксерокопировальная техника и расходные материалы).
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встреч/проводов членов официальных делегаций в аэропорту города Астаны, а также на официальном обеде от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 мая 2009 года № 72-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию
членов официальных делегаций заседания Совета глав правительств
Содружества Независимых Государств
1. Размещение членов официальных делегаций по формату "1+5" и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, специальные пропуски на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Приобретение подарков и сувениров для членов официальных делегаций заседаний Совета.
4. Организация чайных столов в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальных делегаций.
5. Организация приемов (завтраки, обеды и ужины) от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К.К. Масимова в честь глав правительств - участников заседания Совета и обслуживание технических столов для сопровождающих лиц.
6. Транспортное обслуживание членов официальных делегаций по формату "1+5".
7. Медицинское обслуживание членов официальных делегаций и сопровождающих лиц.

6) іс-шаралар өткізілетін жерлерді техникалық жарақтандыруды (микрофондар, дыбысты күшейту, жарық жабдықтары, дыбыс жазу);
7) мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі:
1) іс-шаралар өткізілетін уақытта баспасөз орталығын ұйымдастыруды және оның жұмысын;
2) іс-шаралар өткізілетін жерлерді техникалық жарақтандыруды (халықаралық және қалааралық желіге шығатын телефондық және факсимильдік аппараттар, компьютерлік техника мен шығыс материалдары, көшіру-көбейту техникасы мен шығыс материалдары) қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша] Астана қаласының әуежайында ресми делегациялардың мүшелерін ресми қарсы алу/шығарып салу салтанатына қатыссын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 18 мамырдағы
N 72-ө өкіміне
қосымша
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы Үкімет басшыларының кеңесі отырысының ресми делегацияларының мүшелерін қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. "1+5" форматы бойынша ресми делегациялардың мүшелерін және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласының қонақ үйлеріне орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Кеңес отырысы ресми делегацияларының мүшелері үшін сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
4. Ресми делегацияларды қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастархандарын ұйымдастыру.
5. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ. Мәсімовтің атынан Кеңестің отырысына қатысушы Үкімет басшыларының құрметіне қабылдаулар (таңертеңгі, түскі және кешкі астар) ұйымдастыру және бірге жүретін адамдарға арналған техникалық үстелдерге қызмет көрсету.
6. Ресми делегациялар мүшелеріне "1+5" форматы бойынша көліктік қызмет көрсету.
7. Ресми делегацйялар мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.