О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Кыргызской Республики Игоря Чудинова в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2009 года № 84-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Кыргызской Республики Игоря Чудинова в Республику Казахстан 16-17 июня 2009 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по
согласованию), принять организационные меры по обслуживанию членов
официальной делегации Кыргызской Республики по формату «1+8»,
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год по программам 001 «Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов» и 003 «Санитарно- эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Кыргызской Республики в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Кыргызской Республики Игоря Чудинова над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Кыргызской Республики в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.

Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі Игорь Чудиновтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 12 маусымдағы N 84-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі Игорь Чудиновтың 2009 жылғы 16 - 17 маусымда Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне "1+8" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2009 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қырғыз Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі Игорь Чудиновтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі атынан ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімдігі Қырғыз Республикасының делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөнінде ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, әуежай мен көшелердің безендірілуін, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи/проводах Премьер-Министра Кыргызской Республики Игоря Чудинова в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 июня 2009 года № 84-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов
официальной делегации Кыргызской Республики
1. Размещение членов официальной делегации Кыргызской Республики по формату «1+8» и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Аренда залов и звуковой техники в гостинице «Риксос Президент Астана» для проведения двусторонних мероприятий.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Кыргызской Республики.
5. Прохождение официальной делегации через ВИП-зал, организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) в честь Премьер-Министра Кыргызской Республики И.Чудинова в городе Астане.
8. Транспортное обслуживание членов официальной делегации Кыргызской Республики и сопровождающих лиц.
9. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі Игорь Чудиновты қарсы алу/шығарып салу ресми салтанатына қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 12 маусымдағы
N 84-ө өкіміне
қосымша
Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелерін қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелерін "1+8" форматы бойынша және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйге орналастыру.
2. Екі жақты іс-шараларды өткізу үшін "Риксос Президент Астана" қонақ үйіндегі залдарды және дыбыс техникасын жалға алу.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Қырғыз Республикасы ресми делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресми делегацияны қарсы алу және шығарып салу кезінде ресми делегацияны Астана қаласының әуежайында ВИП-зал арқылы өткізу, шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі И. Чудиновтың құрметіне Астана қаласында ресми қонақ астарын (ертеңгі ас, түскі ас, кешкі ас) ұйымдастыру.
8. Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне және олармен бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
9. Ресми делегация мүшелеріне және олармен бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.