О подготовке 46-го заседания Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества и 8-го заседания Комиссии таможенного союза
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 137-р
В целях подготовки 46-го заседания Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества (далее - ЕврАзЭС) и 8-го заседания Комиссии таможенного союза, проводимых в период с 24 по 26 сентября 2009 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План организационных мероприятий по подготовке 46-го заседания Интеграционного комитета ЕврАзЭС и 8-го заседания Комиссии таможенного союза.
2. Определить ответственным органом по подготовке 46-го заседания Интеграционного комитета ЕврАзЭС и 8-го заседания Комиссии таможенного союза Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 сентября 2009 года № 137-р
План
организационных мероприятий по подготовке 46-го заседания
Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества
и 8-го заседания Комиссии таможенного союза
п/п
Наименование
мероприятия
Ответственный
исполнитель
Источники
финансирования
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Организация
бизнес-форума.
Дата проведения -
24 сентября 2009
года
Секретариат ИК
ЕврАзЭС
Бюджет ЕврАзЭС
До 18
сентября
2009 года
2.
Обеспечение
протокольно-
организационных
мероприятий по
встрече и проводам
в аэропорту
участников
заседаний ИК
ЕврАзЭС и Комиссии
таможенного союза
МИД, Секретариат
ИК ЕврАзЭС,
акимат г. Алматы
Республиканская
бюджетная
программа 006
"Представитель-
ские затраты"
на 2009 год,
бюджет ЕврАзЭС
23 - 26
сентября
2009 года
3.
Рассмотрение объема
и источников
финансирования и
суммы необходимых
средств и, при
необходимости,
внесение
предложения по
источникам
финансирования
МИД, МИТ, МФ,
Секретариат ИК
ЕврАзЭС, УДП
-
До 21
сентября
2009 года
4.
Бронирование
гостиницы для
делегаций сторон,
участвующих в
заседаниях ИК
ЕврАзЭС и Комиссии
таможенного союза
Секретариат ИК
ЕврАзЭС,
постоянный
представитель
Республики
Казахстан при
ЕврАзЭС
-
До 18
сентября
2009 года
5.
Транспортное
обеспечение:
- 5 автомобилей
представительского
класса;
- 8 микроавтобусов
УДП, Секретариат
ИК ЕврАзЭС
Республиканская
бюджетная
программа 006
"Представитель-
ские затраты"
на 2009 год и
бюджет ЕврАзЭС
До 21
сентября
2009 года
6.
Обеспечение
рабочими
помещениями
(4 конференц-зала),
оргтехникой,
копировально-
множительной
техникой,
международной,
междугородней
телефонной связью,
интернетом и
бумагой для
проведения
совещаний экспертов
Акимат г. Алматы
Бюджет г.
Алматы
До 21
сентября
2009 года
7.
Подготовка
программы совещаний
экспертов 24
сентября 2009 года
Секретариат ИК
ЕврАзЭС
-
До 21
сентября
2009 года
8.
Обеспечение
помещениями для
проведения
заседания ИК
ЕврАзЭС и Комиссии
таможенного союза
Секретариат ИК
ЕврАзЭС
Республиканская
бюджетная
программа 006
"Представитель-
ские затраты"
на 2009 год
До 23
сентября
2009 года
9.
Обеспечение пролета
специальных
самолетов
заместителей глав
правительств над
территорией
Республики
Казахстан, посадку
и вылет из
аэропорта г. Алматы
МТК, МО
-
24 - 26
сентября
2009 года
10.
Освещение заседаний
в средствах
массовой информации
и организация
пресс-конференций
по итогам заседаний
ИК ЕврАзЭС и
Комиссии
таможенного союза
МКИ,
Пресс-служба КПМ
-
25 сентября
2009 года
11.
Организация
концертной
программы во время
официального
приема.
Дата проведения -
25 сентября
2009 года
МКИ, акимат г.
Алматы
Бюджет г.
Алматы
До 18
сентября
2009 года
12.
Обеспечение
безопасности членов
делегаций Сторон в
аэропорту, местах
проживания и
посещения, а также
по маршруту
следования
МВД, КНБ
-
24 - 26
сентября
2009 года
13.
Организация
рабочего обеда для
глав делегаций и
фуршета для
экспертов.
Дата проведения -
25 сентября
2009 года
Секретариат ИК
ЕврАзЭС,
постоянный
представитель РК
при ЕврАзЭС
Республиканская
бюджетная
программа 006
"Представитель-
ские затраты"
на 2009 год
До 21
сентября
2009 года
14.
Организация
кофе-брейков для
экспертов.
Дата проведения -
25 сентября
2009 года
Секретариат ИК
ЕврАзЭС
Республиканская
бюджетная
программа 006
"Представитель-
ские затраты"
на 2009 год
До 18
сентября
2009 года
15.
Еженедельное
представление в КПМ
информации по
исполнению Плана
мероприятий
МИТ,
заинтересованные
государственные
органы
-
21 сентября
2009 года -
текущее
состояние
30 сентября
2009 года -
по итогам
проведения
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ИК ЕврАзЭС - Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
УДП - Управление делами Президента Республики Казахстан
МФ  - Министерство финансов Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МО  - Министерство обороны Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
КПМ - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан

Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетінің 46-шы отырысын және Кеден одағы комиссиясының 8-ші отырысын дайындау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 137-ө Өкімі
2009 жылғы 24-26 қыркүйек кезеңінде Алматы қаласында өтетін Еуразиялық экономикалық қоғамдастық (бұдан әрі - ЕурАзЭҚ) Интеграциялық комитетінің 46-шы отырысын және Кеден одағы комиссиясының 8-ші отырысын дайындау мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған ЕурАзЭҚ Интеграциялық комитетінің 46-шы отырысын және Кеден одағы комиссиясының 8-ші отырысын дайындау жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі ЕурАзЭҚ Интеграциялық комитетінің 46-шы отырысын және Кеден одағы комиссиясының 8-ші отырысын дайындау жөніндегі жауапты орган болып айқындалсын.
3. Осы өкімнің іске асыруын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 19 қыркүйектегі
N 137-ө өкімімен
бекітілген
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетінің
46-шы отырысын және Кеден одағы комиссиясының 8-ші отырысын
дайындау жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының
жоспары
Р/с N
Іс-шараның атауы
Жауапты орындаушы
Қаржыландыру көздері
Орындалу мерзімі
1.
Бизнес-форум ұйымдастыру.
Өткізілетін күні - 2009 жылғы 24 қыркүйек
ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы
ЕурАзЭҚ бюджеті
2009 жылғы 18 қыркүйекке дейін
2.
ЕурАзЭҚ ИК-нің және Кеден одағы комиссиясының отырыстарына қатысушыларды әуежайда қарсы алу және шығарып салу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету
СІМ, ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы, Алматы қаласының әкімдігі
2009 жылға арналған 006 "Өкілдік шығындар" республикалық бюджеттік бағдарламасы, ЕурАзЭҚ бюджеті
2009 жылғы 23-26 қыркүйек
3.
Қаржыландыру көлемі мен көздерін, қажетті қаражат сомаларын қарастыру және қажет болған кезде қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар енгізу
СІМ, ИСМ, Қаржымині, ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы, ПІБ
-
2009 жылғы 21 қыркүйекке дейін
4.
ЕурАзЭҚ ИК-нің және Кеден одағы комиссиясының отырыстарына қатысатын тараптар делегациялары үшін қонақ үйді броньдау
ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы, Қазақстан Республикасының ЕурАзЭҚ жанындағы тұрақты өкілі
-
2009 жылғы 18 қыркүйекке дейін
5.
Көліктік қамтамасыз ету:
- өкілдік сыныптағы 5 автомобиль;
- 8 шағын автобус
ПІБ, ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы
2009 жылға арналған 006 "Өкілдік шығындар" республикалық бюджеттік бағдарламасы, ЕурАзЭҚ бюджеті
2009 жылғы 21 қыркүйекке дейін
6.
Сарапшылар кеңестерін өткізу үшін жұмыс үй-жайларымен (4 конференц-зал), ұйымдастыру техникасымен, көшіру-көбейту техникасымен, халықаралық, қалааралық телефон байланысымен, интернетпен және қағазбен қамтамасыз ету
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласының бюджеті
2009 жылғы 21 қыркүйекке дейін
7.
Сарапшылардың 2009 жылғы 24 қыркүйектегі кеңестері бағдарламасын дайындау
ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы
-
2009 жылғы 21 қыркүйекке дейін
8.
ЕурАзЭҚ ИК-нің және Кеден одағы комиссиясының отырыстарын өткізу үшін үй-жайлармен қамтамасыз ету
ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы
2009 жылға арналған 006 "Өкілдік шығындар" республикалық бюджеттік бағдарламасы
2009 жылғы 23 қыркүйекке дейін
9.
Үкімет басшылары орынбасарларының арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Алматы қаласының әуежайына қонуы мен одан ұшып шығуын қамтамасыз ету
ККМ, Қорғанысмині
-
2009 жылғы 24-26 қыркүйек
10.
Отырыстарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария ету және ЕурАзЭҚ ИК және Кеден одағы комиссиясы отырыстарының қорытындылары бойынша баспасөз конференцияларын ұйымдастыру
МАМ, ПМК-нің Баспасөз қызметі
-
2009 жылғы 25 қыркүйек
11.
Ресми қабылдау кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастыру.
Өткізілетін күні - 2009 жылғы 25 қыркүйек
МАМ, Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласының бюджеті
2009 жылғы 18 қыркүйекке дейін
12.
Тараптар делегациялары мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындардағы, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша қауіпсіздігін қамтамасыз ету
ІІМ, ҰҚК
-
2009 жылғы 24-26 қыркүйек
13.
Делегациялар басшыларына жұмыс түскі асын және сарапшылар үшін фуршет ұйымдастыру.
Өткізілетін күні - 2009 жылғы 25 қыркүйек
ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы, Қазақстан Республикасының ЕурАзЭҚ жанындағы тұрақты өкілі
2009 жылға арналған 006 "Өкілдік шығындар" республикалық бюджеттік бағдарламасы
2009 жылғы 21 қыркүйекке дейін
14.
Сарапшылар үшін кофе-брейктер ұйымдастыру.
Өткізілетін күні - 2009 жылғы 25 қыркүйек
ЕурАзЭҚ ИК-нің Хатшылығы
2009 жылға арналған 006 "Өкілдік шығындар" республикалық бюджеттік бағдарламасы
2009 жылғы 18 қыркүйекке дейін
15.
Апта сайын ПМК-ге Іс-шаралар жоспарының орындалуы жөнінде ақпарат беру
ИСМ, мүдделі мемлекеттік органдар
2009 жылғы 21 қыркүйек - ағымдағы жағдай
2009 жылғы 30 қыркүйек-өткізу қорытындылары бойынша
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЕурАзЭҚ-тың ИК - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитеті
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
ПІБ - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
ПМК - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті