О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2009 года № 140-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 2021 года № 89-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 13.05.2021 № 89-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р "О взаимодействии с международными организациями, агентствами и иными институтами, осуществляющими обзор социально-экономического положения Республики Казахстан, оценку и присвоение рейтингов" следующие изменения и дополнение:
в Закреплении государственных органов и иных организаций Республики Казахстан, ответственных за взаимодействие с международными организациями, агентствами и иными институтами, осуществляющими обзор социально-экономического положения Республики Казахстан, оценку и присвоение рейтингов, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 строки, порядковый номер 3, слова "АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" заменить словами "АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан";
в графе 2 строки, порядковый номер 7, слова "Mercer Human Resource" (Международная компания по развитию человеческих ресурсов)" исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 12, слова "АС (по согласованию)" исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 16, слова "АС (по согласованию)" исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 24, дополнить аббревиатурой "АС";
строки, порядковые номера 10, 18, 22 и 23, исключить;
в Примечании: расшифровке аббревиатур: строку "ВС - Верховный Суд Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 162-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 1 қазандағы N 140-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 89-ө өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 13.05.2021 № 89-ө өкімімен.
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына шолу жасауды, бағалауды және рейтингтер беруді жүзеге асыратын халықаралық ұйымдармен, агенттіктермен және өзге де институттармен өзара іс-қимыл жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 162-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына шолуды, бағалауды және рейтингтер беруді жүзеге асыратын халықаралық ұйымдармен, агенттіктермен және өзге де институттармен өзара іс-қимыл жасауға жауапты Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары мен өзге де ұйымдарын бекітіп беруде:
реттік нөмірі 3-жолдың 4-бағанындағы "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдың 2-бағанындағы "Mercer Human Resource" (Адами ресурстарды дамыту жөніндегі халықаралық компания)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 12-жолдың 4-бағанындағы "СА (келісім бойынша)," деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 16-жолдың 4-бағанындағы "СА (келісім бойынша)," деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 24-жолдың 4 бағаны "СА" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірлері 10, 18, 22, 23-жолдар алынып тасталсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында: "ЖС - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" деген жол алынып тасталсын.
Премьер Министр
К. Мәсімов