О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 8 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищно-коммунальной сферы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 150-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищно-коммунальной сферы" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства:
1) совместно с центральными государственными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 октября 2009 года № 150-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан "О виесении изменений и
дополнений в некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам жилищно-коммунальной сферы"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Сроки
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
правил содержания
жилищного фонда
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСиЖКХ
Октябрь
2009 года
2.
Об утверждении правил
предоставления
жилищной помощи
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСиЖКХ
(созыв), МТСЗН,
АРЕМ
Октябрь
2009 года
3.
Об утверждении
типового договора
сотрудничества
между органом
управления
объектов
кондоминиума и
субъектами рынка,
поставляющими
коммунальные
услуги конечным
потребителям, по
представлению
уполномоченного
органа в сфере
жилищных
отношений
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСиЖКХ (созыв),
АРЕМ
Октябрь
2009 года
4.
Об утверждении
правил
предоставления
отдельных видов
коммунальных
услуг
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСиЖКХ
(созыв), МЭМР,
АРЕМ
Октябрь
2009 года
5.
Об определении
единого порядка
осуществления
государственного
учета жилищного
фонда Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АС (созыв),
АДСиЖКХ
Ноябрь 2009
года
6.
Об утверждении
типовой формы
протокола
собрания
собственников
помещений
(квартир), листа
согласования при
проведении
письменного
опроса
собственников
помещений
(квартир), отчета
по управлению
объектом
кондоминиума
Приказ
АДСиЖКХ
АДСиЖКХ
Октябрь
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АДСиЖКХ       - Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
МЭМР          - Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
МТСЗН         - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
АРЕМ          - Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
АС            - Агентство Республики Казахстан по статистике

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 8 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 150-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 8 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі:
1) орталық мемлекеттік органдармен бірлесіп, тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 27 қазандағы
N 150-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Тұрғын үй қорын күтіп ұстау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚжТКШІА
2009 жылғы қазан
2.
Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚжТКШІА (жинақтау), Еңбекмині, ТМРА
2009 жылғы қазан
3.
Тұрғын үй қатынастары саласындағы уәкілетті органның ұсынысы бойынша кондоминиум объектісін басқару органы мен түпкі тұтынушыларға коммуналдық қызметтерді көрсететін нарық субъектілері арасындағы ынтымақтастықтың үлгі шартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚжТКШІА (жинақтау), ТМРА
2009 жылғы қазан
4.
Коммуналдық қызметтер көрсету ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚжТКШІА (жинақтау), ЭМРМ, АШМ
2009 жылғы қазан
5.
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қорын мемлекеттік есепке алуды жүзеге асырудың бірыңғай тәртібін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СА (жинақтау), ҚжТКШІА
2009 жылғы қараша
6.
Үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелері жиналысы хаттамасының, үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелеріне жазбаша сауалнама жүргізу кезінде келісу парағының, кондоминиум объектісін басқару жөніндегі есептің үлгі нысанын бекіту туралы
ҚжТКШІА бұйрығы
ҚжТКШІА
2009 жылғы қазан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚжТКШІА            - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй
коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
ЭМРМ               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
АШМ                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Еңбекмині          - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
ТМРА               - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі
СА                 - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі