О создании рабочей группы по вопросам развития береговой инфраструктуры казахстанского сектора Каспийского моря
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 января 2010 года № 6-р
В целях выработки предложений по развитию береговой инфраструктуры казахстанского сектора Каспийского моря:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                     - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Сафинов                     - ответственный секретарь Министерства
Канатбек Бейсенбекович        энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Заиров                      - начальник управления Департамента
Жасулан Гималаевич            развития нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарь
Ашимов                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович          Республики Казахстан
Оразаев                     - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович             Республики Казахстан
Искалиев                    - вице-министр индустрии и торговли
Ерхат Серикович               Республики Казахстан
Киинов                      - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич             ресурсов Республики Казахстан
Сулейменов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович               планирования Республики Казахстан
Нарегеев                    - заместитель председателя Комитета
Бекболат Койжанович           транспорта и путей сообщения
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Салимгереев                 - директор Департамента развития нефтяной
Малик Жанабаевич              промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Кушербаев                   - аким Мангистауской области
Крымбек Елеуович
Айткулов                    - заместитель акима Мангистауской области
Аманкелди Бердаманович
Даукенов                    - первый заместитель акима Атырауской
Болат Асылулы                 области
Гумаров                     - советник акима Атырауской области
Дархан Изгалиевич
Акчулаков                   - управляющий директор акционерного
Болат Уралович                общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына" (по
согласованию)
Иденов                      - управляющий директор полномочного
Максат Багитович              органа акционерного общества
"Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Балжанов                    - управляющий директор по разведке и
Аскар Кумарович               добыче акционерного общества
"Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Сауранбаев                  - управляющий директор по сервисным
Нурлан Ермекович              проектам акционерного общества
"Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Шманов                      - управляющий директор по транспортировке
Нуртас Нуребекович            нефти акционерного общества
"Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)

Каспий теңізінің қазақстандық секторының жағалаулық инфрақұрылымын дамыту мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № 6-ө Өкімі
Каспий теңізінің қазақстандық секторының жағалаулық инфрақұрылымын дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Мыңбаев                   - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы         минералдық ресурстар министрі, жетекші
Сафинов                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Қанатбек Бейсенбекұлы       минералдық ресурстар министрлігінің
жауапты хатшысы, жетекшінің орынбасары
Заиров                    - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Жасұлан Гималайұлы          минералдық ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаментінің
басқарма бастығы, хатшы
Әшімов                    - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрғали Сәдуақасұлы         қорғау министрі
Оразаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Әбілахатұлы           шаруашылығы вице-министрі
Есқалиев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ерхат Серікұлы              және сауда вице-министрі
Қиынов                    - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Ләззат Кетебайұлы           минералдық ресурстар вице-министрі
Сүлейменов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы              бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Нәрегеев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Бекболат Қойжанұлы          коммуникация министрлігінің Көлік және
қатынас жолдары комитеті төрағасының
орынбасары
Сәлімгереев               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мәлік Жаңабайұлы            минералдық ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаментінің
директоры
Көшербаев                 - Маңғыстау облысының әкімі
Қырымбек Елеуұлы
Айтқұлов                  - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Амангелді Бердаманұлы
Дәукенов                  - Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Болат Асылұлы
Ғұмаров                   - Атырау облысы әкімінің кеңесшісі
Дархан Ізғалиұлы
Ақшолақов                 - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
Болат Оралұлы               қоры» акционерлік қоғамының басқарушы
директоры (келісім бойынша)
Иденов                    - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
Мақсат Бағытұлы             акционерлік қоғамы өкілетті органының
басқарушы директоры (келісім бойынша)
Балжанов                  - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
Асқар Құмарұлы              акционерлік қоғамының барлау және
өндіру жөніндегі басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Сауранбаев                - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
Нұрлан Ермекұлы             акционерлік қоғамының сервистік
жобалар жөніндегі басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Шманов                    - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
Нұртас Нұребекұлы           акционерлік қоғамының мұнайды тасымалдау
жөніндегі басқарушы директоры (келісім
бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 10 июля 2010 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по развитию береговой инфраструктуры казахстанского сектора Каспийского моря.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 10 шілдеге дейінгі мерзімде Каспий теңізінің қазақстандық секторының жағалаулық инфрақұрылымын дамыту жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                К. Мәсімов