О проведении в 2010 году Года Казахстана в Южной Корее
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2010 года № 12-р
Примечание РЦПИ!
В распоряжение предусмотрены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 03.08.2010 № 107-р (не подлежит опубликованию).
С целью координации деятельности государственных органов Республики Казахстан по проведению в 2010 году Года Казахстана в Южной Корее:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав Организационного комитета по подготовке и проведению в 2010 году Года Казахстана в Южной Корее;
2) План мероприятий по проведению в 2010 году Года Казахстана в Южной Корее (далее - План мероприятий).
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан, а также заинтересованным организациям (по согласованию) принять меры по реализации Плана мероприятий и представлять информацию о ходе его выполнения в Министерство культуры и информации Республики Казахстан ежеквартально к 5 числу отчетного месяца.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан представлять сводную информацию о ходе выполнения Плана мероприятий в Правительство Республики Казахстан раз в полгода к 10 числу отчетного месяца.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 января 2010 года № 12-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению в
2010 году Года Казахстана в Южной Корее
Кул-Мухаммед                - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан, председатель
Бердалиев                   - Чрезвычайный и Полномочный Посол
Дархан Алиевич                Республики Казахстан в Республике Корея
Биртанов                    - вице-министр здравоохранения
Елжан Амантаевич              Республики Казахстан
Омаров                      - председатель Комитета информации и
Бауыржан Жумаханулы           архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Караев                      - заместитель акима Мангистауской области
Жаумбай Амантурлиевич
Абельдинова                 - заместитель председателя Комитета
Алия Сапабековна              культуры Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Досанов                     - заместитель председателя Комитета по
Ардак Ермагамбетович          инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Брагин                      - директор Департамента правового
Александр Геннадьевич         обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Елеусизова                  - директор Департамента информационных
Куралай Болатовна             технологии Агентства Республики
Казахстан по информатизации и связи
Камзебаева                  - директор Департамента развития туризма,
Дарига Усейновна              спорта и международного сотрудничества
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Курмангужин                 - директор Департамента Азии и Африки
Рустем Салимович              Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Елеусиз                     - начальник управления культуры
Жанпеисулы                    акимата Алматинской области
Коргамбаев                  - начальник управления туризма,
Айталап Калабаевич            физической культуры и спорта акимата
города Астаны
Кульбаев                    - начальник управления культуры акимата
Кайрат Рахимжанович           города Алматы
Ержанов                     - директор Республиканского
Бакит Ахметович               государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения "Республиканский
научно - методический центр развития
технического и профессионального
образования и присвоения квалификации"
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жданова                     - вице-президент Торгово-промышленной
Татьяна Викторовна            палаты Республики Казахстан
(по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 января 2010 года № 12-р
План мероприятий
по проведению в 2010 году Года Казахстана в Южной Корее
п/п
Наименование
мероприятия
Время и
место
проведения
Ответственные
исполнители
Источники
финансирования

2010 жылы Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 12-ө Өкімі
2010 жылы Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылын өткізу жөніндегі Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының қызметін үйлестіру мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 2010 жылы Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) 2010 жылы Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
РҚАО-ның ескертпесі!
2-тармаққа өзгерту енгізу көзделген - ҚР Премьер-Министрінің 2010.08.03 № 107-ө Өкімімен (жариялануға жатпайды).
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, сондай-ақ мүдделі ұйымдар (келісім бойынша) Іс-шаралар жоспарын іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын және тоқсан сайын, есепті айдың 5-күніне Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне оның орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
РҚАО-ның ескертпесі!
3-тармаққа өзгерту енгізу көзделген - ҚР Премьер-Министрінің 2010.08.03 № 107-ө Өкімімен (жариялануға жатпайды).
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі жарты жылда бір рет, есепті айдың 10-күніне Қазақстан Республикасының Үкіметіне Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
РҚАО-ның ескертпесі!
4-тармаққа өзгерту енгізу көзделген - ҚР Премьер-Министрінің 2010.08.03 № 107-ө Өкімімен (жариялануға жатпайды).
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 25 қаңтардағы
№ 12-ө өкімімен
бекітілген
2010 жылы Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылын дайындау және
өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
құрамы
РҚАО-ның ескертпесі!
Құрамға өзгерту енгізу көзделген - ҚР Премьер-Министрінің 2010.08.03 № 107-ө Өкімімен (жариялануға жатпайды).
Құл-Мұхаммед              - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы             ақпарат министрі, төраға
Бердалиев                 - Қазақстан Республикасының Корея
Дархан Әлиұлы               Республикасындағы Төтенше және Өкілетті
Елшісі
Біртанов                  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Елжан Амантайұлы            сақтау вице-министрі
Омаров                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Бауыржан Жұмаханұлы         ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат
комитетінің төрағасы
Қараев                    - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Жауымбай Амантұрлыұлы
Әбілдинова                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Әлия Сапабекқызы            ақпарат министрлігі Мәдениет комитеті
төрағасының орынбасары
Досанов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ардақ Ермағамбетұлы         сауда министрлігі Инвестиция комитеті
төрағасының орынбасары
Брагин                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Александр Геннадьевич       ортаны қорғау министрлігі Құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
Елеусізова                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Құралай Болатқызы           және байланыс агенттігі Ақпараттық
технологиялар департаментінің
директоры
Қамзебаева                - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дариға Үсейінқызы           спорт министрлігі Туризмді, спортты
дамыту және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
Құрманғожин               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рүстем Сәлімұлы             министрлігі Азия және Африка
департаментінің директоры
Елеусіз                   - Алматы облысының әкімдігі мәдениет
Жанпейісұлы                 басқармасының бастығы
Қорғамбаев                - Астана қаласының әкімдігі туризм,
Айталап Қалабайұлы          дене тәрбиесі және спорт басқармасының
бастығы
Көлбаев                   - Алматы қаласының әкімдігі мәдениет
Қайрат Рахымжанұлы          басқармасының бастығы
Ержанов                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Бақыт Ахметұлы              ғылым министрлігі «Республикалық
техникалық және кәсіптік білім беруді
дамытудың және біліктілікті берудің
ғылыми-әдістемелік орталығы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Жданова                   - Қазақстан Республикасы Сауда
Татьяна Викторовна          өнеркәсіптік палатасының вице-президенті
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 25 қаңтардағы
№ 12-ө өкімімен
бекітілген
2010 жылы Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылын өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
РҚАО-ның ескертпесі!
Жоспарға өзгерту енгізу көзделген - ҚР Премьер-Министрінің 2010.08.03 № 107-ө Өкімімен (жариялануға жатпайды).
р/с
Іс-шараның атауы
Өткізу уақыты мен орны
Жауапты орындаушылар
Қаржыландыру көздері

1 2 3 4 5
1. Мероприятия, находящиеся на контроле Администраций
Президентов Республики Казахстан и Республики Корея
1.
Торжественное
открытие и
закрытие Года
Казахстана в Южной
Корее
Город Сеул,
1 и 4 квартал
2010 года
МКИ
Средства МКИ
120115 тыс.
тенге по
бюджетной
программе 011
"Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий"
2. Мероприятия, проводимые на уровне центральных
государственных органов
2.
Посадка деревьев в
"Аллее Казахстана"
Президентами
Республики
Казахстан и
Республики Корея
Город Сеул,
1 квартал
2010 года
МИД,
Посольство
Республики
Казахстан в
Республике
Корея
Не требуется
3.
Подписание
Меморандума о
сотрудничестве
между
Министерством
юстиции Республики
Казахстан и
Министерством
юстиции Республики
Корея
Город Сеул,
1 квартал
2010 года
МЮ
Средства МИД в
пределах
предусмотренных
средств по
бюджетной
программе 005
"Заграничные
командировки"
4.
Согласование
проекта
Меморандума о
взаимопонимании по
сотрудничеству в
области охраны
окружающей среды
между
Министерством
охраны окружающей
среды Республики
Казахстан и
Министерством
окружающей среды
Республики Корея
В течение
2010 года
МООС
Не требуется
5.
Организация курсов
повышения
квалификации для
специалистов
Республики
Казахстан в
области охраны
окружающей среды и
устойчивого
развития
Южная Корея,
в течение
2010 года
МООС
Расходы за счет
приглашающей
стороны
6.
Организация
выставок
декоративно-
прикладного и
изобразительного
искусства в рамках
Года Казахстана в
Южной Корее
Город Сеул,
в течение
1 полугодия
2010 года
МКИ
Средства МКИ
19195 тыс. тенге
по бюджетной
программе 011
"Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий"
7.
Проведение
гастролей
Государственного
республиканского
корейского театра
музыкальной
комедии
Город Пусан,
в течение
1 полугодия
2010 года
МКИ
Средства МКИ
38722 тыс. тенге
по бюджетной
программе 011
"Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий"
8.
Проведение Дней кино Казахстана в Южной Корее
Город Сеул,
в течение
2 полугодия
2010 года
МКИ
Средства МКИ
16450 тыс. тенге
по бюджетной
программе 011
"Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий"
9.
Проведение
заседания
Казахстанско-
корейской комиссии
по культурному
сотрудничеству
Город Сеул,
в течение
2010 года
МКИ
Средства МИД в
пределах
предусмотренных
средств по
бюджетной
программе 005
"Заграничные
командировки"
10.
Участие в
Международном
фестивале-конкурсе
профессий
технического и
обслуживающего
труда (сварщики,
повара, столяры,
каменщики, маляры
и т.д.)
(победители
республиканских
конкурсов)
Южная Корея,
в течение
2010 года
МОН
Средства МОН
1 млн. тенге по
бюджетной
программе 010
"Проведение
школьных
олимпиад,
конкурсов,
внешкольных
мероприятий
республиканского
значения"
11.
Визит
казахстанской
делегации в Южную
Корею:
ознакомление с
крупнейшими
медицинскими
центрами Кореи;
визит в Корейский
университет "Енсе"
Южная Корея,
май-июнь
2010 года
МЗ
Средства МИД в
пределах
предусмотренных
средств по
бюджетной
программе 005
"Заграничные
командировки"
12.
Широкое
информационное
освещение
двусторонних
отношений
В течение
2010 года
МКИ
Средства МКИ в
пределах
предусмотренных
средств по
бюджетной
программе 025
"Проведение
государственной
информационной
политики"
13.
Организация и
проведение
Казахстанско-
корейского бизнес
форума
Город Сеул,
в течение
2010 года
МИТ
Средства МИТ в
пределах
предусмотренных
средств по
бюджетной
программе 001
"Услуги по
обеспечению
конкуренто-
способности
несырьевого
сектора
казахстанской
экономики и ее
интеграции в
систему
мирохозяйст-
венных связей,
защита
отечественного
потребителя от
некачественной
продукции и
формированию
устойчивого
развития
населенных
пунктов и
территорий"
14.
Участие
представителей
Министерства
туризма и спорта
Республики
Казахстан в
ежегодной
туристской
выставке KOTFA
(Республика Корея)
Город Сеул,
июнь
2010 года
МТС
Средства МТС
11397 тыс. тенге
по бюджетной
программе 011
"Формирование
туристского
имиджа
Казахстана"
15.
Участие в
соревнованиях по
видам спорта
Южная Корея,
в течение
2010 года
МТС
Средства МТС
40908 тыс. тенге
по бюджетной
программе 012
"Развитие спорта
высших
достижений"
16.
Обмен опытом в
области развития
"электронного
правительства"
Город Сеул,
в течение
2010 года
АИС
Средства МИД в
пределах
предусмотренных
средств по
бюджетной
программе 005
"Заграничные
командировки"

1 2 3 4 5
1. Қазақстан Республикасы мен Корея Республикасы Президенттері
Әкімшіліктерінің бақылауындағы іс-шаралар
1.
Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылының салтанатты ашылуы және жабылуы
Сеул қаласы, 2010 жылғы 1 және 4-тоқсан
МАМ
МАМ қаражаты 011 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша 120115 мың теңге
2. Орталық мемлекеттік органдар деңгейінде өткізілетін іс-шаралар
2.
Қазақстан Республикасы мен Корея Республикасы Президенттерінің «Қазақстан аллеясында» ағаштар отырғызуы
Сеул қаласы, 2010 жылғы 1-тоқсан
СІМ, Қазақстан Республикасының Корея Республикасындағы Елшілігі
Талап етілмейді
3.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі мен Корея Республикасы Әділет министрлігі арасындағы Ынтымақтастық туралы меморандумға қол қою
Сеул қаласы, 2010 жылғы 1-тоқсан
Әділетмині
СІМ 005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде
4.
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі мен Корея Республикасы Қоршаған ортаны министрлігі арасындағы Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ынтымақтастық жөніндегі өзара түсіністік туралы меморандумның жобасын келісу
2010 жыл бойы
Қоршағанортамині
Талап етілмейді
5.
Қазақстан Республикасының қоршаған ортаны қорғау және орнықты дамыту саласындағы мамандары үшін біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
Қоршағанортамині
Шығыстар шақырушы тарап есебінен
6.
Оңтүстік Кореядағы Қазақстан жылы шеңберінде сәндік-қолданбалы және бейнелеу өнерінің көрмелерін ұйымдастыру
Сеул қаласы, 2010 жылғы 1-жарты жылдық бойы
МАМ
МАМ қаражаты 001 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша 19195 мың теңге
7.
Республикалық мемлекеттік корей музыкалық комедия театрының гастрольдерін өткізу
Пусан қаласы, 2010 жылғы 1-жарты жылдық бойы
МАМ
МАМ қаражаты 001 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша 38722 мың теңге
8.
Оңтүстік Кореядағы Қазақстан киносының күндерін өткізу
Сеул қаласы, 2010 жылғы 2-жарты жылдық бойы
МАМ
МАМ қаражаты 001 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша 16450 мың теңге
9.
Қазақстан-корея мәдени ынтымақтастық комиссиясының отырысын өткізу
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
МАМ
СІМ қаражаты 005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде
10.
Техникалық және қызмет көрсету еңбегі кәсіптерінің халықаралық фестиваль-конкурсына қатысу (дәнекерлеушілер, аспазшылар, ағаш шеберлері, тас қалаушылар, сылақшылар және т.б.) (республикалық конкурстардың жеңімпаздары)
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
БҒМ
БҒМ қаражаты 010 «Республикалық мектеп олимпиадаларын, курстарды, республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды өткізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша 1 млн. теңге
11.
Қазақстандық делегацияның Оңтүстік Кореяға сапары: Кореяның ірі медициналық орталықтарымен танысу; «Енсе» Корея университетіне сапар
Оңтүстік Корея, 2010 жылғы мамыр-маусым
ДСМ
СІМ қаражаты 005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде
12.
Екі жақты қарым-қатынастарды кеңінен ақпараттық жариялау
2010 жыл бойы
МАМ
МАМ 025 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде
13.
Қазақстан-Корея бизнес форумын ұйымдастыру және өткізу
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
ИСМ
ИСМ қаражаты 001 «Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне кірігуін, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтардың орнықты дамуын қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде
14.
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі өкілдерінің КОТҒА жыл сайынғы туристік көрмесіне қатысуы (Оңтүстік Корея)
Сеул қаласы, 2010 жылғы маусым
ТСМ
ТСМ қаражаты 011 «Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша 11397 мың теңге
15.
Спорт түрлері бойынша жарыстарға қатысу
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
ТСМ
ТСМ қаражаты 012 «Жоғары жетістіктер спортын дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша 40908 мың теңге
16.
«Электронды үкіметті» дамыту саласында тәжірибе алмасу
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
АБА
СІМ 005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде

3. Мероприятия, проводимые на уровне иных организаций
17.
Организация и
проведение
Казахстанско-
корейского
делового совета
Город Сеул,
март
2010 года
ТПП (по
согласованию),
ТПП Республики
Корея (по
согласованию)
и Корейская
Федерация
промышленников
(по
согласованию)
Средства ТПП
Республики
Казахстан (по
согласованию),
ТПП Республики
Корея (по
согласованию) и
Корейской
Федерации
промышленников
(по
согласованию)
4. Мероприятия, проводимые на уровне местных исполнительных
органов
Акимат города Астаны
18.
Участие
спортсменов города
Астаны в
международных
соревнованиях,
проводимых в
Республике Корея в
2010 году
Город Сеул,
в течение
2010 года
Акимат города
Астаны
Местный бюджет
Акимат города Алматы
19.
Проведение Дней
культуры города
Алматы в городе
Пусан:
фотовыставка и
выставка изделий
народного
декоративно-
прикладного
искусства;
гала-концерт
мастеров искусств
Казахстана; вечер
традиционной
музыки,
фольклорно-
этнографическое
представление
Город Пусан,
июнь
2010 года
Акимат города
Алматы
Местный бюджет
Акимат Алматинской области
20.
Визит делегации во
главе акима
Алматинской
области в
провинцию Кенги
(Республика Корея)
Южная Корея,
в течение
2010 года
Акимат
Алматинской
области
Местный бюджет
21.
Организация
концерта с
участием эстрадных
певцов Алматинской
областной
филармонии им.
Суюнбая, народного
ансамбля
"Ачимноуль"
Южная Корея,
в течение
2010 года
Акимат
Алматинской
области
Местный бюджет
22.
Организация
театрального
представления
Алматинского
областного театра
имени Б.Римовой в
Южной Корее
Южная Корея,
в течение
2010 года
Акимат
Алматинской
области
Местный бюджет
23.
Организация
выставки
казахского
народного
прикладного
творчества,
произведений
лучших художников
Южная Корея,
в течение
2010 года
Акимат
Алматинской
области
Местный бюджет
Акимат Мангистауской области
24.
Проведение
концерта
фольклорного
ансамбля "Акжарма"
Город Сеул,
в течение
2010 года
Акимат
Мангистауской
области
Местный бюджет
25.
Организация
передвижной
выставки на тему
"Мангистау - музей
под открытым
небом"
Город Сеул,
в течение
2010 года
Акимат
Мангистауской
области
Местный бюджет
26.
Организация
выставки
ювелирного
искусства
областного
историко-
краеведческого
музея
Город Сеул,
в течение
2010 года
Акимат
Мангистауской
области
Местный бюджет
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ  - Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗ  - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
ТПП - Торгово-промышленная палата Республики Казахстан

3. Өзге де ұйымдар деңгейінде өткізілетін іс-шаралар
17.
Қазақстан-корея іскерлік кеңесін ұйымдастыру және өткізу
Сеул қаласы, 2010 жылғы наурыз
СӨП (келісім бойынша), Корея Республикасының СӨП (келісім бойынша) және Корея өнеркәсіпшілерінің федерациясы (келісім бойынша)
СӨП (келісім бойынша), Корея Республикасының СӨП (келісім бойынша) және  Корея өнеркәсіпшілері федерациясының (келісім бойынша) қаражаты
4. Жергілікті атқарушы органдар деңгейінде өткізілетін
іс-шаралар
Астана қаласының әкімдігі
18.
Астана қаласы спортшыларының 2010 жылы Корея Республикасында өткізілетін халықаралық жарыстарға қатысуы
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
Астана қаласының әкімдігі
Жергілікті бюджет
Алматы қаласының әкімдігі
19.
Пусан қаласындағы Алматы қаласының Мәдениет күндерін өткізу:
халықтық сәндік-қолданбалы өнер бұйымдарының фотокөрмесі және көрмесі;
Қазақстан Өнер шеберлерінің гала-концерті;
дәстүрлі музыка кеші, фольклорлық-этнографиялық қойылым
Пусан қаласы, 2010 жылғы маусым
Алматы қаласының әкімдігі
Жергілікті бюджет
Алматы облысының әкімдігі
20.
Алматы облысының әкімі бастаған делегацияның Корея Республикасының Кенги провинциясына сапары
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
Алматы облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
21.
Алматы облыстық Сүйінбай атындағы филармониясы эстрада әншілерінің, «Ачимноуль» халықтық ансамблінің қатысуымен концерт ұйымдастыру
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
Алматы облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
22.
Оңтүстік Кореяда Алматы облыстық Б. Римова атындағы театрдың қойылымын ұйымдастыру
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
Алматы облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
23.
Қазақ халқының қолданбалы шығармашылығының, үздік суретшілер туындыларының көрмесін ұйымдастыру
Оңтүстік Корея, 2010 жыл бойы
Алматы облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
Маңғыстау облысының әкімдігі
24.
"Ақжарма" фольклорлық ансамблінің концертін өткізу
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
Маңғыстау облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
25.
«Маңғыстау - ашық аспан астындағы мұражай» тақырыбына жылжымалы көрме ұйымдастыру
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
Маңғыстау облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
26.
Облыстық тарихи өлке тану мұражайының зергерлік өнер көрмесін ұйымдастыру
Сеул қаласы, 2010 жыл бойы
Маңғыстау облысының әкімдігі
Жергілікті бюджет
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
СӨП - Қазақстан Республикасы Сауда өнеркәсіптік палатасы