О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2009 года № 122-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 января 2010 года № 14-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2009 года № 122-р "О создании рабочей группы по разработке Плана мероприятий по реализации Концепции информационной безопасности Республики Казахстан".
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы № 122-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 14-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздік тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы № 122-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов