О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О статусе "Назарбаев Университет", "Назарбаев Фонд", "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 22-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О статусе "Назарбаев Университет", "Назарбаев Фонд", "Назарбаев Интеллектуальные школы":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, руководитель
Куанганов                   - ответственный секретарь Министерства
Фархат Шаймуратович           образования и науки Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Саринжипов                  - президент акционерного общества "Новый
Аслан Бакенович               университет Астаны", секретарь
(по согласованию)
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Биртанов                    - вице-министр здравоохранения
Елжан Амантаевич              Республики Казахстан
Дуйсенова                   - ответственный секретарь Министерства
Тамара Босымбековна           труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Сулейменов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович               планирования Республики Казахстан
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович           Казахстан
Аршабеков                   - директор Департамента среднего
Нургали Рахимгалиевич         образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Бектурганов                 - директор Юридического департамента
Данияр Базаркулович           Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Ботаканова                  - заместитель председателя Налогового
Толганай Серикбаевна          комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Жанабай                     - исполняющий обязанности директора
Самат Куанышбекович           Департамента консульской службы
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Ибраимов                    - заместитель председателя Комитета
Калымжан Уалиханович          государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Ирсалиев                    - директор Департамента стратегии
Серик Азтаевич                развития Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Нургожаева                  - директор Финансового департамента
Татьяна Александровна         Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Нухулы Алтынбек             - заместитель председателя Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Муктарова                   - заместитель директора Департамента
Гульзада Батыргалиевна        высшего и послевузовского образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Усипбекова                  - заместитель директора Департамента
Варвара Жапаргалиевна         развития социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Манасова                    - председатель правления акционерного
Аяна Токтагановна             общества "Национальный аналитический
центр при Правительстве и Национальном
Банке Республики Казахстан"
(по согласованию)
Шамшидинова                 - председатель правления акционерного
Куляш Ногатаевна              общества "Өркен" (по согласованию)
Шарман                      - председатель правления акционерного
Алмаз Торегельдиевич          общества "Национальный медицинский
холдинг"
Кусаин                      - вице-президент акционерного общества
Ерден Шахимарденулы           "Новый университет Астаны"
(по согласованию)

"Назарбаев Университеті", "Назарбаев Қоры", "Назарбаев Интеллектуалды мектептері" мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 22-ө Өкімі
«Назарбаев Университеті», «Назарбаев Қоры», «Назарбаев Интеллектуалды мектептері» мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Қуанғанов                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Фархат Шаймұратұлы         министрлігінің жауапты хатшысы, жетекшінің
орынбасары
Сәрінжіпов               - «Астананың жаңа университеті» акционерлік
Аслан Бәкенұлы             қоғамының президенті, хатшы (келісім
бойынша)
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы          вице-министрі
Біртанов                 - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Елжан Амантайұлы           вице-министрі
Дүйсенова                - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Тамара Босымбекқызы        әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты
хатшысы
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы             бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Шолпанқұлов              - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Берік Шолпанқұлұлы         министрі
Аршабеков                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрғали Рахымғалиұлы       министрлігі Орта білім департаментінің
директоры
Бектұрғанов              - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Данияр Базарқұлұлы         министрлігі Заң департаментінің директоры
Ботақанова               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Толғанай Серікбайқызы      Салық комитеті төрағасының орынбасары
Жаңабай                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Самат Қуанышбекұлы         министрлігі Консулдық қызмет департаменті
директорының міндетін атқарушы
Ыбырайымов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғалымжан Уәлиханұлы        министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары
Ырсалиев                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы             министрлігі Дамыту стратегиясы
департаментінің директоры
Нұрғожаева               - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Татьяна Александровна      министрлігі Қаржы департаментінің
директоры
Нұхұлы                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Алтынбек                   министрлігінің Ғылым комитеті төрағасының
орынбасары
Мұқтарова                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Гүлзада Батырғалиқызы      министрлігінің Жоғары және жоғары оқу
орнынан кейінгі білім департаменті
директорының орынбасары
Үсіпбекова               - Қазақстан Республикасы Экономика Және
Варвара Жапарғалиқызы      бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Әлеуметтік саланы дамыту департаменті
директорының орынбасары
Манасова                 - «Қазақстан Республикасы Үкіметінің және
Аяна Тоқтағанқызы          Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдау
орталығы» акционерлік қоғамы
басқармасының төрайымы (келісім
бойынша)
Шәмшидинова              - «Өркен» акционерлік қоғамының басқарма
Күләш Ноғатайқызы          бастығы (келісім бойынша)
Шарман                   - «Ұлттық медициналық холдинг» акционерлік
Алмаз Төрегелдіұлы         қоғамының басқарма төрағасы
Құсаин                   - «Астананың жаңа университеті» акционерлік
Ерден Шахимарденұлы        қоғамының вице-президенті (келісім
бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2010 года разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О статусе "Назарбаев Университет", "Назарбаев Фонд", "Назарбаев Интеллектуальные школы".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде «Назарбаев Университеті», «Назарбаев Қоры», «Назарбаев Интеллектуалды мектептері» мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов