О создании рабочей группы по выработке предложений по дальнейшему обустройству Государственной границы, развитию инфраструктуры Пограничной службы и таможенных органов, включая системные механизмы реализации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 44-р
В целях выработки предложений по дальнейшему обустройству Государственной границы, развитию инфраструктуры Пограничной службы и таможенных органов, включая системные механизмы реализации:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Киргизбаев                  - заместитель Председателя Комитета
Болат Исатаевич               национальной безопасности Республики
Казахстан - директор Пограничной
службы, руководитель (по согласованию)
Тулеубаев                   - начальник управления контроля
Эрланд Курмангалиевич         таможенных процедур Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Брекешев                    - первый заместитель начальника
Абай Турегулович              Главного штаба Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан, секретарь
(по согласованию)
Егизбаев                    - заместитель начальника управления
Тимур Даниярович              стратегического планирования
Департамента анализа и стратегического
планирования Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Тажибаев                    - заместитель директора Департамента
Аскар Ерликович               Центральной Азии Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Федоренко                   - директор Департамента предупреждения
Александр Анатольевич         чрезвычайных ситуаций Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Асавбаев                    - заместитель председателя Комитета
Асет Асанович                 транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Султанов                    - заместитель председателя Комитета
Ахметжан Акиевич              государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Даркенбаев                  - начальник управления архитектуры
Танерберген Садыкович         градостроительства и проектных работ
Департамента архитектуры, проектных
работ и сметных норм Агентства
Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Тенелбаев                   - исполняющий обязанности начальника
Исатай Биржанович             управления геодезии, картографии и
геоинформации Департамента геодезии и
картографии Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Карамендин                  - заместитель начальника управления
Есет Исатаевич                миграции Комитета административной
полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Есимов                      - исполняющий обязанности начальника
Нурлан Орынбасарович          управления Департамента международного
права и защиты прав государственного
имущества Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жусупов                     - заместитель командира войсковой

Іске асырудың жүйелі тетіктерін қоса алғанда, Мемлекеттік шекараны одан әрі жайластыру, Шекара қызметінің және кеден органдарының инфрақұрылымын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 18 наурыздағы N 44-ө Өкімі
Іске асырудың жүйелі тетіктерін қоса алғанда, Мемлекеттік шекараны одан әрі жайластыру, Шекара қызметінің және кеден органдарының инфрақұрылымын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қырғызбаев                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Болат Исатайұлы             комитеті төрағасының орынбасары - Шекара
қызметінің директоры, жетекші (келісім
бойынша)
Төлеубаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эрланд Құрманғалиұлы        министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
кедендік рәсімдерді бақылау басқармасының
бастығы, жетекшінің орынбасары
Брекешев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Абай Төреғұлұлы             комитетінің Шекара қызметі Бас штаб
бастығының бірінші орынбасары, хатшы
(келісім бойынша)
Егізбаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Тимур Даниярұлы             комитеті Талдау және стратегиялық
жоспарлау департаментінің стратегиялық
жоспарлау басқармасы бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Тәжібаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Асқар Ерлікұлы              министрлігінің Орталық Азия департаменті
директорының орынбасары
Федоренко                 - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Александр Анатольевич       министрлігі Төтенше жағдайлардың алдын
алу департаментінің директоры
Асаубаев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әсет Асанұлы                коммуникация министрлігі Көліктік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Ахметжан Әкиұлы             министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитеті
төрағасының орынбасары
Дәркенбаев                - Қазақстан Республикасының Құрылыс және
Тәңірберген Садықұлы        тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің Сәулет, жобалау жұмыстары
және сметалық нормалар департаменті қала
құрылысы сәулеті және жобалау жұмыстары
басқармасының бастығы
Теңелбаев                 - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Исатай Біржанұлы            басқару агенттігі Геодезия және
картография депаратментінің геодезия,
картография және геоақпарат басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Қарамендин                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Есет Исатайұлы              министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің
көші-қон басқармасы бастығының
орынбасары
Есімов                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрлан Орынбасарұлы         министрлігінің Халықаралық құқық және
мемлекеттік мүлік құқығын қорғау
департаменті басқарма бастығының міндетін
атқарушы
Жүсіпов                   - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің

Марат Мускенович              части 14 776 Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Кожагапанов                 - заместитель акима города Астаны
Ерлан Тохтарханович
Долженков                   - заместитель акима города Алматы
Виктор Анатольевич
Салыков                     - заместитель акима Западно-Казахстанской
Ербол Гумарович               области
Нуртаев                     - заместитель акима Кызылординской
Рзакул Саденович              области
Досымбеков                  - заместитель акима Алматинской области
Тынышбай
Сатбаев                     - заместитель акима Карагандинской
Рыскелди                      области
Ахметкалиевич
Закарьянов                  - заместитель акима Павлодарской области
Тулеген Кабыкенович
Мадикенов                   - начальник Управления мобилизационной
Болат Аскаралиевич            подготовки, гражданской обороны,
предупреждения аварий и катастроф
акимата Жамбылской области
Базылбаев                   - начальник Управления земельных
Артыгали Нурметович           отношений акимата Жамбылской области
Жекеев                      - начальник Управления земельных
Малик                         отношений Актюбинской области - член
Науырызгалиевич               совместной казахстанско-российской
демаркационной комиссии Республики
Казахстан
Смаилов                     - первый заместитель акима
Жанболат                      Северо-Казахстанской области
Амангельдиевич
Даукенов                    - первый заместитель акима
Болат Асылович                Атырауской области
Керимбеков                  - заместитель начальника Управления
Аскар Тенизбаевич             мобилизационной подготовки, гражданской
обороны, организации предупреждения и
ликвидации аварий и стихийных бедствий
акимата Южно-Казахстанской области
Кусайынов                   - заведующий отделом по работе с
Тлеукабак Нургазинович        правоохранительными органами аппарата
акима Восточно-Казахстанской области
Тайсаринов                  - заместитель начальника Управления
Дамир Абылгазинович           предпринимательства и производства
аппарата акима Восточно-Казахстанской
области
Ахметов                     - начальник Управления земельных
Батырбек                      отношений акимата Костанайской области
Мыкансалыкович
Шамшадинов                  - начальник Управления пассажирского
Амангали                      транспорта и автомобильных дорог
Шамшадинович                  акимата Мангистауской области.
2. Рабочей группе в срок до 2 июня 2010 года разработать и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проект Плана по выработке последовательных мер по дальнейшему обустройству Государственной границы, развитию инфраструктуры Пограничной службы и таможенных органов, включая системные механизмы реализации.

Марат Мүскенұлы             14 776 әскери бөлімі командирінің
орынбасары
Қожағапанов               - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Ерлан Тоқтарханұлы
Долженков                 - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Виктор Анатольевич
Салықов                   - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Ербол Ғұмарұлы              орынбасары
Нұртаев                   - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Рзақұл Сәденұлы
Досымбеков                - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Тынышбай
Сәтбаев                   - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Рыскелді Ахметқалиұлы
Закариянов                - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Төлеген Қабыкенұлы
Мәдікенов                 - Жамбыл облысы әкімдігінің Жұмылдыру
Болат Асқарәліұлы           дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар
мен дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру басқармасының бастығы
Базылбаев                 - Жамбыл облысы әкімдігінің Жер қатынастары
Артығәли Нұрметұлы          басқармасының бастығы
Жекеев                    - Ақтөбе облысы Жер қатынастары
Мәлік Наурызғалиұлы         басқармасының бастығы - Қазақстан
Республикасы Бірлескен қазақстан-ресей
демаркациялық комиссиясының мүшесі
Смайылов                  - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Жайболат Амангелдіұлы       бірінші орынбасары
Дәукенов                  - Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Болат Асылұлы
Керімбеков                - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
Асқар Теңізбайұлы           Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс,
авариялар мен дүлей апаттардың алдын
алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
бастығының орынбасары
Құсайынов                 - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты
Тілеуқабақ Нұрғазыұлы       құқық қорғау органдарымен жұмыс бөлімінің
меңгерушісі
Тайсаринов                - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты
Дамир Әбілғазыұлы           Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
бастығының орынбасары
Ахметов                   - Қостанай облысының әкімдігі Жер
Батырбек Мықансалықұлы      қатынастары басқармасының бастығы
Шамшадинов                - Маңғыстау облысы әкімдігі Жолаушылар
Аманғали Шамшадинұлы        көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының бастығы
2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 2 маусымға дейінгі мерзімде Іске асырудың жүйелі тетіктерін қоса алғанда, Мемлекеттік шекараны одан әрі жайластыру, Шекара қызметінің және кеден органдарының инфрақұрылымын дамыту бойынша дәйекті шаралар әзірлеу жөніндегі жоспарды әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр                            К. Масимов

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне (келісім бойынша) жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов