О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 мая 2010 года № 77-р
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р "О создании Республиканского управляющего центра по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в абзаце первом пункта 4, в абзаце третьем пункта 5 и в пункте 6 слова "индустрии и торговли" заменить словами "индустрии и новых технологий";
в пункте 7:
в абзаце первом слова "Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи" заменить словами "Министерству информации и связи Республики Казахстан";
в абзаце третьем слова "Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить словами "Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан";
в состав Республиканского управляющего центра по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан, созданного указанным распоряжением:
ввести:
Айтжанову                   - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну           торговли Республики Казахстан,
Жумагалиева                 - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича            Казахстан,
Мусабаева                   - Председателя Национального космического
Талгата Амангельдиевича       агентства Республики Казахстан,
Paу                         - первого вице-министра индустрии и новых
Альберта Павловича            технологий Республики Казахстан,
Кожасбая                    - президента Торгово-промышленной палаты
Ерлана Садуакасулы            Республики Казахстан (по согласованию),
Уразгулова                  - заместителя руководителя Центрального
Расула Кабдуловича            аппарата НДП "Hуp Отан" (по
согласованию);
в строках:
"Исекешев                   - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич               Казахстан, заместитель руководителя"
слова "Министр индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан",
"Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан"
слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "нефти и газа";
вывести из указанного состава Шукеева Умирзака Естаевича, Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы, Есекеева Куаныша Бахытбековича;
в состав республиканских проектных групп по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов, созданных указанным распоряжением:
в раздел "Республиканская проектная группа Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
ввести:
Камалиева                   - вице-министра индустрии и новых
Берика Сайлауовича            технологий Республики Казахстан,
Баталова                    - первого заместителя акима Алматинской
Амандыка Габбасовича          области;
в разделе "Республиканская проектная группа Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
в заголовке слово "торговли" заменить словами "новых технологий";
ввести:
Paу                         - первого вице-министра индустрии и новых
Альберта Павловича            технологий Республики Казахстан,
руководитель,
Камалиева                   - вице-министра индустрии и новых
Берика Сайлауовича            технологий Республики Казахстан,
Абенов                      - заместителя акима Костанайской области,
Арман Таргинович
Утешова                     - первого заместителя акима
Серика Балгатаевича           Карагандинской области,
Кемалову                    - заместителя акима Актюбинской области,
Розу Кенесовну
Салимова                    - заместителя акима
Ермака Бидахметовича          Восточно-Казахстанской области,
Такенова                    - заместителя акима Алматинской области;
Болата Долдаевича
строку:
"Абдибеков                  - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Абдибеков                  - вице-министр индустрии и новых
Нурмухамбет Канапиевич        технологий Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Исекешева Асета Орентаевича, Турганова Дуйсенбая Нурбаевича;
в разделе "Республиканская проектная группа Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
в заголовке слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "нефти и газа";
в строках:
"Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель"
слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "нефти и газа",
"Турганов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан"
слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "индустрии и новых технологий";
"Жексенбаев                 - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович           развития отраслей экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан"
слова "экономики и бюджетного планирования" заменить словом "финансов";
вывести из указанного состава Вербняка Александра Федоровича, Мукашева Маулена Шапанбаевича, Оразгулова Расула Кабдуллаевича, Усенбаева Ермека Омербаевича, Имашева Тимура Есенгалиевича, Сармурзину Раушан Гайсиевиу, Абишева Мади Вакасовича, Акинжанова Амзе Акинжановича, Акопьянца Георгия Саркисовича, Андреева Геннадия Ивановича, Герасименко Анатолия Анатольевича, Ержана Кудайбергена Тулеповича, Сайманова Сейтмурата, Саткалиева Алмасадама Майдановича, Упушева Ерлана Елемесовича;
в разделе "Республиканская проектная группа Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
ввести:
Paу                         - первого вице-министра индустрии и новых
Альберта Павловича            технологий Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Турганова Дуйсенбая Нурбаевича;
в разделе "Республиканская проектная группа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
ввести:
Жаксылыкова                 - председателя Комитета по инвестициям
Тимура Мекешовича             Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Турганова Дуйсенбая Нурбаевича;
в разделе "Республиканская проектная группа акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
ввести:
Paу                         - первого вице-министра индустрии и новых
Альберта Павловича            технологий Республики Казахстан;
Кажахметова                 - председателя правления акционерного
Дауренбека Ниязбековича       общества "Аграрная кредитная
корпорация" (по согласованию);
вывести из указанного состава Турганова Дуйсенбая Нурбаевича, Такабаева Берика Тулюпбергеновича, Узембаеву Сауле Сайлауовну, Юсупова Полата Игликовича;
в разделе "Республиканская проектная группа акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
ввести:
Кокрекбаева                 - первого заместителя акима Жамбылской
Карима Насбековича            области,
Отарова                     - заместителя акима Акмолинской области,
Кадирхана Махмутовича
Карибжанова                 - управляющего директора - члена
Айдана Табониязовича          правления акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию),
Абишева                     - генерального директора товарищества с
Мади Вакасовича               ограниченной ответственностью
"Экибастузская ГРЭС-1" (по
согласованию),
Акинжанова                  - председателя правления акционерного
Амзе Акинжановича             общества "Балхашская ТЭС" (по
согласованию),
Акопьянца                   - президента акционерного общества
Георгия Саркисовича           "КазНИПИИТЭС "Энергия" (по
согласованию),
Андреева                    - генерального директора товарищества с
Геннадия Ивановича            ограниченной ответственностью "Институт
"КазНИПИэнергопром" (по согласованию),
Байжанова                   - управляющего директора акционерного
Улана Сапаровича              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына" (по
согласованию),
Уразбекова                  - директора по управлению транспортными
Марата Жанабергеновича        активами акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию),
Герасименко                 - председателя правления акционерного
Анатолия Анатольевича         общества "Станция Экибастузская ГРЭС-2"
(по согласованию),
Ердебая                     - председателя правления товарищества с
Даурена Иманжанулы            ограниченной ответственностью
"Объединенная химическая компания" (по
согласованию),
Ержана                      - генерального директора акционерного
Кудайбергена Тулеповича       общества "Шардаринская ГЭС" (по
согласованию),
Искалиева                   - председателя правления акционерного
Гали Нажмеденовича            общества "Банк Развития Казахстана" (по
согласованию),
Каршигенова                 - председателя совета директоров
Орынгали Толеугалиевича       акционерного общества "Атырау-Жарык"
(по согласованию),
Ким                         - генерального директора товарищества с
Владислава Геннадьевича       ограниченной ответственностью
"Самрук-Казына Инвест" (по
согласованию);
в строках:
"Магауов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Асет Маратович                ресурсов Республики Казахстан"
слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "нефти и газа",
"Турганов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан"
слова "энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "индустрии и новых технологий";
строку:
"Абдибеков                  - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Абдибеков                  - вице-министр индустрии и новых
Нурмухамбет Канапиевич        технологий Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Раева Нурбека Турарбековича, Байдаулетова Нуржана Талиповича, Крымова Кайрата Сериковича;
дополнить разделами следующего содержания:
"Республиканская проектная группа Министерства туризма и спорта Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
"Досмухамбетов              - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарулы          Казахстан
Ермегияев                   - вице-министр туризма и спорта
Талгат Амангельдиевич         Республики Казахстан
Ускенбаев                   - вице-министр туризма и спорта
Каирбек Айтбаевич             Республики Казахстан
Жаксылыков                  - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Мекешович               Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан",
"Республиканская проектная группа Национального космического агентства Республики Казахстан по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов":
Мусабаев                    - Председатель Национального космического
Талгат Амангельдиевич         агентства Республики Казахстан
Абдибеков                   - вице-министр индустрии и новых
Нурмухамбет Канапиевич        технологий Республики Казахстан
Молдабеков                  - заместитель Председателя Национального
Меирбек Молдабекович          космического агентства Республики
Казахстан
Казиев                      - директор Департамента стратегии
Баглан Нурланович             развития космической деятельности
Национального космического агентства
Республики Казахстан";
распределение инвестиционных проектов между республиканскими проектными группами по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов, распределенных указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему распоряжению;
распределение инвестиционных проектов между региональными управляющими центрами по форсированному индустриально-инновационному развитию, распределенных указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему распоряжению;
в приложении 6 к указанному распоряжению:
в форме отчета № 2 "Информация о ходе реализации инвестиционного проекта":

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 77-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі республикалық басқару орталығын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы № 26-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4-тармақтың бірінші абзацындағы, 5-тармақтың үшінші абзацындағы және 6-тармақтағы «Индустрия және сауда» деген сөздер «Индустрия және жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
бірінші абзацтағы «Ақпараттандыру және байланыс агенттігі» деген сөздер «Ақпарат және байланыс министрлігі» деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасын үдемелі жөніндегі республикалық басқару көрсетілген өкіммен құрылған индустриялық-инновациялық дамыту орталығының құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова              - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Жанар Сейдахметқызы      және сауда министрі,
Жұмағалиев             - Қазақстан Республикасының Ақпарат және
Асқар Қуанышұлы          байланыс министрі,
Мұсабаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Талғат Амангелдіұлы      агенттігінің төрағасы,
Рау                    - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович         жаңа технологиялар бірінші вице-министрі,
Қожасбай               - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
Ерлан Сәдуақасұлы        палатасының президенті (келісім бойынша),
Оразғұлов              - «Нұр Отан» ХДП-ның орталық аппараты
Расул Қабдұлұлы          басшысының орынбасары (келісім бойынша);
мына:
«Исекешев              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы          сауда министрі, басшының орынбасары»
деген жолдағы «Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Мыңбаев               - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы      минералдық ресурстар министрі»
деген жолдағы «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Мұнай және газ» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Шөкеев Өмірзақ Естайұлы, Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы, Есекеев Қуанышбек Бақытбекұлы шығарылсын;
көрсетілген өкіммен құрылған инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау топтарының құрамына:
«Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімге мыналар енгізілсін:
Камалиев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Берік Сайлауұлы          жаңа технологиялар вице-министрі,
Баталов                - Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары;
Амандық Ғаббасұлы
«Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімде:
тақырыптағы «сауда» деген сөз «жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын;
мыналар енгізілсін:
Рау                    - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович         жаңа технологиялар бірінші вице-министрі,
басшы,
Камалиев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Берік Сайлауұлы          жаңа технологиялар вице-министрі,
Әбенов                 - Қостанай облысы әкімінің орынбасары,
Арман Тарғынұлы
Өтешов                 - Қарағанды облысы әкімінің бірінші
Серік Балғатайұлы        орынбасары,
Кемалова               - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары,
Роза Кеңесқызы
Сәлімов                - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары,
Ермак Бидахметұлы
Тәкенов                - Алматы облысы әкімінің орынбасары;
Болат Долдайұлы
мына:
«Әбдібеков             - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Нұрмұхамбет Қанапияұлы   министрлігі Өнеркәсіп комитетінің төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Әбдібеков             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы   жаңа технологиялар вице-министрі»;
көрсетілген құрамнан Исекешев Әсет Өрентайұлы, Тұрғанов Дүйсенбай Нұрбайұлы шығарылсын;
«Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімде:
тақырыптағы «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Мұнай және газ» деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
«Мыңбаев               - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Сауат Мұхаметбайұлы      минералдық ресурстар министрі, басшы»
деген жолдағы «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Мұнай және газ» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Тұрғанов              - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Дүйсенбай Нұрбайұлы      минералдық ресурстар вице-министрі»
деген жолдағы «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Индустрия және жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жексенбаев            - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы       бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаменті директорының
орынбасары»
деген жолдағы «Экономика және бюджеттік жоспарлау» деген сөздер «Қаржы» деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Вербняк Александр Федорович, Мұқашев Мәулен Шапанбайұлы, Оразғұлов Расул Қабдоллаұлы, Үсенбаев Ермек Өмірбайұлы, Имашев Тимур Есенғалиұлы, Сармұрзина Раушан Ғайсақызы, Әбішев Мәди Уақасұлы, Ақынжанов Әмзе Ақынжанұлы, Акопьянц Георгий Саркисович, Андреев Геннадий Иванович, Герасименко Анатолий Анатольевич, Ержан Құдайберген Төлепұлы, Сайманов Сейітмұрат, Сәтқалиев Алмасадам Майданұлы, Үпішев Ерлан Елемесұлы шығарылсын;
«Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімде:
Рау                    - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович         жаңа технологиялар бірінші вице-министрі\
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Тұрғанов Дүйсенбай Нұрбайұлы шығарылсын;
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімде:
Жақсылықов             - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Тимур Мекешұлы           технологиялар министрлігі Инвестициялар
комитетінің төрағасы
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Тұрғанов Дүйсенбай Нұрбайұлы шығарылсын;
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімде:
мыналар енгізілсін:
Рау                    - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович         жаңа технологиялар бірінші вице-министрі,
Қажыахметов            - «Аграрлық несие корпорациясы» акционерлік
Дәуренбек Ниязбекұлы     қоғамының басқарма төрағасы (келісім
бойынша);
көрсетілген құрамнан Тұрғанов Дүйсенбай Нұрбайұлы, Тақабаев Берік Төлепбергенұлы, Өзембаева Сәуле Сайлауқызы, Юсупов Полат Игілікұлы шығарылсын;
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы» деген бөлімде:
мыналар енгізілсін:
Көкірекбаев            - Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары,
Кәрім Насбекұлы
Отаров                 - Ақмола облысы әкімінің орынбасары,
Қадырхан Махмұтұлы
Кәрібжанов             - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Айдан Табониязұлы        акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - басқарма мүшесі (келісім
бойынша),
Әбішев                 - «Екібастұз ГРЭС-1» жауапкершілігі шектеулі
Мәди Уақасұлы            серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша),
Ақынжанов              - «Балқаш ЖЭС» акционерлік қоғамының басқарма
Әмзе Ақынжанұлы          төрағасы (келісім бойынша),
Акопьянц               - «Энергия» ҚазНИПИИТЭС» акционерлік қоғамының
Георгий Саркисович       президенті (келісім бойынша),
Андреев                - «ЭнергопромҚазҒЗӨИ» жауапкершілігі шектеулі
Геннадий Иванович        серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша),
Байжанов               - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Ұан Сапарұлы             акционерлік қоғамының басқарушы директоры
(келісім бойынша),
Оразбеков              - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Марат Жаңабергеұлы       акционерлік қоғамының көлік активтерін
басқару жөніндегі директоры (келісім
бойынша),
Герасименко            - «Екібастұз ГРЭС-2 станциясы» акционерлік
Анатолий Анатольевич     қоғамының басқарма төрағасы (келісім
бойынша),
Ердебай                - «Біріккен химия компаниясы» жауапкершілігі
Дәурен Иманжанұлы        шектеулі серіктестігінің басқарма төрағасы
(келісім бойынша),
Ержан                  - «Шардара ГЭС-і» акционерлік қоғамының бас
Құдайберген Төлепұлы     директоры (келісім бойынша),
Есқалиев               - «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының
Ғали Нәжімеденұлы        басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Қаршыгенов             - «Атырау-Жарық» акционерлік қоғамы
Орынғали Төлеуғалиұлы    директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша),
Ким                    - «Самұрық-Қазына Инвест» жауапкершілігі
Владислав Геннадьевич    шектеулі серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша);
мына:
«Мағауов               - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Әсет Маратұлы            минералдық ресурстар вице-министрі»
деген жолдағы «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Мұнай және газ» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Тұрғанов              - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Дүйсенбай Нұрбайұлы      минералдық ресурстар вице-министрі»
деген жолдағы «Энергетика және минералдық ресурстар» деген сөздер «Индустрия және жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
«Әбдібеков             - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Нұрмұхамбет Қанапияұлы   министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Әбдібеков             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы   жаңа технологиялар вице-министрі»;
көрсетілген құрамнан Раев Нұрбек Тұрарбекұлы, Байдәулетов Нұржан Тәліпұлы, Қырымов Қайрат Серікұлы шығарылсын;
мынадай мазмұндағы бөлімдермен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы»:
«Досмұхамбетов         - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Темірхан Мыңайдарұлы     министрі
Ермегияев              - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Талғат Амангелдіұлы      вице-министрі
Өскенбаев              - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Қайырбек Айтбайұлы       вице-министрі
Жақсылықов             - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Тимур Мекешұлы           технологиялар министрлігі Инвестициялар
комитетінің төрағасы
«Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы»:
Мұсабаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Талғат Амангелдіұлы      агенттігінің төрағасы
Әбдібеков              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы   жаңа технологиялар вице-министрі
Молдабеков             - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Мейірбек Молдабекұлы     агенттігі төрағасының орынбасары
Қазиев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Бағлан Нұрланұлы         агенттігі Ғарыштық қызметті дамыту
стратегиясы департаментінің директоры»;
көрсетілген өкіммен бөлінген инвестициялық жобаларды инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау топтарының арасында бөлу осы өкімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген өкіммен бөлінген инвестициялық жобаларды үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталықтары арасында бөлу осы өкімге 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген өкімнің 6-қосымшасында:
«Инвестициялық жобаның іске асырылу барысы туралы ақпарат» деген № 2 есеп нысанында:

графы 9, 13, 17 изложить в следующей редакции "план на отчетный месяц, млн.тенге".
Премьер-Министр                            К.Масимов
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 мая 2010 года № 77-р
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 февраля 2010 года № 26-р
Распределение
инвестиционных проектов между республиканскими проектными
группами по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов
п/п
Наименование проекта
Период
реализации
1
2
3
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Министерства нефти и газа Республики Казахстан
1
Строительство интегрированного газо-химического комплекса
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Kazakhstan Petrochemical Industries Inc.»)
2010-2014 г.г.
2
Строительство газопровода «Бейнеу - Шымкент» (заявитель -
акционерное общество «Национальная компания «КазМунайГаз»)
2010-2019 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
3
Строительство противопаводкого Коксарайского контррегулятора
на реке Сырдарья (заявитель - Министерство по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан)
2008-2011 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Министерства индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
4
Строительство Бозшакольского горно-обогатительного комбината
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Корпорация Казахмыс»)
2010-2014 г.г.
5
Строительство Актогайского горнообогатительного комбината
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Корпорация Казахмыс»)
2011-2014 г.г.
6
Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома на 270
тысяч тонн в год с использованием инновационных технологий
(заявитель - акционерное общество «Транснациональная компания
«Казхром»)
2011-2014 г.г.
7
Строительство завода по производству металлизованного
продукта (заявитель - акционерное общество
«Соколовско-Сарбайское горно-производственное объединение»)
2011-2014 г.г.
8
Производство сельскохозяйственной, дорожностроительной
техники и автобусов (заявитель - акционерное общество
«АгромашХолдинг»)
2003-2011 г.г.
9
Создание Международного центра приграничного сотрудничества
«Хоргос» (заявитель - акционерное общество «Международный
центр приграничного сотрудничества «Хоргос»)
2005-2018 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Министерства транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
10
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная
Европа - Западный Китай» (заявитель - Министерство транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан)

9, 13, 17-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
«есепті айға жоспар, млн. теңге».
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 27 мамырдағы
№ 77-ө өкіміне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 13 ақпандағы
№ 26-ө өкіміне
3-қосымша
Инвестициялық жобаларды инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау топтарының арасында бөлу
Р/с
Жобаның атауы
Іске асырылу кезеңі
1
2
3
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
1
Ықпалдастырылған газ-химия кешенін салу (өтініш беруші - «Kazakhstan Petrochemical Industries Inc» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2014 ж.ж.
2
«Бейнеу - Шымкент» газ құбырын салу (өтініш беруші - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2010 - 2019 ж.ж.
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
3
Сырдария өзенінде тасқынға қарсы Көксарай қарсы реттеуішін салу (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі)
2008 - 2011 ж.ж.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
4
Бозшакөл кен байыту комбинатын салу (өтініш беруші - «Қазақмыс корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2014 ж.ж.
5
Ақтоғай кен байыту комбинатын салу (өтініш беруші - «Қазақмыс корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2011 - 2014 ж.ж.
6
Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жылына 270 мың тонна жоғары көміртекті феррохром өндірісін ұлғайту (өтініш беруші - «Қазхром» трансұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2011 - 2014 ж.ж.
7
Металданған өнім өндіру жөніндегі зауыт салу (өтініш беруші - «Соколов-Сарыбай кен байыту өндірістік бірлестігі» акционерлік қоғамы)
2011 - 2014 ж.ж.
8
Ауыл шаруашылығы, жол-құрылысы техникасы мен автобустар шығару (өтініш беруші - «АгромашХолдинг» акционерлік қоғамы)
2003 - 2011 ж.ж.
9
«Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын құру (өтініш беруші - «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» акционерлік қоғамы)
2005 - 2018 ж.ж.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
10
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі)

2007-2012 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
11
Реконструкция канала Нура-Ишим в Акмолинской области
(заявитель - Комитет по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан)
2010-2012 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Министерства туризма и спорта Республики Казахстан
12
Проект создания туристского центра «Бурабай» (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Tourism Borovoe
City»)
2009-2021 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов Национального космического агентства Республики
Казахстан
13
Создание системы спутниковой связи и вещания «KazSat»
(заявитель - Национальное космическое агентство Республики
Казахстан)
2006-2013 г.г.
14
Создание космического ракетного комплекса «Байтерек» на
космодроме «Байконур» (заявитель - Национальное космическое
агентство Республики Казахстан)
2005-2013 г.г.
15
Создание сборочно-испытательного комплекса космических
аппаратов (заявитель - Национальное космическое агентство
Республики Казахстан)
2008-2012 г.г.
16
Создание космической системы дистанционного зондирования
Земли Республики Казахстан (заявитель - Национального
космического агентства Республики Казахстан)
2006-2014 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов акционерного общества «Национальный управляющий
холдинг «КазАгро»
17
Создание откормочной площадки с развитой инфраструктурой
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Отес БиоАзия»)
2008 г. - ноябрь 2010 г.
18
Создание современной откормочной площадки с развитой
инфраструктурой (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Crown Батыс»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
19
Строительство завода по производству сортового семенного
материала хлопчатника (заявитель - акционерное общество
«Қазақстан мақтасы»)
2008 г. - март 2010 г.
20
Строительство птицефабрики (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Здоровые продукты»)
2010-2011 г.г.
21
Модернизация производства, ориентированного на производство
мяса бройлера. Приобретение нового оборудования (заявитель -
акционерное общество «Комсомольская птицефабрика»)
2009-2011 г.г.
22
Строительство цеха по производству коротко резанных
макаронных изделий (заявитель - акционерное общество
«Костанайский мелькомбинат»)
2009 г. - июнь 2010 г.
23
Реконструкция птицефабрики (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Агроинтерптица»)

2007 - 2012 ж.ж.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
11
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл арнасын қайта жаңарту (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті)
2010 - 2012 ж.ж.
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
12
«Бурабай» туристік орталығын құру жобасы (өтініш беруші - «Tourism Borovoe City» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2021 ж.ж.
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
13
«Kazsat» байланыс және хабарлау спутниктік жүйесін құру (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі)
2006 - 2013 ж.ж.
14
«Байқоңыр» ғарыш айлағында «Бәйтерек» ғарыш зымыран кешенін құру (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі)
2005 - 2013 ж.ж.
15
Ғарыш аппараттарын құрастыру-сынау кешенін құру (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі)
2008 - 2012 ж.ж.
16
Қазақстан Республикасының Жерді қашықтан зондтау ғарыш жүйесін құру (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі)
2006 - 2014 ж.ж.
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
17
Инфрақұрылымы дамыған бордақылау алаңын құру (өтініш беруші - «ОтесБиоАзия» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. қараша
18
Инфрақұрылымы дамыған қазіргі заманғы бордақылау алаңын құру (өтініш беруші - «Crown Батыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
19
Сұрыпты тұқым материалын өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «Қазақстан мақтасы» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. наурыз
20
Құс фабрикасын құру (өтініш беруші - «Құнарлы өнімдер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
21
Бройлер етін өндіруге бағытталған өндірісті жаңғырту. Жаңа құрал жабдықтар сатып алу (өтініш беруші - «Комсомол құс фабрикасы» акционерлік қоғамы)
2009 - 2011 ж.ж.
22
Қысқа кесілген макарон өнімдерін өндіру цехын салу (өтініш беруші - «Қостанай диірмен комбинаты» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
23
Құс фабрикасын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Агроинтерқұс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

2009-2011 г.г.
24
Производство и переработка плодоовощной продукции (заявитель
- товарищество с ограниченной ответственностью
«АстанаЭкоСтандарт»)
2010-2011 г.г.
Республиканская проектная группа по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов акционерного общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына»
25
Строительство Мойнакской ГЭС на реке Чарын (заявитель -
акционерное общество «Самрук-Энерго»)
2006-2011 г.г.
26
Реконструкция и модернизация Атырауского
нефтеперерабатывающего завода (заявитель - акционерное
общество «Национальная компания «КазМунайГаз»)
2009-2014 г.г.
27
Производство дорожных битумов на Актауском заводе
пластических масс (заявитель - акционерное общество
«Национальная компания «КазМунайГаз»)
2010-2011 г.г.
28
Строительство 12 трансформаторных подстанций в г. Алматы и
Алматинской области («Кенсай», «Медеу», «Шымбулак», «Новая»,
«Отрар», «Алатау», «КазГУ», «Топливная», «Ерменсай», «Алтай»,
«Мамыр», «Новая-3А») (заявитель - акционерное общество
«Самрук-Энерго»)
2009-2012 г.г.
29
Создание мощностей по производству грузовых вагонов в
Республике Казахстан на базе товарищество с ограниченной
ответственностью «Таман» (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Камкор Менеджмент»)
2009-2011 г.г.
30
Расширение действующих мощностей на акционерном обществе
"Химфарм" в городе Шымкент и строительство фармацевтической
фабрики в городе Астана в соответствии со стандартами GMP
(заявитель - акционерное общество «Химфарм»)
2009-2011 г.г.
31
Строительство железнодорожной линии «Жетыген - Коргас»
(заявитель - акционерное общество «Национальная компания
«Қазақстан Teміp Жолы»)
2009-2012 г.г.
32
Строительство новой железнодорожной линии «Узень -
государственная граница с Туркменистаном» (заявитель -
акционерное общество «Национальная компания «Қазақстан Teміp
Жолы»)
2009-2011 г.г.
33
Строительство Балхашской ТЭС (заявитель — акционерное
общество «Самрук-Энерго»)
2010-2015 г.г.
34
Строительство ПС 500 кВ Алма с присоединением к НЭС
Казахстана линиями напряжением 500 кВ, 220 кВ (заявитель -
акционерное общество «KEGOC»)
2010-2014 г.г.
35
Расширение и реконструкция Экибастузской ГРЭС-2 с установкой
энергоблока ст. № 3 (заявитель - акционерное общество
«Самрук-Энерго»)
2009-2013 г.г.
36
Расширение и реконструкция Экисбастузской ГРЭС-1 (заявитель -
акционерное общество «Самрук-Энерго»)
2010-2014 г.г.
37
Модернизация Шардаринской ГЭС (заявитель - акционерное
общество «Самрук-Энерго»)
2011-2015 г.г.
38
Модернизация Национальной электрической сети Казахстана, II
этап (заявитель - акционерное общество «KEGOC»)

2009 - 2011 ж.ж.
24
Жеміс-көкөніс өнімдерін өндіру және қайта өңдеу (өтініш беруші - «АстанаЭкоСтандарт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі республикалық жобалау тобы
25
Шарын өзенінде Мойнақ ГЭС-ін салу (өтініш беруші - «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы)
2006 - 2011 ж.ж.
26
Атырау мұнай өңдеу зауытын қайта жаңарту және жаңғырту (өтініш беруші - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2009 - 2014 ж.ж.
27
Ақтау пластикалық массалар зауытында жол битумдарын шығару (өтініш беруші - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2010 - 2011 ж.ж.
28
Алматы қаласында және Алматы облысында 12 трансформаторлық кіші станциялар салу («Кеңсай», «Медеу», «Шымбұлақ», «Новая», «Отрар», «Алатау», «ҚазМУ», «Топливная», «Ерменсай», «Алтай», «Мамыр», «Новая-3А») (өтініш беруші - «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы)
2009 - 2012 ж.ж.
29
«Таман» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің базасында Қазақстан Республикасында жүк вагондарын шығаратын қуаттар құру (өтініш беруші - «Қамқор Менеджмент» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
30
«Химфарм» акционерлік қоғамының Шымкент қаласындағы қолданыстағы қуаттарын кеңейту  және Астана қаласында GМР стандарттарына сәйкес фармацевтика фабрикасын салу (өтініш беруші - «Химфарм» акционерлік қоғамы)
2009 - 2011 ж.ж.
31
«Жетіген - Қорғас» темір жол желісін салу (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі)
2009 - 2012 ж.ж.
32
«Өзен - Түрікменстанмен мемлекеттік шекара» жаңа темір жол желісін салу (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі)
2009 - 2011 ж.ж.
33
Балқаш ЖЭС-ін салу (өтініш беруші - «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы)
2010 - 2015 ж.ж.
34
Қазақстанның ҰЭЖ-не 500 кВ, 220 кВ кернеулі желілерімен қоса отырып, Алма 500 кВ КС салу (өтініш беруші - «KEGOC» акционерлік қоғамы)
2010 - 2014 ж.ж.
35
№ 3 ст. энергия блогын құра отырып Екібастұз ГРЭС-2 кеңейту және қайта жаңарту (өтініш беруші - «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы)
2009 - 2013 ж.ж.
36
Екібастұз ГРЭС-1 кеңейту және қайта жаңарту (өтініш беруші - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы)
2010 - 2014 ж.ж.
37
Шардара ГЭС-ін жаңғырту (өтініш беруші - «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы)
2011 - 2015 ж.ж.
38
Қазақстанның ұлттық электр желісін жаңғырту, II кезең (өтініш беруші - «KEGOC» акционерлік қоғамы)

2009-2016 г.г.
39
Реконструкция серно-кислотного завода производственной
мощностью 180 тысяч тонн в год (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Совместное предприятие
«СКЗ-Казатомпром»
2010-2011 г.г.
40
Строительство горно-обогатительной фабрики и серно-кислотного
цеха (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Казфосфат»)
2010-2012 г.г.
41
Организация производства электровозов (заявитель -
акционерное общество «Байтерек-А»)
2008-2011 г.г.
42
Производство моноаммоний и диаммонийфосфата на базе
месторождений «Ушбас» и «Герес» (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Горнорудная компания
«Казахстанские минеральные ресурсы»)
2009-2013 г.г.
43
Схема выдачи мощности Мойнакской ГЭС (заявитель - акционерное
общество «KEGOC»)
2011-2012 г.г.
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 мая 2010 года № 77-р
Приложение 4
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 февраля 2010 года № 26-р
Распределение
инвестиционных проектов между региональными управляющими
центрами по форсированному индустриально-инновационному
развитию
п/п
Наименование проекта
Период
реализации
1
2
3
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Акмолинской области
1
Дальнейшее освоение Васильковского месторождения золота и
строительство золотоизвлекательной фабрики (заявитель
- акционерное общество «Васильковский ГОК»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
2
Строительство дробильно-обогатительной фабрики по переработке
и обогащению железных руд (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Оркен»)
июнь 2010 г.
3
Теплицы на 3,56 га (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Тепличные технологии Казахстана»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
4
Мясоперерабатывающий комплекс (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Астана Агропродукт»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
5
Создание откормочной площадки (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Бауманское-07»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
6
Создание откормочной площадки (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Острогорское»)
2009 г. -
июль 2010 г.
7
Строительство завода по выпуску керамического пустотелого
кирпича (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Кереге-Астана»)
2007 г. -
июль 2010 г.
8
Откормочная площадка на 6000 голов КРС, мясокомбинат 5000 тонн
в год (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «SC FOOD»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
9
Строительство цементного завода (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «BI-Cement»)

2009 - 2016 ж.ж.
39
Өндіріс қуаттылығы жылына 180 мың тонна күкірт қышқылы зауытын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Қазатомөнеркәсіп-КҚЗ» бірлескен кәсіпорыны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
40
Кен байыту фабрикасын және күкірт қышқылы цехын салу (өтініш беруші - «Қазфосфат» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2012 ж.ж.
41
Электровоздар шығаруды ұйымдастыру (өтініш беруші - «Бәйтерек-А» акционерлік қоғамы)
2008 - 2011 ж.ж.
42
«Үшбас» және «Герес» кен орындары базасында моноаммоний және диаммонийфосфат шығару (өтініш беруші - «Қазақстандық минералдық ресурстар» тау-кен компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2013 ж.ж.
43
Мойнақ ГЭС-інің қуат беру схемасы (өтініш беруші - «KEGOC» акционерлік қоғамы)
2011 - 2012 ж.ж.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 28 мамырдағы
№ 77-ө өкіміне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 13 ақпандағы
№ 26-ө өкіміне
4-қосымша
Инвестициялық жобаларды үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталықтары арасында бөлу
Р/с
Жобаның атауы
Іске асырылу кезеңі
1
2
3
Ақмола облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
1
Васильков алтын кен орнын одан әрі игеру және алтын шығару фабрикасын салу (өтініш беруші - «Васильков КБК» акционерлік қоғамы)
2007 ж.- 2010 ж. маусым
2
Темір кенін қайта өңдеу және байыту жөніндегі ұсақтау-байыту фабрикасын салу (өтініш беруші - «Өркен» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. маусым
3
3,56 га жылы жайлар (өтініш беруші - «Қазақстанның жылыжай технологиялары» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
4
Ет өңдеу кешені (өтініш беруші - «Астана Агроөнім» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
5
Бордақылау алаңын құру (өтініш беруші - «Бауманское-07» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
6
Бордақылау алаңын құру (өтініш беруші - «Острогорское» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. шілде
7
Қыш қуыс кірпіш өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «Кереге-Астана» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. шілде
8
6000 бас ірі қараға бордақылау алаңы, жылына 5000 тонналық ет комбинаты (өтініш беруші - «SC FOOD» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
9
Цемент зауытын салу (өтініш беруші - «BI-Cement» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

2007-2011 г.г.
10
Строительство завода по выпуску керамического кирпича
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«ENKI»)
2006 г. -
ноябрь 2010 г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Актюбинском области
11
Завод по производству керамических изделий (кирпич,
блоки)(заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Ситал-2»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
12
Завод по производству керамического кирпича (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью
«АктобеСтрой-Монтаж»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
13
Локализация производства медицинской техники в Республике
Казахстан (заявитель - акционерное общество «Актюбрентген»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
14
Транспортно-логистический центр в городе Актобе (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Актобе-Центр»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
15
Молочно-товарная ферма на 1100 голов (заявитель - товарищество
с ограниченной ответственностью «Айс»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
16
Животноводческий комплекс в селе Бестамак (заявитель —
товарищество с ограниченной ответственностью «Парижская
коммуна XXI»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
17
Вторая очередь Жанажолской ГТЭС (заявитель - акционерное
общество «Актобемунайфинанс»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
18
Подземный рудник-шахта на месторождении «Восход» (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Восход-Ориел»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
19
Тепличный комплекс (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Izet Greenhouse»)
2009 г. -
июль 2010 г.
20
Завод № 4 по подготовке нефти (заявитель - акционерное
общество «СНПС-Актобемунайгаз»)
Декабрь 2010 г.
21
Станция по закачке неочищенного газа в пласт на месторождении
Жанажол (заявитель - акционерное общество
«СНПС-Актобемунайгаз»)
Декабрь 2010 г.
22
Насосная станция по сепарации и перекачке газа с месторождения
Северная Трува на ЖГПЗ-3 (заявитель - акционерное общество
«СНПС-Актобемунайгаз»)
Декабрь 2010 г.
23
Обогатительная фабрика по переработке золотосодержащих руд на
месторождении «Юбилейное» и строительство рудника (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Юбилейное»)
2009-2013 г.г.
24
Обогатительная фабрика № 2 по переработке медно-медноцинковых
руд (заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Актюбинская медная компания»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
25
Организация производства по выпуску фосфоритных удобрений на
базе Чилисайского месторождения фосфоритов (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Темир Сервис
ЛТД»)
2007-2011 г.г.
26
Создание системы по утилизации попутного газа на
месторождениях Лактыбай и Каратобе (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Казахтуркмунай»)
2008 г. -
октябрь 2010 г.
27
Автоматизированная система управления воздушным движением
(заявитель - филиал «Западно-Казахстанский региональный центр
организации воздушного движения» Республиканского
государственного предприятия «Казаэронавигация» Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
28
Производство аммонита (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «КазЦКУБ Нитрохим»)
2008 г. -
май 2010 г.
29
Реконструкция птицефабрики (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Рамазан»)
2009 г. -
апрель 2010 г.
30
Коммунальный продовольственный рынок с овощехранилищем
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Центр развития бизнеса»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
31
Реконструкция птицефабрики (заявитель - акционерное общество
«Коктас-Актобе»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
32
Завод по производству вибропрессованных изделий (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью
«СпецТрансСтройКомпани»)
2009 г. -
май 2010 г.
33
Завод по производству щебня (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Компания Текше Тас»)
2008 г. -
август 2010 г.
34
Завод по производству щебня (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «ТемиржолКурылысАтырау»)
2006 г. -
август 2010 г.
35
Завод по производству щебня (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Мугалжар Нефтестрой»)
2008 г. -
сентябрь 2010 г.
36
Реконструкция нефтебазы (заявитель Актюбинский филиал
товарищества с ограниченной ответственностью «Sinooil»)
2008 г. - июль 2010 г.
37
Комплекс по утилизации газа (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Казахойл Актобе»)

2007 - 2011 ж.ж.
10
Қыш кірпіш өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «ENKI» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. қараша
Ақтөбе облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
11
Қыш бұйымдар өндіру зауыты (өтініш беруші - «Ситал-2» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
12
Қыш кірпіш өндіру зауыты (өтініш беруші - «АқтөбеҚұрылыс-Монтаж» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
13
Қазақстан Республикасында медициналық техника өндірісін оқшауландыру (өтініш беруші - «Ақтөберентген» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
14
Ақтөбе қаласындағы көлік-логистикалық орталығы (өтініш беруші - «Ақтөбе-Орталық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
15
1100 басқа арналған сүт-тауар фермасы (өтініш беруші - «Айс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
16
Бестамақ ауылындағы мал шаруашылығы кешені (өтініш беруші - «Париж коммунасы XXI» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
17
Жаңа жол ГЖЭС-нің екінші кезегі (өтініш беруші - «Актөбемұнайқаржы» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
18
«Восход» кен орнындағы жер асты кеніш шахтасы (өтініш беруші - «Восход-Ориел» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
19
Жылыжай кешені (өтініш беруші - «Izet Greenhous» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. шілде
20
Мұнай дайындау жөніндегі № 4 зауыт (өтініш беруші - «СНПС-Ақтөбемұнайгаз» акционерлік қоғамы)
2010 ж. желтоқсан
21
Жаңажол кен орнындағы қабатқа тазартылмаған газды айдау станциясы (өтініш беруші - «СНПС-Ақтөбемұнайгаз» акционерлік қоғамы)
2010 ж. желтоқсан
22
ЖГӨЗ-3 Солтүстік Трува кен орнынан газды сепарациялау және қайта айдау жөніндегі сорғы станциясы (өтініш беруші - «СНПС-Ақтөбемұнайгаз» акционерлік қоғамы)
2010 ж. желтоқсан
23
«Юбилейное» кен орнында алтынқұрамдас кенді өңдеу бойынша байыту фабрикасы (өтініш беруші - «Юбилейное» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2013 ж.ж.
24
Мыс-мысмырышты кенді өңдеу бойынша № 2 байыту фабрикасы (өтініш беруші - «Ақтөбе мыс компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
25
Чилисай фосфорит кен орны базасында фосфоритті тыңайтқыштар шығару бойынша өндірісті ұйымдастыру (өтініш беруші - «Темір Сервис ЛТД» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 - 2011 ж.ж.
26
Лақтыбай және Қаратөбе кен орнында жанама мұнай газын кәдеге жарату жүйесін құру (өтініш беруші - «Қазақтүрікмұнай» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. қазан
27
Әуе қозғалысын басқарудың автоматтандырылған жүйесі (өтініш беруші - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі «Қазаэронавигация» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Батыс Қазақстан өңірлік әуе қозғалысын ұйымдастыру орталығы» филиалы)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
28
Аммонит өндіру (өтініш беруші - «ҚазЦКУБ Нитрохим» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. мамыр
29
Құс фабрикасын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Рамазан» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. сәуір
30
Көкөніс сақтайтын коммуналдық азық-түлік базары (өтініш беруші - «Бизнесті дамыту орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
31
Құс фабрикасын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Көктас-Ақтөбе» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
32
Тербелісті тығыздалған бұйымдар шығаратын зауыт (өтініш беруші - «СпецТрансСтройКомпани» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж.- 2010 ж. мамыр
33
Қиыршық тас өндіру зауыты (өтініш беруші - «Компания Текше Тас» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. тамыз
34
Қиыршық тас өндіру зауыты (өтініш беруші - «ТеміржолұрылысАтырау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. тамыз
35
Қиыршық тас өндіру зауыты (өтініш беруші - «Мұғалжар Мұнайқұрылыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. қыркүйек
36
Мұнай базасын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Sionooil» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтөбе филиалы)
2008 ж. - 2010 ж. шілде
37
Газды кәдеге жарату кешені (өтініш беруші - «Қазақойл Ақтөбе» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

2009-2011 г.г.
38
Освоение Велиховского месторождения железных руд со
строительством обогатительной фабрики (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Актобе Темир
ВС»)
2007-2011 г.г.
39
Третий Жанажолский газоперерабатывающий завод (заявитель -
акционерное общество «СНПС-Актобемунайгаз»)
2006-2012 г.г.
40
3-я очередь завода по производству стеклопластиковых труб
(заявитель - акционерное общество «Актюбинский завод
неметаллических труб»)
2007-2011 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Алматинской области
41
Строительство завода по производству одноразовых систем для
инфузионных растворов Енбекшиказахский район с. Кырбалтабай
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Алтомед»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
42
Строительство завода по переработке природного камня,
Жамбылский район ст. Копа (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «TASKOM KZ»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
43
Строительство многопрофильного логистического комплекса п.
Жаналык Талгарский район (заявитель - акционерное общество
«ЮСКО Логистикс Интернешнл»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
44
Строительство завода по производству соевого масла, Илийский
район, с. Чапаево (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Компания Сарыбулак»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
45
Завода по производству молочной продукции Danone Berkut
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Danone Berkut»)
2009 г. -
май 2010 г.
46
Строительство теплицы на 3,65 га (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Green House - Зеленый дом»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
47
Строительство Каратальской ГЭС-4 (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «АСПМК-519»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
48
Строительство нового фармацевтического завода по производству
лекарственных средств (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Global New Life»)
2009-2011 г.г.
49
Строительство каскада малых ГЭС (заявитель - акционерное
общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Жетісу»)
2010-2013 г.г.
50
Строительство завода по производству сэндвич панелей Илийский
район, с.Боролдай (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Еврокерамика»)
2007-2011 г.г.
51
Строительство завода по производству стального гнутого профиля
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«ILNO Group»)
2008 г. -
октябрь 2010 г.
52
Производство и экспорт экологически чистой продукции
растениеводства, Балхашский район, с.Баканас, с.Акдала
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Группа компаний «Отес Атил»)

2009 - 2011 ж.ж.
38
Байыту фабрикасын салып, темір кендерінің Велихов кен орнын игеру (өтініш беруші - «Ақтөбе-Темір-ВС» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 - 2011 ж.ж.
39
Үшішні Жаңажол газ өңдеу зауыты (өтініш беруші - «СНПС-Ақтөбемұнайгаз» акционерлік қоғамы)
2006 - 2012 ж.ж.
40
Шыныпластикалық құбырлар өндіру зауытының 3-кезегі (өтініш беруші - «Ақтөбе металл емес құбырлар зауыты» акционерлік қоғамы)
2007 - 2011 ж.ж.
Алматы облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
41
Инфузиялық ерітінділер үшін бір жолғы системаларды өндіру зауытын салу, Еңбекшіқазақ ауданы Қырбалтабай ауылы (өтініш беруші - «Алтомед» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
42
Табиғи тас өңдеу зауытын салу, Жамбыл ауданы Қопа станциясы (өтініш беруші - «TASKOM KZ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
43
Көп бейінді логистикалық кешен салу, Талғар ауданы Жаңалық кенті (өтініш беруші - «ЮСКО Логистикс Интернешнл» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
44
Соя майын өндіру зауытын салу, Іле ауданы, Чапаев ауылы (өтініш беруші - «Компания Сарыбұлақ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
45
Danone Berkut сүт өнімдерін өндіру зауыты, (өтініш беруші- «Danone Berkut» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. мамыр
46
3,65 га жылыжай салу (өтініш беруші - «Green House - Жасыл үй» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
47
Қаратал ГЭС-4 салу (өтініш беруші - «АСПМК-519» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
48
Дәрілік заттарды өндіретін жаңа фармацевтикалық зауыт салу (өтініш беруші - «Global New Life» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
49
Шағын ГЭС-тер сарқырамасын салу (өтініш беруші - «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2010 - 2013 ж.ж.
50
Сэндвич-панельдер өндіру зауытын салу, Іле ауданы, Боралдай ауылы (өтініш беруші - «Еврокерамика» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 - 2011 ж.ж.
51
Иілген болат пішіндерін өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «ILNO GROUP» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. қазан
52
Өсімдік шаруашылығының экологиялық таза өнімдерін өндіру және экспорттау, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Ақдала ауылы (өтініш беруші - «Отес Атил» компаниялар тобы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

2009-2012 г.г.
53
Строительство теплицы в городе Капшагай, промзона «Арна»
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Green Land Alatau»)
2009-2011 г.г.
54
Освоение индустриальных (стационарных, тяговых)
свинцово-кислотных аккумуляторных батарей, ранее не
выпускавшихся в Казахстане (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Кайнар-АКБ»)
2009-2011 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Атырауской области
55
Строительство завода по ремонту и сервисному обслуживанию
газотурбинных установок и оборудования (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «КазТурбоРемонт»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
56
Завод по производству пищевой и технической соли (заявитель -
акционерное общество «НК «СПК «Каспий», партнер - товарищество
с ограниченной ответственностью «Промтехснаб», управляющая
компания - товарищество с ограниченной ответственностью
«Caspiy Salt»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
57
Строительство завода по производству сухих строительных смесей
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«БИАС ТЭК»)
2006 г. -
июнь 2010 г.
58
Завод по выпуску облегченных панелей для жилищного
строительства (заявитель товарищество с ограниченной
ответственностью «Констракшн KZ»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
59
Завод по производству одноразовых шприцов (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Брандо»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
60
Строительство металлургического комбината по производству
металлопроката в г. Кульcapы (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Металлпродукт»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
61
Строительство IV-очереди расширения Атырауской ТЭЦ мощностью
на 75 МВт (заявитель - акционерное общества «Атырауская ТЭЦ»)
2006 г. -
декабрь 2010 г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Восточно-Казахстанской области
62
Производство полимерных и композиционных материалов,
направленное на замещение импортной продукции в городе
Усть-Каменогорске (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «ЛИК ЗПКИ»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
63
Создание производства радиационо-сшитого полиэтилена и
термоусаживаемых манжет и лент (заявитель - АО «Парк ядерных
технологий», товарищество с ограниченной ответственностью
«Kazfoam»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
64
Реконструкция чугунно-литейного цеха № 10 под производство
стального вагонного литья (заявитель - акционерного общества
«Востокмашзавод»)
2006 г. -
декабрь 2010 г.
65
Строительство цементного завода по «сухому способу» (заявитель
- товарищество с ограниченной ответственностью «Казахцемент»)
2006 г. -
декабрь 2010 г.
66
Строительство медеплавильного и электролизного заводов

2009 - 2012 ж.ж.
53
Қапшағай қаласында жылыжай салу, «Арна» өнеркәсіптік аймағы (өтініш беруші - «Green Land Alatau» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
54
Қазақстанда бұрын шығарылмаған индустриялық (стационарлық, тартқыш) қорғасынды-қышқылды аккумулятор батареяларын игеру (өтініш беруші - «Қайнар-АКБ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
Атырау облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
55
Газ турбина қондырғылары мен жабдықтарын жөндеу және сервистік қызмет көрсету зауытын салу (өтініш беруші - «ҚазТурбоЖөндеу» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
56
Ас тұзын және техникалық тұз өндіру зауыты (өтініш беруші - «Каспий» ӘКК» ҰК» акционерлік қоғамы, серіктес - «Өнеркәсіптехжабдық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, басқарушы компания - «Caspiy Salt» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
57
Құрғақ құрылыс материалдарын өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «БИАС ТЭК» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 - 2010 ж. маусым
58
Тұрғын үй құрылысы үшін жеңілдетілген панельдер шығару зауыты (өтініш беруші - «Констракшн KZ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
59
Бір рет қолданылатын шприцтер шығару зауыты (өтініш беруші - «Брандо» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
60
Құлсары қаласында металл илегін шығаратын металлургиялық комбинат салу (өтініш беруші - «Металлөнімі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
61
Қуаты 75 МВт болатын Атырау ЖЭО кеңейтудің IV кезегін салу (өтініш беруші - «Атырау ЖЭО» акционерлік қоғамы)
2006 ж. - 2010 ж. желтоқсан
Шығыс Қазақстан облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
62
Өскемен қаласында импорттық өнімдерді алмастыруға бағытталған полимерлік және композициялық материалдар өндіру (өтініш беруші - «ЛИК ЗПКИ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
63
Радиациялық тігілген полиэтилен және термоқондыру манжеталары мен таспалар өндірісін құру (өтініш беруші - «Ядролық технологиялар паркі» акционерлік қоғамы, «Kazfoam» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
64
№ 10 шойын құю цехын болат вагон құю өндірісі етіп қайта жаңарту (өтініш беруші - «Шығысмашзауыты» акционерлік қоғамы)
2006 ж. - 2010 ж. желтоқсан
65
Құрғақ тәсіл бойынша цемент зауытын салу (өтініш беруші - «Қазақцемент» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. желтоқсан
66

Усть-Каменогорского металлургического комплекса, 70 000 тонн
к/меди в год (заявитель - акционерное общество «Казцинк»)
2006 г. -
декабрь 2010 г.
61
Завод по производству титановых слитков и сплавов на
акционерном обществе «УК ТМК» (заявитель - акционерного
общества «Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
68
Реконструкция и модернизация кожевенного производства
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Семипалатинский кожевенно-меховой комбинат»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
69
Расширение АО «Усть-Каменогорская птицефабрика» до 20 тыс.
тонн мяса в год (заявитель - акционерного общества
Усть-Каменогорская птицефабрика»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
70
Создание овощехранилища (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «ИртышТАНур плюс»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
71
Цех по производству полиэтиленовых труб (заявитель -
товарищества с ограниченной ответственностью
«Усть-Каменогорский завод полиэтиленовых труб»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
72
Развитие цеха по производству силовых и контрольных кабелей
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«EAST INDUSTRI COMPANI Ltd»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
73
Строительство автозавода полного цикла и технопарка по
производству автокомпонентов в г. Усть-Каменогорск (заявитель
- акционерное общество «Азия Авто»)
2010-2015 г.г.
74
Реконструкция завода медицинских препаратов товарищества с
ограниченной ответственностью «Фармацевтическая компания
«Ромат» (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Фармацевтическая компания «Ромат»)
2010-2011 г.г.
75
Модернизация производственных мощностей, расширение
номенклатуры производимой продукции (заявитель - акционерное
общество «Усть-Каменогорский арматурный завод»)
2010-2011 г.г.
76
Реконструкция цинкового производства РМК (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Казцинк»)
2008-2011 г.г.
77
Реконструкционные работы на обогатительной фабрике (заявитель
- товарищество с ограниченной ответственностью «Казцинк»)
2009-2011 г.г.
78
Техническое перевооружение (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Казцинкмаш»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
79
Развитие рудных тел на нижних горизонтах Тишинского рудника
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Казцинк»)
2009-2011 г.г.
80
Создание производства взрывчатых веществ (заявитель —
товарищество с ограниченной ответственностью «Аммонит»)
2011 - 2014 г.г.
81
Строительство санаторно-курортного гостиничного комплекса на
побережье озера Алаколь (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «BUZZ VC KAZAKHSTAN»)

Өскемен металлургия кешенінің мыс қорыту және электролиз зауыттарын салу, жылына 70 000 тонна мыс концентраты (өтініш беруші - «Қазмырыш» акционерлік қоғамы)
2006 ж. - 2010 ж. желтоқсан
67
«ӨТМК» акционерлік қоғамында титан кесектерін және қорытпаларын өндіру зауыты (өтініш беруші - «Өскемен титан-магний комбинаты» акционерлік қоғамы)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
68
Былғары өндірісін қайта жаңарту және жаңғырту (өтініш беруші - «Семей былғары-үлбір комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
69
«Өскемен құс фабрикасы» акционерлік қоғамын жылына 20 мың тонна етке дейін кеңейту (өтініш беруші - «Өскемен құс фабрикасы» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
70
Көкөніс сақтау қоймасын құру (өтініш беруші - «ЕртісТАНур плюс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
71
Полиэтилен құбырларын шығару цехы (өтініш беруші - «Өскемен полиэтилен құбырлары зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
72
Күш және бақылау кәбілдерін шығару цехын дамыту (өтініш беруші - «EAST INDUSTRI COMPANI Ltd» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
73
Өскемен қаласында толық циклді автозауыт және автоқұрамдар шығаратын технопарк салу (өтініш беруші - «Азия Авто» акционерлік қоғамы»)
2010 - 2015 ж.ж.
74
«Ромат» фармацевтикалық компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің медициналық препараттар зауытын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Ромат» фармацевтикалық компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
75
Өндірістік қуаттарды жаңғырту, өндірілетін өнімдердің номенклатурасын кеңейту (өтініш беруші - «Өскемен арматура зауыты» акционерлік қоғамы)
2010 - 2011 ж.ж.
76
РМК мырыш өндірісін қайта жаңарту (өтініш беруші - «Қазмырыш» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 - 2011 ж.ж.
77
Байыту фабрикасындағы қайта жаңарту жұмыстары (өтініш беруші - «Қазмырыш» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
78
Техникалық қайта жарақтандыру (өтініш беруші - «Қазмырышмаш» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
79
Тишин кенішінің төменгі жиектерінде кен қыртыстарын дамыту (өтініш беруші - «Қазмырыш» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
80
Жарылғыш заттар өндірісін құру (өтініш беруші - «Аммонит» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2011 - 2014 ж.ж.
81
Алакөл көлі жағалауында санаториялық-курорттық қонақ-үй кешенін салу (өтініш беруші - «UZZ VC KAZAKHSTAN» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

2009-2011 г.г.
82
Модернизация аэропортовой инфраструктуры, обновление парка
воздушных судов (заявитель - акционерное общество «Семейавиа»)
2009-2014 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Жамбылской области
83
Расширение и модернизация производства ферросплавов Таразского
металлургического завода (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Таразский металлургический
завод»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
84
Строительство цеха по обработке гранита и изделий из него на
станции Кияхты Мойынкумского района (заявитель - товарищество
с ограниченной ответственностью «АльБасар»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
85
Строительство завода по переработке сырой нефти в селе Аса
Жамбылского района (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Амангельдинский газоперерабатывающий завод»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
86
Строительство электрометаллургического мини-завода в городе
Тараз (заявитель - акционерное общество «Запчасть»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
87
Строительство сталеплавильного цеха в городе Жанатас
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Металлургический комбинат «Жанатас»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
88
Строительство комплекса по выращиванию цветов на промышленной
основе (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Жасулан и К»)
2007 г. -
август 2010 г.
89
Строительство цементного завода (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Мынарал Тас компани»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
90
Строительство цементного завода на ст. Хантау (заявитель -
акционерное общество «ACIG»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
91
Организация производства топса на базе действующей фабрики
первичной обработки шерсти (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Фабрика ПОШ-Тараз»)
2009 г. -
август 2010 г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Западно-Казахстанской области
92
Организация цеха по производству дверей из мелкодисперсной
фракции (заявитель товарищество с ограниченной
ответственностью «Алтимстройдеталь»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
93
Организация производства услуг по горячему цинкованию
металлоконструкций (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «СПП «Металлоизделия»)
2005 г. -
август 2010 г.
94
Организация цеха по переработке солодкового корня (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Licorice
Kazakhstan»)
2005 г. -
июнь 2010 г.
95
Строительство мини-завода по переработке козьего молока и
молочных изделий (заявитель - крестьянское хозяйство
«Бисекеш»)
2007 г. -
ноябрь 2010 г.
96
Строительство Уральской газотурбинной электростанции
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Дирекция строящейся газотурбинной электростанции в городе
Уральск»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
97
Строительство установки подготовки газа на Чинаревском
месторождении (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Жаикмунай»)
2007 г. -
ноябрь 2010 г.
98
Строительство газопровода «Карачаганак-Уральск» (II этап)
(заявитель - Консорциум иностранных компаний «Карачаганак
Петролеум Оперейтинг Б.В.»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
99
Разработка и изготовление газоперекачивающих агрегатов и
газотурбинных электростанций (заявитель - акционерное общество
«Западно-Казахстанская машиностроительная компания»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Карагандинской области

2009 - 2011 ж.ж.
82
Әуе кемелері паркін жаңарту, әуежай инфрақұрылымын жаңғырту (өтініш беруші - «Семейавиа» акционерлік қоғамы)
2009 - 2014 ж.ж.
Жамбыл облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
83
Тараз металлургия зауытының ферроқорытпалар өндірісін кеңейту және жаңғырту (өтініш беруші - «Тараз металлургия зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
84
Гранитті және одан жасалатын бұйымдарды өңдеу цехын салу (өтініш беруші - «АльБасар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
85
Жамбыл ауданының Аса ауылында шикі мұнайды өңдеу зауытын салу (өтініш беруші - «Амангелді газ өңдеу зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
86
Тараз қаласында электр металлургия шағын зауытын салу (өтініш беруші - «Запчасть» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
87
Жаңатас қаласында болат қорыту цехын салу (өтініш беруші - «Жаңатас» металлургия комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
88
Өнеркәсіп негізінде гүл өсіру кешенін салу (өтініш беруші - «Жасұлан және К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. тамыз
89
Цемент зауытын салу (өтініш беруші - «Мыңарал Тас компани» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
90
Хантау станциясында цемент зауытын салу (өтініш беруші - «ACIG» акционерлік қоғамы)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
91
Жүнді бастапқы өңдейтін жұмыс істеп тұрған фабрика базасында арқан жасауды ұйымдастыру (өтініш беруші - «Фабрика ПОШ-Тараз» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. тамыз
Батыс Қазақстан облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
92
Ұсақ дисперсті фракциядан жасалған есіктер жасау цехын ұйымдастыру (өтініш беруші - «Алтимстройдеталь» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
93
Металл конструкцияларын ыстықтай мырыштау бойынша қызметтер өндірісін ұйымдастыру (өтініш беруші - «Металл бұйымдары» БӨК» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2005 ж. - 2010 ж. тамыз
94
Мия тамырын қайта өңдеу цехын ұйымдастыру (өтініш беруші - «Licorice Kazakhstan» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2005 ж. - 2010 ж. маусым
95
Ешкі сүтін және сүт өнімдерін қайта өңдеу шағын зауытын салу (өтініш беруші - «Бисекеш» шаруа қожалығы)
2007 ж. - 2010 ж. қараша
96
Орал газ-турбиналы электр станциясын салу (өтініш беруші - «Орал қаласында салынып жатқан газ-турбиналы электр станциясының дирекциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
97
Чинаревск кен орнында газ дайындау қондырғысын салу (өтініш беруші «Жайықмұнай» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. қараша
98
«Қарашығанақ-Орал» газ құбырын салу (II кезең) (өтініш беруші - «Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг Б.В.» шетелдік компаниялар консорциумы)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
99
Газды қайта айдау агрегаттарын және газ турбиналы электр станцияларын әзірлеу және дайындау (өтініш беруші - «Батыс Қазақстан машина жасау компаниясы» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
Қарағанды облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы

100
Строительство и эксплуатация 2 очереди теплотехнического
комплекса с попутным получением металлургического кокса из
угля товарищества с ограниченной ответственностью «Евромет»
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Евромет»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
101
Производство стальных панельных радиаторов товарищества с
ограниченной ответственностью «Kaztherm» (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Kaztherm»)
2008 г. -
май 2010 г.
102
Добыча на месторождение «Жалын» (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Сарыарка ENERGY»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
103
Производство полиэтиленовых труб товарищества с ограниченной
ответственностью «Kazcentrelectroprovod» (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью
«Kazcentrelectroprovod»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
104
Запуск фасовочной линии (заявитель - акционерное общество
«Евразиан Фудс»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
105
Запуск линии адсорбционной рафинации акционерного общества
«Евразиан Фудс» (заявитель - акционерное общество «Евразиан
Фудс»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
106
Строительство тепличного комплекса на 3 га (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Green
Technology»)
2009-2011 г.г.
107
Реконструкция производственного комплекса товарищества с
ограниченной ответственностью «Майкудукская птицефабрика»
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Майкудукская птицефабрика»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
108
Добыча и переработка железной руды (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Вару Mining»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
109
Строительство птицефабрики товарищества с ограниченной
ответственностью «Птицефабрика им. К. Маркса» (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Птицефабрика им.
К. Маркса»)
2009-2011 г.г.
110
Обогащение и сортировка длиннопламенного угля для получения
заменителя кокса в ферросплавном производстве (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Хром-Т»)
2010-2011 г.г.
111
Запуск технологической линии № 5 по производству цемента
«сухим способом» (заявитель - акционерное общество
«Карцемент»)
2008-2012 г.г.
112
Строительство третьей очереди Карагандинского
фармацевтического комплекса (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Карагандинский фармацевтический
комплекс»)
2010-2012 г.г.
113
Производство поверочных газовых смесей (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Азия Хайер»)
2009 г. -
май 2010 г.
114
Производство крупного литья для грузовых железнодорожных
вагонов (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Карагандинский машиностроительный завод им.
Пархоменко»)

100
«Евромет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің көмірден металлургиялық коксты жанама ала отырып, жылу техникалық кешенінің 2-кезегін салу және пайдалану (өтініш беруші - «Евромет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
101
«Kaztherm» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің болат панельді радиаторлар өндірісі (өтініш беруші - «Kaztherm» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. мамыр
102
«Жалын» кен орнында өндіру (өтініш беруші - «Сарыарқа ENERGY» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
103
«Kazcentrelectroprovod» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің полиэтилен құбырларын шығару (өтініш беруші - «Kazcentrelectroprovod» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
104
Орау желісін іске қосу (өтініш беруші - «Евразиан Фудс» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
105
«Евразиан Фудс» акционерлік қоғамының адсорбциялық тазарту желісін іске қосу (өтініш беруші - «Евразиан Фудс» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
106
3 га жылыжайлар кешенін салу (өтініш беруші - «Green Technology» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
107
«Майқұдық құс фабрикасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өндірістік кешенін қайта жаңарту (өтініш беруші - «Майқұдық құс фабрикасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
108
Темір кенін өндіру және қайта өңдеу (өтініш беруші - «Bapy Mining» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
109
«К. Маркс атындағы құс фабрикасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құс фабрикасын салу (өтініш беруші - «К. Маркс атындағы құс фабрикасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
110
Ферроқорытпа өндірісінде кокс алмастырушыны алу үшін ұзын жалынды көмірді байыту және сұрыптау (өтініш беруші - «Хром-Т» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
111
«Құрғақ әдіспен» цемент өндіретін № 5 технологиялық желісін іске қосу (өтініш беруші - «Қарцемент» акционерлік қоғамы)
2008 - 2012 ж.ж.
112
Қарағанды фармацевтикалық кешенінің 3-кезегін салу (өтініш беруші - «Қарағанды фармацевтикалық кешені» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2012 ж.ж.
113
Салыстырып тексергіш газ қоспаларын өндіру (өтініш беруші - «Азия Хайер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. мамыр
114
Темір жол жүк вагондары үшін ірі құймалар өндірісі (өтініш беруші - «Пархоменко атындағы Қарағанды машина жасау зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

2008-2012 г.г.
115
Производство запасных частей и сборка техники «КазБелАЗ» на
Карагандинском литейно-машиностроительном заводе-филиале
товарищества с ограниченной ответственностью «Корпорация
Казахмыс» (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «СП «КазБелАЗ»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
116
Строительство инфраструктуры Индустриального парка в
Карагандинской области (заявитель - акционерное общество
«Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Сарыарка»)
2008-2011 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Костанайской области
117
Строительство металлопрокатного завода (заявитель -
акционерное общество «Соколовско-Сарбайское
горно-обогатительное производственное объединение»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
118
Расширение и модернизация торгово-сервисиых центров по
реализации и обслуживанию сельскохозяйственной техники
(заявитель - акционерного общества «Агромашхолдинг»)
2008 г. -
октябрь 2010 г.
119
Мясоперерабатывающий комплекс (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Карасу-Ет»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
120
Строительство откормочной площадки (село Тимофеевка
Аулиекольского района) (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Тимофеевка-Агро»)
2009-2011 г.г.
121
Создание откормочной площадки (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Караман-К»)
2009 г. -
октябрь 2010 г.
122
Молочно-товарная ферма на 200 голов (заявитель - товарищество
с ограниченной ответственностью «Садчиковское»)
2009 г.-
июнь 2010 г.
123
Строительство молочного комплекса на 1000 голов (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Турар»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
124
По расширению производства и переработке мяса бройлеров
заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Бройлерная птицефабрика «Жас - Канат»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
125
Строительство нового завода по переработке молока и
приобретение оборудования (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Милх»)
2007 г. -
октябрь 2010 г.
126
Развитие и создание современной модернизированной птицефабрики
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Жас-Канат 2006»)
2008 г. -
октябрь 2010 г.
127
Строительство мельничного комплекса и строительство цеха по
производству льняного масла (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Алтын-Май»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
128
Строительство мелкосортного прокатного стана в городе Костанай
заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«ЕвразКаспианСталь»)
2010-2012 г.г.
Региональный управляющий центр но форсированному
индустриально-инновационному развитию Кызылординской области

2008 - 2012 ж.ж.
115
«Қазақмыс» корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы Қарағанды құйма - машина жасау зауытында «ҚазБелАЗ» техникаларын жинақтау және қосалқы бөлшектерін шығару (өтініш беруші «ҚазБелАЗ» БК» жауапкершілігі шектелген серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
116
Қарағанды облысындағы Индустриалдық саябақтың инфрақұрылымын салу (өтініш беруші - «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2008 - 2011 ж.ж.
Қостанай облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
117
Металл илектеу зауытын салу (өтініш беруші - «Соколов-Сарыбай кен байыту өндірістік бірлестігі» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
118
Ауыл шаруашылығы техникасын өткізу және оған қызмет көрсету бойынша сауда-сервистік орталықтарын кеңейту және жаңғырту (өтініш беруші - «Агромашхолдинг» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. қазан
119
Ет өңдеу кешені (өтініш беруші - «Қарасу-Ет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
120
Бордақылау алаңын салу (Әулиеқұл ауданының Тимофеевка ауылы) (өтініш беруші - «Тимофеевка-Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
121
Бордақылау алаңын салу (өтініш беруші - «Қараман-К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. қазан
122
200 мал басына сүт-тауар фермасы (өтініш беруші - «Садчиковское» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
123
1000 мал басына сүт кешенін салу (өтініш беруші - «Тұрар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
124
Бройлерлер етін өндіруді және қайта өңдеуді кеңейту бойынша (өтініш беруші - «Жас қанат» бройлер құс фабрикасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
125
Сүт өңдеу жаңа зауытын салу және жабдықтарды сатып алу (өтініш беруші - «Милх» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. қазан
126
Қазіргі заманғы жаңғыртылған құс фабрикасын дамыту және құру (өтініш беруші - «Жас-Қанат 2006» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. қазан
127
Диірмен кешенін салу және кендір майын өндіру цехын салу (өтініш беруші - «Алтын-Май» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
128
Қостанай қаласында ұсақ сұрыпты илектеу станын салу (өтініш беруші - «ЕвразКаспианСталь» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2012 ж.ж.
Қызылорда облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы

129
Строительство щебеночного завода (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Управление автомобильных
дорог»)
Июнь 2010 г.
130
Строительство асфальтобетонного завода (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Управление
автомобильных дорог»)
Август 2010 г.
131
Организация производства высококачественного щебня (заявитель
- товарищество с ограниченной ответственностью «Компания
«Шалкия-Неруд»)
Июнь 2010 г.
132
Строительство щебеночного завода (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Тасбулак»)
2009 г. -
февраль 2010 г.
133
Строительство хлебзавода производительностью 30 тонн
хлебобулочных изделий в смену (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Шапагат сут»)
июнь 2010 г.
134
Строительство цеха по производству томатной продукции
(заявитель - Крестьянское хозяйство «Тату Агро»)
2010-2011 г.г.
135
Молочно-товарная ферма на 600 голов (заявитель - акционерное
общество «Рза»)
2009 г. -
ноябрь 2010 г.
136
Строительство 2-х дополнительных ГТУ по 25 мВт на
газотурбинной станции Кумколь (заявитель - акционерное
общество «ПетроКазахстанКумкольРесорсиз»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
137
Строительство завода по выпуску битума (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Управление
автомобильных дорог»)
2009 г. - апрель 2010 г.
138
Строительство II-й очереди комплекса по утилизации газа
(заявитель - товарищества с ограниченной ответственностью
«Совместное предприятие «Казгермунай»)
Июнь 2010 г.
139
Установка по переработке углеводородного сырья и смытых
нефтянных отходов (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «БИС»)
Июль 2010 г.
140
Строительство газотурбинной электростанции на месторождении
Акшабулак (заявитель товарищество с ограниченной
ответственностью «Кристалл Менеджмент»)
2010-2011 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Мангистауской области
141
Строительство газобетонного завода в городе Актау (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Концерн Сфинкс»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
142
Завод по ремонту малых судов в пос. Баутино (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Судоремонтный
завод Мангистауской области»)
2007 г. -
апрель 2010 г.
143
Фармацевтический комплекс по выпуску жидких лекарственных форм
и изделий медицинского назначения (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Ча-Кур»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
144
Строительство международного пассажирского терминала и
реконструкция взлетно-посадочной полосы в аэропорту города
Актау (заявитель - Акимат Мангистауской области)
2008 г. -
декабрь 2010 г.

129
Қиыршық тас зауытын салу (өтініш беруші - «Автомобиль жолдары басқармасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. маусым
130
Асфальт-бетон зауытын салу (өтініш беруші - «Автомобиль жолдары басқармасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. тамыз
131
Жоғары сапалы қиыршық тас өндірісін ұйымдастыру (өтініш беруші - «Шалқия-Неруд» компаииясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. маусым
132
Қиыршық тас зауытын салу (өтініш беруші - «Тасбұлақ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. ақпан
133
Ауысымда 30 тонна нан-тоқаш өнімдерін өндіретін нан зауытын салу (өтініш беруші - «Шапағат сүт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. маусым
134
Томат өнімдерін шығару цехын салу (өтініш беруші - «Тату Агро» шаруа қожалығы)
2010 - 2011 ж.ж.
135
600 мал басына арналған сүт тауар фермасы (өтініш беруші - «Рза» акционерлік қоғамы)
2009 ж.- 2010 ж. қараша
136
Құмкөл газ турбинасы станциясында 25 мВт бойынша 2-ші қосымша ГТҚ салу (өтініш беруші - «ПетроҚазақстанҚүмкөлРесорсиз» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
137
Битум шығару зауытын салу (өтініш беруші - «Автомобиль жолдары басқармасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. сәуір
138
Газды кәдеге жарату кешенінің II кезеңін салу (өтініш беруші - «Қазгермұнай» бірлескен кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. маусым
139
Көмірсутек шикізатын және жуылған мұнай қалдықтарын қайта өңдеу қондырғысы (өтініш беруші - «БИС» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 ж. шілде
140
Ақшабұлақ кен орнында газ турбиналық электр станциясын салу (өтініш беруші - «Кристалл Менеджмент» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
Маңғыстау облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
141
Ақтау қаласында газ-бетон зауытын салу (өтініш беруші - «Концерн Сфинкс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
142
Баутино кентіндегі шағын кеме жөндеу зауыты (өтініш беруші - «Маңғыстау облысы кеме жөндеу зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. сәуір
143
Сұйық дәрілік нысандарды және медициналық мақсаттағы бұйымдарды шығару фармацевтикалық кешені (өтініш беруші - «Ча-Кур» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
144
Ақтау қаласының әуежайында халықаралық жолаушылар терминалын салу және ұшу-қону жолағын қайта жаңарту» (өтініш беруші - Маңғыстау облысының әкімдігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан

145
Строительство установки по приготовлению буровых растворов в
пос. Баутино (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Филиал «Эм-Ай Дриллинг Флюидз Интернэшнл,
Б.В.»)
2009 г. -
июль 2010 г.
146
Строительство производственной площадки под завод
металлоконструкций (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «ТенизСервис»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
147
Строительство элеваторного комплекса включающего мельничный
комплекс, комбикормовый завод (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Корпорация АПК-Инвест»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
148
Строительство завода металлоконструкции (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «J. Ray
McDermott»)
2010-2011 г.г.
149
Промышленный парк малого и среднего бизнеса (заявитель -
акционерное общество «Национальная компания
«Социально-предпринимательская корпорация «Каспий»)
2010-2011 г.г.
150
Строительство базы поддержки морских операций (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Балыкшы»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Павлодарской области
151
Производство хлебобулочных изделий (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Энергия Капитал-1»)
2008 г. -
май 2010 г.
152
Строительство циклично-поточного вскрышного комплекса
(заявитель - акционерное общество «Евроазиатская
энергетическая корпорация»)
2005 г. -
май 2010 г.
153
Строительство второй очереди электролизного завода по
производству первичного алюминия (заявитель - акционерное
общество «Казахстанский электролизный завод»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
154
Организация производства алюминиевой катанки (заявитель -
акционерное общество «Казэнергокабель»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
155
Строительство установки для вакумирования стали (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «KSP Steel»)
2008 г. -
май 2010 г.
156
Проектирование и строительство аглоцеха мощностью 350 тыс.
тонн агломерата (заявитель - акционерное общество «ТНК
Казхром»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
157
Организация производства марганцовистового литья (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Завод Format»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
158
Восстановление блока № 2 Аксуской ГРЭС (заявитель -
акционерное общества «Евроазиатская энергетическая
корпорация»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
159
Монтаж эл.фильтров блока № 5 (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Экибастузская ГРЭС-1»)
2008 г.-
декабрь 2010 г.
160
Реконструкция транспортной схемы разреза «Богатырь» (заявитель
- товарищество с ограниченной ответственностью «Богатырь
Комир»)
2006 г. -
декабрь 2010 г.

145
Баутино кентінде бұрғылау қоспаларын дайындау құрылғысын салу (өтініш беруші - «Эм-Ай Дриллинг Флюидз Интернэшнл, Б.В.» филиалы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. шілде
146
Металл құрастырмалары зауытына өндірістік алаң салу (өтініш беруші - «ТеңізСервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
147
Диірмен кешенін, құрамажем зауытын қамтитын элеватор кешенін салу (өтініш беруші - «Корпорация АПК-Инвест» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
148
Металл құрастырмалары зауытын салу (өтініш беруші - «J. Ray McDermott) жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2011 ж.ж.
149
Шағын және орта бизнестің өнеркәсіптік паркі (өтініш беруші - «Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы)
2010 - 2011 ж.ж.
150
Теңіз операцияларын қолдау базасын салу (өтініш беруші - «Балықшы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
Павлодар облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
151
Нан-тоқаш өнімін шығару (өтініш беруші - «Энергия Капитал-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж.- 2010 ж. мамыр
152
Циклді-ағынды ашпа кешенін салу (өтініш беруші - «Еуразия энергетика корпорациясы» акционерлік қоғамы)
2005 ж. - 2010 ж. мамыр
153
Бастапқы алгоминий өндіретін электролиз зауытының екінші кезегін салу (өтініш беруші - «Қазақстан электролиз зауыты» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
154
Алюминий баспалары өндірісін ұйымдастыру (өтініш беруші - «Қазэнергокабель» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
155
Болатты вакумдеуге арналған қондырғы салу (өтініш беруші - «KSP Steel» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. мамыр
156
Қуаты 350 мың тонна агломерат аглоцехын жобалау және салу (өтініш беруші - «Қазхром» ТҰК» акционерлік қоғамы)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
157
Марганецті құйма өндірісін ұйымдастыру (өтініш беруші - «Format зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
158
Ақсу ГРЭС № 2 блогын қалпына келтіру (өтініш беруші - «Еуразия энергетика корпорациясы» акционерлік қоғамы)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
159
№ 5 эл.сүзгі блогын монтаждау (өтініш беруші - «Екібастұз ГРЭС-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
160
«Богатырь» бөлінісі көлік схемасын қайта жаңарту (өтініш беруші - «Богатырь Көмір» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. желтоқсан

161
Строительство и организация производства хлора и каустической
соды мембранным методом мощностью 30 000 тонн в год (NaOH
100%) (заявитель - акционерное общество «Каустик»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
162
Проектирование и строительство комплекса по переработке шлаков
высокоуглеродистого феррохрома (заявитель - акционерное
общество «ТНК Казхром»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
163
Информационная система управления производства (заявитель -
акционерное общество «ТНК Казхром»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
164
Реконструкция и строительство фармацевтического завода
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Фармацевтическая компания «Ромат»)
2010-2012 г.г.
165
Реконструкция и строительство медицинского завода (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Фармацевтическая
компания «Ромат»)
2010-2013 г.г.
166
Организация производства стрелочных переводов и обработки
железнодорожных колес в городе Экибастуз (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью
«Проммашкомплект»)
2009-2012 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Северо-Казахстанской области
167
Животноводческий комплекс совместно с мясоперерабатывающим
комплексом и комбикормовым заводом, 2 очередь строительства
мясокомбината (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Баско»)
2006 г. -
июнь 2010 г.
168
Строительство элеватора емкостью 60 тыс. тонн (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Енбек Нан»)
2007 г. -
сентябрь 2010 г.
169
Освоение Айсаринского месторождения кварцевых песков со
строительством обогатительной фабрики (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Актобе GLASS»)
2007 г. -
июнь 2010 г.
170
Разработка перспективной модели крытого вагона-хоппера для
перевозки зерна (зерновоз) и внедрение ее в производство
(заявитель - акционерное общество «ЗИКСТО»)
Июнь 2010 г.
171
Разработка перспективной специализированной платформы
(контейнеровоз) и внедрение ее в производство (заявитель -
акционерное общество «ЗИКСТО»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
172
Освоение Обуховского месторождения титан-циркониевой руды со
строительством горно-обогатительного комбината (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Тиолайн»)
2006 г. -
июнь 2010 г.
173
Организация производства сухих пенобетонных смесей (заявитель
- товарищество с ограниченной ответственностью «Завод сухих
пенобетониых смесей»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
174
Строительство молочного комплекса на 320 голов (заявитель -
крестьянское хозяйство «Леонов П.Я.»)
2009 г. -
ноябрь 2010 г.
175
Освоение месторождения «Сырымбет» (заявитель - акционерное
общества «Сырымбет»)

161
Қуаты жылына 30 000 тонна болатын хлор және каустикалық соданы мембраналық әдіспен шығару өндірісін салу және ұйымдастыру (өтініш беруші - «Каустик» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
162
Жоғары көміртекті феррохром қождарын қайта өңдеу кешенін жобалау және салу (өтініш беруші - «Қазхром» ТҰК» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
163
Өндірісті басқарудың ақпараттық жүйесі (өтініш беруші - «Қазхром» ТҰК» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
164
Фармацевтика зауытын қайта жаңарту және салу (өтініш беруші - «Ромат» фармацевтикалық компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2012 ж.ж.
165
Медициналық зауытты қайта жаңарту және салу (өтініш беруші - «Ромат» фармацевтикалық компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2010 - 2013 ж.ж.
166
Екібастұз қаласында бағыт ауыстырғыштар өндірісін және темір жол доңғалақтарын өңдеуді ұйымдастыру (өтініш беруші - «Проммашкомплект» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2012 ж.ж.
Солтүстік Қазақстан облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
167
Етті қайта өңдеу кешенімен және құрамажем зауытымен бірге мал шаруашылығы кешені (өтініш беруші - «Баско» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. маусым
168
Сыйымдылығы 60 мың тонна элеватор салу (өтініш беруші - «Еңбек Нан» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. қыркүйек
169
Байыту фабрикасын салып, Айсары кварц құмы кен орнын игеру (өтініш беруші - «Ақтөбе GLASS» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. маусым
170
Астық тасуға арналған жабық вагон-хоппер (астық тасығыш) перспективті моделін әзірлеу және оны өндіріске енгізу (өтініш беруші - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамы)
2010 ж. маусым
171
Перспективалы мамандандырылған платформа (контейнер тасығыш) әзірлеу және оны өндіріске енгізу (өтініш беруші - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
172
Титан-цирконий кенінің Обухов кен орнын кен байыту комбинатын сала отырып игеру (өтініш беруші - «Тиолайн» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. маусым
173
Құрғақ кеуекті бетон қоспалары зауыты (өтініш беруші - «Құрғақ кеуекті бетон зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
174
320 басқа сүт кешенін салу (өтініш беруші - «П.Я. Леонов» шаруа қожалығы)
2009 ж. - 2010 ж. қараша
175
«Сырымбет» кен орнын игеру (өтініш беруші - «Сырымбет» акционерлік қоғамы)

2010-2014 г.г.
176
Завод по производству кубовидного щебня (заявитель -
товарищества с ограниченной ответственностью «Шунгит»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
177
Завод по выпуску современных полимерных систем (заявитель -
товарищества с ограниченной ответственностью «NEW POLYMER»,
«Алькор»)
2010-2011 г.г.
178
Разработка перспективной тележки (трехэлементная,
штампосварная) грузовых вагонов колеи 1520 и внедрение ее в
производство (заявитель - акционерное общество «ЗИКСТО»)
2011-2015 г.г.
179
Модернизация тепличного комплекса (заявитель - товарищества с
ограниченной ответственностью «Наурыз-2030»)
2009-2015 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию Южно-Казахстанской области
180
Птицекомплекс по выращиванию, убою и переработке мяса индейки
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Ордабасы Кус»)
2009 г. -
декабрь 2010 г.
181
Строительство завода по производству высококлассных смазочных
материалов (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Hill Corp»)
2007 г. -
май 2010 г.
182
Завод по производству керамогранита мощностью 2,5 млн.кв.м в
год (заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Азия Керамик»)
2006 г. -
март 2010 г.
183
Цементный завод (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Стандарт Цемент»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
184
Организация производства хлопчатобумажной пряжи (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «Оху-Техtilе»)
2008 г. -
июнь 2010 г.
185
Организация производства гигроскопической ваты, хлопковой
целлюлозы и технической карбоксиметилцеллюлозы из хлопка
содержащего сырья (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Хлопкопром Целлюлоза»)
2008 г.-
июнь 2010 г.
186
Организация текстильного производства на территории свободной
экономической зоны «Оңтүстік» (заявитель - акционерное
общество «ЮТЕКС KZ»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
187
Производство минеральных удобрений (заявитель - товарищество с
ограниченной ответственностью «Агрофос-Юг»)
2008-2011 г.г.
188
Строительство инфраструктуры для производства вспученного
вермикулита (заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью «Avenue»)
2009-2011 г.г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию города Алматы
189
Комплексное развитие горнолыжного курорта «Медеу-Шымбулак»
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Chimbulak Development»)
2008 г. -
декабрь 2010 г.
190
Расширение и модернизация существующего производства путем
создания дополнительных производств и модернизации имеющегося
производства по выпуску твердых лекарственных средств
(заявитель - акционерное общество «Нобел Алматинская
Фармацевтическая Фабрика»)
2009 г. -
июль 2010 г.

2010 - 2014 ж.ж.
176
Текше түрдегі қиыршық тас шығару зауыты (өтініш беруші - «Шұнғыт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
177
Қазіргі заманғы полимерлі жүйелерді шығару зауыты (өтініш беруші - «NEW POLYMER», «Алькор» жауапкершілігі шектеулі серіктестіктері)
2010 - 2011 ж.ж.
178
1520 ізді жүк вагондарының перспективтік арбаларын (үш элементті, штампты - дәнекерлі) әзірлеу және оны өндіріске енгізу (өтініш беруші - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамы)
2011 - 2015 ж.ж.
179
Жылыжай кешенін жаңғырту (өтініш беруші - «Наурыз-2030» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2015 ж.ж.
Оңтүстік Қазақстан облысын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
180
Күрке тауық өсіру, сою және етін өңдеу бойынша құс кешені (өтініш беруші - «Ордабасы Құс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. желтоқсан
181
Жоғары сыныпты майлау материалдарын өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «Hill Corp» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж.- 2010 ж. мамыр
182
Қуаттылығы жылына 2,5 млн.шаршы метр керамогранит өндіру зауыты (өтініш беруші - «Азия Керамик» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2006 ж. - 2010 ж. наурыз
183
Цемент зауыты (өтініш беруші - «Стандарт Цемент» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
184
Мақта-мата жібін тоқуды ұйымдастыру (өтініш беруші - «Oxy textile» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
185
Гигроскопиялық мақта, мақта целлюлозасы мен құрамында шикізат бар мақтадан техникалық карбоксиметилцеллюлоза өндірісін ұйымдастыру (өтініш беруші - «Мақтаөнеркәсібі Целлюлоза» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. маусым
186
«Оңтүстік» еркін экономикалық аумағында тоқыма өнеркәсібін ұйымдастыру (өтініш беруші - «ЮТЕКС KZ» акционерлік қоғамы)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
187
Минералдық тыңайтқыштар өндіру (өтініш беруші - «Агрофос-Оңтүстік» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 - 2011 ж.ж.
188
Көпірген вермикулит өндірісі үшін инфрақұрылым салу (өтініш беруші - «Avenue» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 - 2011 ж.ж.
Алматы қаласын үдмелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
189
«Медеу-Шымбұлақ» тау-шаңғы курортын кешенді дамыту (өтініш беруші - «Chimbulak Development» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2008 ж. - 2010 ж. желтоқсан
190
Қатты дәрілік заттарды шығару өндірісін жаңғырту және жаңа өндірістерді құру жолымен қолданыстағы өндірісті кеңейту және жаңғырту (өтініш беруші - «Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы» акционерлік қоғамы)
2009 ж. - 2010 ж. шілде

191
Продовольственный логистический центр «GEGA» (заявитель -
товарищество с ограниченной ответственностью «GEGA»)
2007 г. -
декабрь 2010 г.
192
Производство концентрированных растворов для гемодиализа
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«BIRUNIFARM»)
2009 г. -
июнь 2010 г.
Региональный управляющий центр по форсированному
индустриально-инновационному развитию города Астаны
193
Строительство завода по производству сэндвич-панелей»
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
«Кровля НС»)
2009 г. -
май 2010 г.
194
Строительство многофункционального комплекса «Абу-Даби Плаза»
(заявитель - компания «Aldar Properties PJSC»)
2010-2014 г.г.

191
«GEGA» азық-түлік логистикалық орталық (өтініш беруші - «GEGA» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2007 ж. - 2010 ж. желтоқсан
192
Гемодализ үшін ерітінді өндіру (өтініш беруші - «Бируни Фарм» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. маусым
Астана қаласын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі өңірлік басқару орталығы
193
Сэндвич-панельдер өндіру зауытын салу (өтініш беруші - «Кровля НС» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
2009 ж. - 2010 ж. мамыр
194
«Әбу-Даби Плаза» көп функционалды кешенін салу (өтініш беруші - «Aldar Properties PJSC» компаниясы)
2010 - 2014 ж.ж.