О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке проектов Положения о Национальном совете Республики Казахстан и его персонального состава
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 февраля 2011 года № 6-р
В целях выработки предложений по подготовке проектов Положения о Национальном совете Республики Казахстан и его персонального состава:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Телебаев                    - вице-министр культуры Республики
Газиз Турысбекович            Казахстан, руководитель
Нургазиева                  - директор Департамента общественно-
Бану Ганиевна                 политической работы Министерства
культуры Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Порубаймех                  - заместитель директора Департамента
Василий Валерьевич            общественно-политической работы
Министерства культуры Республики
Казахстан, секретарь
Дембай                      - ответственный секретарь Агентства
Салауат Маханбетулы           Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Касымбек                    - ответственный секретарь Министерства
Женис Махмудович              транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Нургалиев                   - ответственный секретарь Национального
Ергазы Мейргалиевич           космического агентства Республики
Казахстан
Садыков                     - ответственный секретарь Министерства
Болат Нурмурзаевич            здравоохранения Республики Казахстан
Шокаманов                   - ответственный секретарь Агентства
Юрий Камирович                Республики Казахстан по статистике
Ибраимов                    - первый заместитель Председателя
Рустам Анварович              Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Даулбаев                    - заместитель Генерального Прокурора
Асхат Кайзуллаевич            Республики Казахстан (по согласованию)
Бишимбаев                   - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович           и торговли Республики Казахстан
Куренбеков                  - заместитель Министра внутренних дел
Амантай Жанкеевич             Республики Казахстан
Кармазина                   - вице-министр финансов Республики
Лена Магауяновна              Казахстан
Курмангалиев                - заместитель Министра обороны
Асет Кабиевич                 Республики Казахстан
Макажанов                   - заместитель Председателя Агентства
Ныгмеджан Койшибаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Нусупова                    - вице-министр труда и социальной
Асель Бековна                 защиты населения Республики Казахстан
Умаров                      - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Ермекович              Республики Казахстан
Уразов                      - вице-министр связи и информации
Нурай Нургожаевич             Республики Казахстан
Парсегов                    - заместитель Председателя Агентства
Борис Анатольевич             Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное агентство)
Смаилов                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Жанболат Амангельдинович      Республики Казахстан
Смагулов                    - заместитель Председателя Агентства
Кайрат Молдрахманович         Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Сарыбеков                   - вице-министр образования и науки
Махметгали Нургалиевич        Республики Казахстан
Турмагамбетов               - вице-министр охраны окружающей среды
Мажит Абдыкаликович           Республики Казахстан
Хасенов                     - вице-министр сельского хозяйства
Сакташ Сатыбалдович           Республики Казахстан
Капаков                     - заместитель заведующего
Нурлан Тулегенович            Социально-экономическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Шаяхметова                  - эксперт Отдела внутренней политики
Шарафат Тасболатовна          Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Мусралинов                  - заместитель директора Департамента
Асылбек Сейлханович           подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Соловьева                   - президент объединения юридических лиц
Айгуль Сагадибековна          "Гражданский альянс Казахстана"
(по согласованию)
Хаматдинова                 - исполнительный директор объединения
Алина Наильевна               юридических лиц "Гражданский альянс
Казахстана" (по согласованию)
Казбекова                   - председатель общественного объединения
Меруерт Айткажиевна           "Союз женщин-предпринимателей
Казахстана", член объединения
юридических лиц "Гражданский альянс
Казахстана" (по согласованию)
Казанцев                    - директор Департамента политической
Павел Олегович                работы центрального аппарата Народно-
Демократической партии "Hуp Отан"
(по согласованию)
Сыдыков                     - руководитель исполнительного
Нурлан Ерболатович            секретариата молодежного крыла
"Жас Отан" Народно-Демократической
партии "Hуp Отан" (по согласованию)
Байманов                    - исполнительный директор объединения
Шахмардан Аскарович           юридических лиц "Конгресс молодежи
Казахстана" (по согласованию)
Абдоллаев                   - вице-президент общественного
Арман Талгатович              объединения "Республиканское
студенческое движение "Альянс студентов
Казахстана" (по согласованию).

Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңесі туралы ереже мен оның дербес құрамының жобаларын дайындау жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 1 ақпандағы № 6-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңесі туралы ереже мен оның дербес құрамының жобаларын дайындау жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Телебаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы            вице-министрі, жетекші
Нұрғазиева                 - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Бану Ғаниқызы                министрлігі Қоғамдық-саяси жұмыс
департаментінің директоры, жетекшінің
орынбасары
Порубаймех                 - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Василий Валерьевич           министрлігінің Қоғамдық-саяси жұмыс
департаменті директорының орынбасары,
хатшы
Дембай                     - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Салауат Маханбетұлы          тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің жауапты хатшысы
Қасымбек                   - Қазақстан Республикасы Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы              коммуникация министрлігінің жауапты
хатшысы
Нұрғалиев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Ерғазы Мейірғалиұлы          агенттігінің жауапты хатшысы
Садықов                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Болат Нұрмырзаұлы            сақтау министрлігінің жауапты хатшысы
Шоқаманов                  - Қазақстан Республикасы Статистика
Юрий Камирұлы                агенттігінің жауапты хатшысы
Ыбырайымов                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Рустам Әнуарұлы              қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Дауылбаев                  - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзоллаұлы            прокурорының орынбасары (келісім
бойынша)
Бишімбаев                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы           даму және сауда вице-министрі
Күреңбеков                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Амантай Жанкеұлы             министрінің орынбасары
Кармазина                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Лена Мағауияқызы             вице-министрі
Құрманғалиев               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Әсет Қабиұлы                 министрінің орынбасары
Мақажанов                  - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Нығмеджан Қойшыбайұлы        басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Нүсіпова                   - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Әсел Бекқызы                 халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Омаров                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы              министрінің орынбасары
Оразов                     - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Нұрай Нұрғожаұлы             ақпарат вице-министрі
Парсегов                   - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Борис Анатольевич            қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Смайылов                   - Қазақстан Республикасының Төтенше
Жанболат Амангелдіұлы        жағдайлар вице-министрі
Смағұлов                   - Қазақстан Республикасы Табиғи
Қайрат Молдрахманұлы         монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Сарыбеков                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Махметғали Нұрғалиұлы        ғылым вице-министрі
Тұрмағамбетов              - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Мәжит Әбдіқалықұлы           ортаны қорғау вице-министрі
Хасенов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы          шаруашылығы вице-министрі
Қапақов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі
Нұрлан Төлегенұлы            Кеңсесінің Әлеуметтік-экономикалық
бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Шаяхметова                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Шарафат Тасболатқызы         Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
сарапшысы (келісім бойынша)
Мүсірәлинов                - Қазақстан Республикасы Әділет
Асылбек Сейілханұлы          министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаменті директорының орынбасары
Соловьева                  - «Қазақстан азаматтық альянсы» заңды
Айгүл Сағадибекқызы          тұлғалар бірлестігінің президенті
(келісім бойынша)
Хаматдинова                - «Қазақстан азаматтық альянсы» заңды
Алина Наильевна              тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Қазбекова                  - «Қазақстанның кәсіпкер әйелдері одағы»
Меруерт Айтқажықызы          қоғамдық бірлестігінің төрайымы,
«Қазақстан азаматтық альянсы» заңды
тұлғалар бірлестігінің мүшесі (келісім
бойынша)
Казанцев                   - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық
Павел Олегович               партиясының орталық аппараты Саяси
жұмыс департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Сыдықов                    - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық
Нұрлан Ерболатұлы            партиясының «Жас Отан» жастар қанаты
атқарушы хатшылығының жетекшісі
(келісім бойынша)
Байманов                   - «Қазақстан жастарының конгресі» заңды
Шахмардан Асқарұлы           тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Абдоллаев                  - «Қазақстан студенттері альянсы»
Арман Талғатұлы              республикалық студенттік қозғалысы»
қоғамдық бірлестігінің вице-президенті
(келісім бойынша).

2. Рабочей группе в срок до 15 марта 2011 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке проектов Положения о Национальном совете Республики Казахстан, его персонального состава и перспективного плана деятельности, а также предложения к повестке очередного заседания Национального совета.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 15 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңесі туралы ереженің, оның дербес құрамының және қызметінің перспективалық жоспарының жобаларын дайындау жөнінде ұсыныстар, сондай-ақ Ұлттық кеңестің кезекті отырысының күн тәртібіне ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов